کد خبر : 2035
تاریخ انتشار : ۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۲:۵۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,062 بازدید

رابطه الناز شاکردوست و علیرضا حقیقی چگونه جنجالی شد؟

این بازیگر زن سینما به کلی آشنایی با علیرضا حقیقی را تکذیب کرد. او در این باره به خبرآنلاین گفت:« من فقط یک بار ایشان را در سینما دیدم. خبر ازدواج ما کذب محض است. حتی بعد از انتشار این خبر ، پدرم با من تماس گرفت و گفت تو بی اجازه ما ازدواج کرده […]

این بازیگر زن سینما به کلی آشنایی با علیرضا حقیقی را تکذیب کرد. او در این باره به خبرآنلاین گفت:« من فقط یک بار ایشان را در سینما دیدم. خبر ازدواج ما کذب محض است. حتی بعد از انتشار این خبر ، پدرم با من تماس گرفت و گفت تو بی اجازه ما ازدواج کرده ای؟ . من می خواهم برای انتشار این خبر شکایت کنم. »

 

عکس الناز شاکردوست

شاکردوست درحالی اساسا آشنایی با علیرضا حقیقی را تکذیب می کند که که در روز ۱۱ بهمن گذشته ، خبرگزاری رسمی ایسنا در اخبار خود از جشنواره فیلم فجر ، از حضور شاکردوست و همسرش در جشنواره فیلم فجر برای تماشای فیلم فاصله خبر داده بود. در آن خبر از علیرضا حقیقی دروازه بان پرسپولیس به عنوان همسر شاکردوست نام برده شده بود. خبری که روز بعد در روزنامه های سیاسی کشور منتشر شد و در همه یک ماه گذشته ، هیچ یک از طرفین ، این خبر را تکذیب نکردند.
او اما درباره اتفاقات روز نمایش فیلم فاصله می گوید:« ایشان به تماشای فیلم من آمده بودند. تا قبل از این آقای حقیقی را ندیده بودم اما آنجا که داشتم با مردم عکس یادگاری می گرفتم ، ایشان به سمت من آمد و از بازی ام در فیلم تشکر کرد. از فردای آن روز شایعات شروع شد و در چند هفته ، روزنامه ها مرا شوهر دادند درحالی که ازدواج نکرده ام .»
الناز شاکردوست در این باره که چرا همان زمان به این خبر عکس العمل نشان نداده است ، گفت:« من آن موقع مسافرت بودم . برای همین از این خبر مطلع نشدم. برای همین هم بود که آن زمان به این خبر واکنش نشان ندادم.» اگرچه در همه یک ماه گذشته هم این ستاره سینمایی واکنشی به توالی انتشار این شایعه در نشریات مختلف نداشته است.
این بازیگر سرشناس درباره این شایعه که در یکی از اردوهای پرسپولیس به دنبال حقیقی رفته است و اینکه بسیاری از نزدیکان به پرسپولیس این دو را با یکدیگر دیده اند هم گفت:« من فقط همان یک بار ایشان را دیدم.»
او درحالی که می خندید ادامه داد:« من به دنبال آقای حقیقی رفته ام؟ این حرف را چه کسی زده است؟ »

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دکتر مفتون در گفته :

جناب امین آزادبخت:با اینکه جریان آزاد اطلاعات حق همه است ولی پیشنهاد میکنم از درج اخباری اینچنین که خاص نشریات زرد است امتناع ورزید.البته عذر تقصیر جهت تقریر را از محضرتان خواهانم ولی در نشریه ای سیاسی تحلیلی که تا اینجای کار نسبتا خوب بوده و با قشر فرهنگی و تحصیل کرده پیاله فکری میزند نبایست حاشیه های سخیف خیلی در متن آید.(سپاس فراوان)

[پاسخ]

ویریا در گفته :

تاریخ:یک سال قبل

[پاسخ]

دایانا پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۴ اسفند , ۱۳۹۰ ۲۰:۲۰:

سلام.شما ویریا آزادی هستید؟

[پاسخ]

سیفا در گفته :

نفس خروس بگرفت که صحبتی

[پاسخ]

دانشجو تهران در گفته :

age rast bashe beham mian

[پاسخ]

من اینو یه سال پیش شنیدم والا
احتمالا راسته

[پاسخ]

خاک تو سرت حقیقی

[پاسخ]

باید از خدات هم باشه که به دنبال حقیقی بری..البته حقیقی هم باید از خداش باشه که تو دنبالش میری.
درکل برای دوتا تون متاسفم که…

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :