کد خبر : 20277
تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 272 بازدید

طرح پاکسازی محلات جرم خیز لرستان کلید خورد/ دستگیری 40 سابقه دار

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان با اشاره به اجرای طرح پاکسازی مناطق جرم خیز این استان از دستگیری 40 سابقه دار طی عملیات های امروز خبر داد. به گزارش مهر، سرهنگ غلامعباس غلامزاده پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در استان لرستان، اظهار داشت: در راستای […]

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان با اشاره به اجرای طرح پاکسازی مناطق جرم خیز این استان از دستگیری 40 سابقه دار طی عملیات های امروز خبر داد.

به گزارش مهر، سرهنگ غلامعباس غلامزاده پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در استان لرستان، اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح و با هماهنگی با مقامات قضایی و امنیتی طرح پاکسازی یکی از محلات آلوده شهر خرم آباد انجام شد.

 

 

وی بیان داشت: در راستای اجرای این طرح 40 نفر از افراد سابقه دار در زمینه های شرارت، خرید و فروش مواد مخدر، سارقین، زور گیران و … دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان با بیان اینکه از این افراد اموال مسروقه ای نیز کشف شده است، اظهار داشت: همچنین تعدادی آلات جرم مانند شمشیر، قمه، سلاح و … از این افراد کشف و ضبط شده است.

 

 

سرهنگ غلامزاده ادامه داد: طی اجرای این طرح در یکی از مناطق آلوده خرم آباد چهار دستگاه خودرو، چهار دستگاه موتور سیکلت و چهار قبضه سلاح ضبط شده است.

وی با اشاره به تحویل افراد دستگیر شده به مقامات قضایی تصریح کرد: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی محلات آلوده در سطح همه شهرستانهای لرستان به خصوص مرکز استان استمرار خواهد داشت.

 

 

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان با تاکید بر اینکه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با توان بیشتر نیروی انتظامی تا پایان سال با قوت ادامه خواهد داشت، گفت: از مردم خواستاریم که در اجرای این طرح با نیروی انتظامی همکاری لازم را داشته و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با تماس با پلیس 110 موارد را گزارش دهند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بنده خدا در گفته :

يه سري به شهرستان كوهدشت هم بزنيد دراين شهرشتان مواد مخدر مثل( نقل )خريد وفروش مي شود وكسي نمي تواند جلوي انها را بگيرد انقدر گنده شده اند

[پاسخ]

اتفاقا در میدان امام کوهدشت دقیق روبروی بانک ملی شعبه امام و جلوی چشم نیروی انتظامی شهرستان کوهدشت عده ای اراذل و اوباش ضمن رد و بدل مواد مخدر نسبت به خرید و فروش اموال سرقتی اقدام می نمایند ولی کیه که با آنها برخورد کنه ضمنا اکثرشان هم معتاد و ولگردهستندکه گاه گاه با هم درگیر شده و با بکار بردن الفاض رکیک و ناموسی به هم در جلودید زن و بچه مردم هیچ حیایی را رعایت نمی کنند اتفاقا رئیس بانک آن شعبه هم گفته که در این خصوص گزارش داده (به نیروی انتظامی) ولی اقدام نشده !

[پاسخ]

ماهان ازادبخت در گفته :

نیرویی انتظامی به نظرم بیشتر از توانش کار می کند.بنده خداها حقوقشان بسیار کم وزحمتشان زیاد است.کم توجهی به نیروی انتضامی تبعاتش همین افزایش جرم هاست

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :