کد خبر : 20489
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 133 بازدید

(تصویر) لباس عجیب رونالدو سوژه رسانه‌ها

    به گزارش میرملاس ؛ رسانه‌های انگلیسی لباس‌های کریستیانو رونالدو را هنگام ورود به فرودگاه شهر منچستر به باد تمسخر گرفتند و او را “بچه مدرسه‌ای” خواندند.   به نقل از ایسنا، دو تیم رئال‌مادرید و منچستریونایتد در حساس‌ترین بازی دور برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب در اولدترافورد به مصاف هم می‌روند. […]

 
 
به گزارش میرملاس ؛ رسانه‌های انگلیسی لباس‌های کریستیانو رونالدو را هنگام ورود به فرودگاه شهر منچستر به باد تمسخر گرفتند و او را “بچه مدرسه‌ای” خواندند.
 
به نقل از ایسنا، دو تیم رئال‌مادرید و منچستریونایتد در حساس‌ترین بازی دور برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب در اولدترافورد به مصاف هم می‌روند. بازیکنان رئال‌مادرید یکشنبه وارد فرودگاه منچستر شدند. کسی که همه نگاه‌ها را به خود معطوف کرد، کریستیانو رونالدو با سبک عجیب لباس پوشیدنش بود.
 
ستاره پرتغالی رئال‌مادرید با لباسی که او را شبیه “بچه‌های مدرسه‌ای” کرده بود، وارد فرودگاه منچستر شد که این کار تمسخر و طعنه رسانه‌های انگلیسی را به دنبال داشت. رونالدو که پیش از این با پیراهن شیاطین سرخ درخشیده است، با جورابی بلند و سفید رنگ، کفشی سفید، شورتی کوتاه و کوله‌ای سیاه که بر پشت آویزان کرده بود وارد فرودگاه شد.
 
روزنامه‌ “سان” نحوه لباس پوشیدن ستاره رئال را به تمسخر گرفت و نوشت: “رونالدو شبیه بچه مدرسه‌ای‌ها شده بود و تنها یک مداد کم داشت. گویا هوای سرد منچستر را فراموش کرده بود. بر کسی پوشیده نیست که رونالدو بازیکن بزرگی است اما این دلیل نمی‌شود که با این لباس‌ها آن هم در چنین هوایی وارد منچستر شود.”
 
رونالدو در دیدار رفت دو تیم که در سانتیاگو برنابئو برگزار شد، نمایش خوبی داشت و گل تساوی تیمش را به زیبایی هر چه تمام‌تر وارد دروازه‌ تیم سابقش کرد.
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کریس پاطلا در گفته :

کریس اشطوره فوتبال دنیاست به نظر من که اون امشب منچستر رو دیوانه می کند.از همین الان لرزش پاهای منچستر رو به چشم خودم میبینم.

[پاسخ]

کریس پاطلا در گفته :

کریس اسطوره فوتبال دنیاست به نظر من که اون امشب منچستر رو دیوانه می کند.از همین الان لرزش پاهای منچستر رو به چشم خودم میبینم.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :