کد خبر : 20498
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 79 بازدید

معرفي كتاب قبيله تزوير

  نام کتاب: قبیله‎ی تزویرنویسنده: ابراهیم آقامحمدی ناشر: انتشارات شاپورخواستقیمت: 50 هزار ریالتعداد صفحات: 95 ص. مصور کتاب قبیله‎ی تزویر به قلم “ابراهیم آقامحمدی” به رشته تحریر درآمده است. این اثر علاوه بر پیش‌گفتار، دارای 31 بخش است که هویت مسلک ضاله‎ی بهائیت را به تصویر می‌کشاند.نویسنده در این اثر سعی بر آن داشته مسلک بهائيت […]

 

نام کتاب: قبیله‎ی تزویر
نویسنده: ابراهیم آقامحمدی 
ناشر: انتشارات شاپورخواست
قیمت: 50 هزار ریال
تعداد صفحات: 95 ص. مصور

کتاب قبیله‎ی تزویر به قلم “ابراهیم آقامحمدی” به رشته تحریر درآمده است. این اثر علاوه بر پیش‌گفتار، دارای 31 بخش است که هویت مسلک ضاله‎ی بهائیت را به تصویر می‌کشاند.
نویسنده در این اثر سعی بر آن داشته مسلک بهائيت را از تمام زوایا بررسی کند تا مخاطب بتواند با مطالعه کتاب به راحتی پی به ظهور و سقوط این فرقه‎ی باطله ببرد. 
در این باره نویسنده کتاب “قبیله‎ی تزویر” در پیش‌گفتار آورده است: «طی سال‌های 89 و 90 شمسي، خلاصه‌ای از تحقیقاتی را که بر تاریخ و فلسفه‎ی پیدایش این مسلک ضاله تکیه داشت، در “هفته‌نامه‎ افلاک” سلسله‌وار منتشر نمودم. تلاش کردم نوشتار به گونه‌ای باشد که خواننده با مطالعه آن اقناع شود و شناخت کاملی از مسلک مذکور، هم از نظر فلسفی و چگونگی پیدایش، و هم احکام عملی آن پیدا کند.»
این اثر به قلمی روان و بی‌پیرایه به نگارش درآمده و خواننده به آسانی می‌تواند تمام مفاهیم و اطلاعات را در اين زمينه کسب نماید. از این‌رو، از خوانندگانی که تمایل به مطالعه‌ي تاریخ فرقه‌های باطله دارند و در پی کشف حقایق و بالا بردن سطح آگاهی خود درباره‎ی مسلک بهائیت هستند، خواندن اثر مذکور توصیه می‌گردد.

 

ghabile tazvir

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :