کد خبر : 20374
تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 435 بازدید

میرملاس نیوز خبرنگارافتخاری می پذیرد

    میرملاس نیوز در نظر دارد تعدادی خبرنگار افتخاری پذیرش کند.برای دوستانی که مایلند دراین راستا با ما همکاری کنند , پس از تهیه ی هفت خبر یا گزارش استانی یا شهرستانی مستند, کارت خبرنگاری صادر خواهد شد. ونیز باتوجه به این که وظیفه ی سردبیر یک نشریه انتخاب مطالب و مقالات و ویرایش […]

19-web

 

 

میرملاس نیوز در نظر دارد تعدادی خبرنگار افتخاری پذیرش کند.برای دوستانی که مایلند دراین راستا با ما همکاری کنند , پس از تهیه ی هفت خبر یا گزارش استانی یا شهرستانی مستند, کارت خبرنگاری صادر خواهد شد.
ونیز باتوجه به این که وظیفه ی سردبیر یک نشریه انتخاب مطالب و مقالات و ویرایش آن ها برای انتشار است , از دوستان عزیز که مایلند مطالبشان در میرملاس نیوز منتشرشود دعوت می شود آثار خود را به نشانی الکترونیکی 4a.azad@gmail.com ایمیل کنند یا جهت هماهنگی با شماره همراه 09187402831 تماس بگیرند.
میرملاس نیوز دست همکاری تمام نویسنده ها و عکاسان و شاعران و خبرنگاران عزیز را به گرمی می فشارد. منتظرآثار خوب شما هستیم.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فرهاد در گفته :

با سلام و خسته نباشید اقای ازادبخت امیدوارم شما هم مثل اقای ازادبخت نباشید که انتقاد بدش میومد و هرکه از انتقاد بهش میکرد حذفشون میکرد ولی هرکس از اون تمجید میکرد سریع رو سایت بودن

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۴ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۴:۴۶:

منم اینو قبول دارم.

[پاسخ]

طرهاني پاسخ در تاريخ شنبه ۱۰ فروردین , ۱۳۹۲ ۲۱:۳۰:

دقيقا همينطوره. بايد انتقاد پذير باشيد…

[پاسخ]

پایگاه خبری کونانی نیوزhttp://konaninews.ir/ در گفته :

با سلام اقای ازاد بخت مدیر سایت :اگه می خواهی سامانه ثبت نام برای خبر نگار می خواهی به با هزینه کم در قسمت ارتباط با اطلاعات خود را ثبت کن.

نمونه کار ما
http://konaninews.ir/?page_id=431

[پاسخ]

مهساشفیعی در گفته :

تیتر این مطلب عینهو پتک تو سر و دلم خورد!!!
کاااااااش فرصتی برای این فرصت خوب داشتم….

[پاسخ]

با سلام ، لطفاً پیش از جذب خبرنگار پیشینه ای از زندگی و فعالیت های خود در سایت منتشر کنید تا شما را بیشتر بشناسیم

[پاسخ]

سهراب فرشاد در گفته :

با سلام و تبریک سمت سردبیری میرملاس.بعنوان روزنامه نگار استانی با سابقه فعالیت چندین ساله در هفته نامه ها و روزنامه های محلی تبلور اندیشه، نشر اندیشه، بامداد لرستان، آفتاب لرستان و صدای ملت همکاری با پایگاه خبری میرملاس را باعث افتخار میدانم.آدرس وبلاگ اینجانب:صبح لرستان(سهراب فرشاد) . منتظرتان هستم جناب آزادبخت.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :