کد خبر : 20411
تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۲:۰۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 26 بازدید

برگزاري جلسه ستاد تسهيلات سفرهاي استان با محوريت نوروز 92 با حضور استاندار محترم

    به گزارش میرملاس ؛  اداره كل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان لرستان ، دكتر قرباني مدیركل دراین نشست، گزارشی از فعالیت ها و برنامه ریزی های انجام شده در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان برای ایام تعطیلات سال جدید را ارائه كرد. دراین ادامه این جلسه، تعدادی از مدیران كل […]

DSC02930

 

 

به گزارش میرملاس ؛  اداره كل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان لرستان ، دكتر قرباني مدیركل دراین نشست، گزارشی از فعالیت ها و برنامه ریزی های انجام شده در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان برای ایام تعطیلات سال جدید را ارائه كرد.

دراین ادامه این جلسه، تعدادی از مدیران كل دستگاههای اجرایی نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده در زمینه استقبال، اسكان و خدمات رسانی به مسافران نوروزی را ارائه كردند.

 پس از آن استاندار لرستان گفت: معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری موجود در لرستان با هدف جذب گردشگر و سرمایه گذار بخش خصوصی، یكی از فرصت های مناسب و ویژه استان برای توسعه پایدار و رشد اقتصادی است.

وی اظهار كرد: برنامه ریزی كارشناسی در قالب برنامه های كوتاه، میان و بلندمدت برای شناسایی و معرفی فرصت ها و جاذبه های گردشگری تاریخی، طبیعی و فرهنگی استان و زمینه سازی برای جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی، راهكار اساسی برای بهره مندی از این فرصت و موقعیت ویژه اقتصادی درلرستان است.

استاندار لرستان افزود: ایام نوروز و تعطیلات آغاز سال نو، یكی از بهترین موقعیت ها برای شناسایی ومعرفی قابلیت ها و توانمندی گسترده لرستان دراین حوزه است.

وی تاكید كرد: تامین و توسعه امكانات و تاسیسات رفاهی ، اقامتی و خدماتی برای رفاه و آسایش گردشگران و زمینه سازی برای افزایش زمان اقامت مسافران در استان، اولین گام برای موفقیت دراین عرصه است.

 

DSC02933

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :