کد خبر : 20271
تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 328 بازدید

استاندار لرستان: كسي نمي تواند منكر خدمات گسترده و چشمگير دولت براي توسعه لرستان شود

  حبيب الله دهمرده گفت: حجم خدمات و فعاليت هاي عمراني، زيربنايي، اقتصادي و خدماتي انجام شده در اين استان طي چند سال اخير به حدي چشمگير است، كه كسي نمي تواند خدمت رساني گسترده و بي منت دولت و نظام براي رشد و توسعه لرستان را انكار كند. به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت […]

images

 

حبيب الله دهمرده گفت: حجم خدمات و فعاليت هاي عمراني، زيربنايي، اقتصادي و خدماتي انجام شده در اين استان طي چند سال اخير به حدي چشمگير است، كه كسي نمي تواند خدمت رساني گسترده و بي منت دولت و نظام براي رشد و توسعه لرستان را انكار كند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور؛ دكتر حبيب الله دهمرده استاندار لرستان در جلسه شوراي اداري استان لرستان افزود: برغم اينها، اعتقاد داريم كه شان و منزلت مردم ولايي، تلاشگر، مخلص و دوستدار انقلاب اسلامي ايران به مراتب بيشتر و بالاتر از اين مي باشد و تا رسيدن به نقطه مطلوب فاصله زيادي داريم.
وي با اشاره به اينكه نمودار حماسه آفريني و حضور در صحنه مردم لرستان براي دفاع از انقلاب همواره سيري صعودي داشته، تصريح كرد: برهمين اساس هرآنچه براي تامين رفاه، آسايش، آرامس و نشاط و شادابي مردم اين ديار كار و تلاش كنيم، بازهم پاسخگويي رشادت ها و جانفشاني هاي آنها در عرصه دفاع از ارزش ها و آرمان هاي انقلاب نخواهد بود.
استاندار لرستان با اشاره به اينكه برخي افراد همواره به دنبال بزرگنمايي نكات منفي و ضعف هاي موجود هستند، اظهار كرد: شاه بيت فرمايشات رهبر كبير انقلاب اسلامي و مقام معظم رهبري در جريان پيروزي انقلاب اسلامي و مقابله با ترفندهاي دشمنان، وحدت كلمه و تعامل و همدلي است كه بايد همواره مورد توجه همگان باشد.
دكتر دهمرده افزود: اختلاف سليقه و نظر در ميان انسان ها امري طبيعي و معمول است اما بايد با درنظر گرفتن اشتراك موجود در سايه وحدت، همدلي، تعامل و همكاري زمينه و بستر رشد و توسعه و محروميت زدايي از چهره اين استان را فراهم كنيم.
وي تاكيد كرد: اگر امروز ايران اسلامي به الگويي براي همه كشورهاي مسلمان و ملت هاي آزاده تبديل شده، به دليل استقامت و بردباري ملت در برابر زياده خواهي استكبار جهاني است.
به گفته وي، همين مقاومت موجب كسب افتخارات بسيار بزرگ و ارزشمندي براي ايران اسلامي شده كه امروز با عزت و افتخار موجب سربلندي همه انسان هاي آزاده و آزاديخواه جهان است.
استاندار لرستان افزود: برهمين اساس همه ما وظيفه داريم با وحدت و همدلي و عزم و اراده اي جمعي، زمينه عمران و آباداني بيش از پيش اين استان را فراهم كنيم.
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

پ بازوند در گفته :

تنها افتخار لرستان کسب رتبه اول بیکاری در سطح کشور است این هم هنر است

قال امیر المومنین علی ( علیه السلام) :

یُستَدَلُّ عَلی اِدبَارِ الدُّوَل بِاَربَع :

چهار عامل و علت آسیب پذیری تمدن ها ، جوامع ، دولت ها و سازمان ها عبارتند از :

یک – تَضییِعِ الاُصوُل تباه ساختن و نادیده گرفتن اصول

دو- وَالتَّمَسُّکِ بِالفُروعِ پرداختن به فروع و حواشی

سه- وَتَقدِیمِ الاَراذِل انتصاب افراد بی لیاقت و بی کفایت

چهار- وَ تَاخِیرِ الاَفاضِل کنار زدن و حذف افراد لایق و با کفایت .
« منبع : غررالحکم / 10815 »

[پاسخ]

امید در گفته :

یکی ازخدمات که به مردم دادند این که باگذشت 10سال از آغاز پرژه جاده خرم آباد کوهدشت 20درصد رشد فیزیکی داشته. حالا نمیدونم جانب استاندار محترم از کدوم پروژها صحبت می کنن به مابگین.

[پاسخ]

ترسو

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :