کد خبر : 20511
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۳:۱۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 183 بازدید

توزیع مرغ و گوشت در کوهدشت/ 11 تن پسته به قیمت دولتی وارد بازار می شود

  به گزارش میرملاس ؛ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کوهدشت از توزیع 30 تن مرغ و گوشت قرمز منجمد در نمایشگاه بهاری کوهدشت خبر داد. علی یاری در گفتگو با مهر اظهار داشت: این مقدار گوشت به زودی در نمایشگاه بهاری به مردم عرضه خواهد شد و مردم دغدغه ی خرید گوشت برای […]

images (1)

 

به گزارش میرملاس ؛ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کوهدشت از توزیع 30 تن مرغ و گوشت قرمز منجمد در نمایشگاه بهاری کوهدشت خبر داد.

علی یاری در گفتگو با مهر اظهار داشت: این مقدار گوشت به زودی در نمایشگاه بهاری به مردم عرضه خواهد شد و مردم دغدغه ی خرید گوشت برای ایام نوروزی را نداشته باشند.

وی همچنین از خریداری 11 تن پسته توسط اداره صنعت، معدن و تجارت کوهدشت خبر داد و اظهار داشت: این مقدار پسته با قیمت مصوب دولتی هرکیلو 30هزار تومان عرضه خواهد شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کوهدشت همچنین با اشاره به توزیع مستمر برنج دولتی در کوهدشت، گفت: طی هفته گذشته 115تن برنج یارانه ای در کوهدشت و شهرهای تابعه توزیع شده است.

یاری در ادامه از مردم خواست در صورت هرگونه گران فروشی و احتکار با شماره 124تماس بگیرند تا از سودجویی های متخلفان در بازار نوروزی جلوگیری به عمل آید.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

خدا به دادمون برسه چه جنگ و دعواهایی که در این نمایشگاه بهاره اتفاق نیافته چه ترافیکی تو دفترهای قضاوت دادگاه بر سر جنگ و دعوای مردم مظلوم و غیورمون توی صف توزیع مرغ بلا د بار و پسته چم زاغ ایجاد نشه.فقط خدا به داد وکیل و سردفتر و قضات دادگاه شهرمون رحم کنه که تو اون ایام باید فقط تخمین دیه ی این سراشکنک ها و دل پاره کنک های این نمایشگاه بلا د بار برسه.هی خدا اگه قراره با این وضع آدم به خاطر این شکم لعنتی برادر و پدر خودتو تو این صف های لعنتی له کنی به جون هم خون خودت بیافتی تهمت بزنی دروغ بگی دورو باشی . . . خدایا . . . . نخواستیم.

[پاسخ]

ماهان پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۶ اسفند , ۱۳۹۱ ۲۰:۱۸:

ايول

[پاسخ]

دخو پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۷ اسفند , ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱:

به این جمله دقت کنید لطفا!
«خدا به داد وکیل و سردفتر و قضات دادگاه شهرمون رحم کنه…»

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :