کد خبر : 20647
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۰:۰۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 316 بازدید

رضایی در جمع مردم خرم آباد: آنقدر شعار داده اند که درست حرف زدن سخت شده است/ برای ریاست کردن نمی آیم

به گزارش خبرنگار مهر، محسن رضایی عصر پنج شنبه در جمع مردم خرم آباد در محل حوزه کمالیه این شهر با اشاره به وضعیت کنونی کشور اظهار داشت: خوشبختانه طی 34 سال گذشته توانسته ایم گامهای بسیار بلندی برداریم اما گامهای دیگری باقی مانده که باید آن را برداریم. وی با بیان اینکه ایران اسلامی […]

IMG13195342

به گزارش خبرنگار مهر، محسن رضایی عصر پنج شنبه در جمع مردم خرم آباد در محل حوزه کمالیه این شهر با اشاره به وضعیت کنونی کشور اظهار داشت: خوشبختانه طی 34 سال گذشته توانسته ایم گامهای بسیار بلندی برداریم اما گامهای دیگری باقی مانده که باید آن را برداریم.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی امروز یک قدرت بسیار بزرگ در منطقه محسوب می شود عنوان کرد: این امر به خاطر ریختن خون هزاران شهید و فداکاری ملت ایران بوده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه متاسفانه امروز فشارهای سختی به مردم وارد می شود تصریح کرد: از یک سو پیشرفتهای عظیمی در زمینه های دفاعی، امنیت ملی و سیاسی وجود دارد اما از سوی دیگر زندگی، معیشت و اقتصاد مردم با مشکل مواجه است که این امر عدم توازن را نشان می دهد.

دست مردم زاگرس نشین خالی است

رضایی با بیان اینکه به طور مثال بر اساس مرکز آمار بیش از 58 درصد جوانان لرستانی بیکار هستند بیان داشت: این در حالیست که در استان لرستان ظرفیتهای فراوانی در زمینه های کشاورزی، دامداری و … وجود دارد.

وی با بیان اینکه جوانان استان لرستان در هشت سال دفاع مقدس، پیروزی انقلاب اسلامی و برهه های مختلف برای این نظام افتخار آفرینی کرده اند ادامه داد: این در حالیست که امروز جوانان این دیار باید با مشکلاتی مانند بیکاری و اعتیاد دست و پنجه نرم کنند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با طرح این سوال که چه کسی گفته گرانی، بیکاری، اعتیاد را نمی شود حل کرد بیان داشت: همواره به مردم زاگرس نشین می گویند “عشایر غیور” و این در حالیست که دست این مردم خالی است.

رضایی با بیان اینکه متاسفانه کشاورزی، دامداری و معدن داری استان لرستان به همان سبک قدیمی در حال انجام است عنوان کرد: متاسفانه در حال حاضر سنگ معادن استان لرستان به صورت خام به فروش می رسد و از آن بهره برداری نمی شود.

وی با تاکید بر اینکه باید صنعت لازم در کنار معادن لرستان وجود داشته باشد بیان داشت: به طور حتم اگر درآمد باشد بیکاری از بین رفته و جوانان این استان می توانند با عزت زندگی کنند.

30 درصد مشکلات اقتصادی مردم مربوط به تحریم ها است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه متاسفانه امروز در سه بخش معیشت، اقتصاد و زندگی مردم مشکلات و ضعف وجود دارد بیان داشت: امروز ایران اسلامی در زمینه های سیاسی، دفاعی و امنیتی پیشرفتهای مطلوبی داشته و این در حالیست که بیکاری، گرانی و معیشت مردم با مشکل مواجه بوده است.

رضایی با تاکید بر اینکه مدیران کشور باید بیکاری، فقر، اعتیاد و … را حل کنند گفت: بخشی از از این مشکلات اقتصادی مربوط به تحریم ها است و ما بقی آن به مسائل داخلی کشور برمی گردد.

وی با بیان اینکه تنها 30 درصد مشکلات اقتصادی مردم مربوط به تحریم ها است تصریح کرد: این در حالیست که 70 درصد مشکلات اقتصادی کشور از ضعف مدیریت در کشور نشات می گیرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با مقایسه کشور ایران و چین در زمینه مسائل اقتصادی بیان داشت: همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، چین نیز اصلاحات اقتصادی خود را طی دو دهه انجام دادند.

رضایی با بیان اینکه در دهه اول چین افراد کم درآمدها را به حداقل رساند افزود: در این دهه تعداد افراد کم درآمد این کشور از جمعیت یک میلیارد و 35 میلیون نفری به 700 میلیون نفر کاهش پیدا کرد و همچنین تا سال 2000 نیز این جمعیت به 80 میلیون نفر کاهش یافت.

وی با طرح این سوال که چگونه چین می تواند این کار را انجام دهد و ما نمی توانیم افزود: این در حالیست که کشور ایران دارای نیروهای جوان و تحصیل کرده فراوانی است.

از بس شعار داده شده که درست حرف زدن برای ما سخت شده است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه چندماه دیگر به انتخابات ریاست جمهوری یازدهم باقی مانده است گفت: زاگرس نشینان باید در این انتخابات لیاقت و شایستگی خود به صحنه بیاورند و مشکلات را از سر راه ملت بردارند.

رضایی با بیان اینکه با من با اطمینان و مطالعه به شما می گویم که گرانی، اعتیاد و مشکلات اقتصادی را می توان ریشه کن کرد افزود: برای رفع این مشکلات مطالعات، برنامه ریزی لازم و ساعتها کار کارشناسی انجام داده ایم.

وی تصریح کرد: طی 15 سال گذشته بیش از چند هزار کارشناس اقتصادی در کمیته ها و کمیسیونهای مختلف برنامه ها را در سطح ملی، استانی و شهرستانی آماده کرده اند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه از بس شعار داده شده که درست حرف زدن برای ما سخت شده است افزود: مردم هم حق دارند که بگویند از این حرفها و شعارها خیلی زده شده است.

رضایی با بیان اینکه امروز 45 هزار تومان مردم برابر با قدرت خرید 15 هزار تومان اسفندماه سال گذشته شده است بیان داشت: این در حالیست که ماشین اقتصادی در سرازیری بدون راننده رها شده و مسئولان در کنار جاده دست به یقه یکدیگر شده اند و این در حالیست که باید به جای این کارها شکرگذار ولایت و نظام باشند.

هدفمندی یارانه ها در وسط راه گیر کرده است

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به اجرای قانون هدفمندی یارانه ها اشاره کرد و گفت: به طور حتم طرح هدفمندی یارانه ها طرح بسیار خوبی بوده ولی این طرح در وسط راه گیر کرده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه این طرح نه راه پس دارد و نه راه پیش عنوان کرد: ایده درست بوده اما به دلیل ناتوانی اشتباه اجرا شده است.

رضایی با تاکید بر اینکه اقتصاد تدبیر و دانش می خواهد عنوان کرد: در حال حاضر دانشگاهیان و کارشناسان علم اقتصاد فراوانی در کشور وجود دارد که باید از آنها برای رفع مشکلات اقتصادی استفاده شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه از بس شعار داده شده که درست حرف زدن برای ما سخت شده است افزود: مردم هم حق دارند که بگویند از این حرفها و شعارها خیلی زده شده است.
وی با تاکید بر اینکه برای مدیریت آینده کشور شجاعت، صداقت و دانش لازم است عنوان کرد: باید با مردم با صداقت رفتار کرد و روراست بود.

رضایی یادآور شد: مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که با وجود اینکه صورت خود را با سیلی سرخ نگه داشته اند اما به دشمنان اجازه نمی دهند که از وضعیت داخلی کشور سوء استفاده کند.

برای جهادی بزرگ به صحنه آمده ام

رضایی همچنین با بیان اینکه ریاست کردن در وضعیت کنونی کشور مفهومی ندارد افزود: با توجه به فشارهای اقتصادی که به مردم وارد شده و بدهی های دولت ما برای ریاست کردن نمی آییم.

وی با تاکید بر اینکه من برای جهادی بزرگ به صحنه آمده ام تصریح کرد: از زاگرس نشینان می خواهم همانطور که در دوران هشت سال دفاع مقدس کمک کردند امروز نیز کمک کنند که خدمت بزرگی به ملت ایران انجام دهیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه من به مردم قول می دهم در سالهای آینده آنچنان خدمتی به مردم کنم که نام زاگرس نشینان در تاریخ ایران همواره به نیکی برده و ثبت شود افزود: با وجود مردان و زنان زاگرس نشین می توان 10 برابر ایران امروز را اداره کنیم.
***
منبع : خبرگزاری مهر

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

اشکان در گفته :

اقای رضایی عزیز
الان یادت افتاده که زاگرس نشینی هم وجود داره؟؟؟؟ الان یادت افتاده که مردم بدبخت لرستان رو هر وقت لازمشون دارن با گفتن عشایر غیور لر میارن میدون؟؟؟؟ چرا الان میگید درصد بیکاری لرستان 57 درصده؟؟؟ چرا ؟؟ و هزار چراهای دیگر که تو ذهن تک تک ما هست؟
حرف زدن خیلی قشنگه اقا محسن!! عملی کردنش کار شما نیست جناب رضایی!!
راستی یه سوال از شما و کسانی که این کامنتو میخونن؟
چرا از مناطق زاگرس نشین شروع کردی به تبلیغ انتخاباتی؟ کردستان رفتی و از کمبودهایی که دارن حرف زدی حالا هم لرستان و از این حرفا!!! نکنه میخاین با این حرفاتون احساسیشون کنید و اخر سر هم……
جناب رضایی ازموده را ازمودن خطاست!! تا حالا چه کار مفیدی برای مناطق زاگرس نشین کردین شما که ادعای سواد و اطلاعاتتون میشه؟؟؟ حالا بگیم مثلا چون کار اجرایی نداشتین بهتون ایرادی نگیریم ولی با این اطلاعتی که در مورد درصد بیکاری و اعتیاد مناطق زاگرس نشین داشتین زبان که داشتین که لا اقل حرفی یا دفاعی از ما بکنین!!!!

[پاسخ]

نگاه پاسخ در تاريخ شنبه ۱۹ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۴:۰۷:

58 درصد

[پاسخ]

زاگرس نشین آماده خدمت به نظام در گفته :

دکترمحسن رضایی این کارسختیه با توجه به شناختی که ازشما ومجموعه تون دارم بنظر من شما علیرغم تمام شایستگی هاتون کاشکی در طول دوران بازنشتگی ، بیشک اگه شما مدیر اینده نگری بودین میبایستی خودتان را به امور مدیریتی در پست های مختلف نظام در این 24 سال مشغول میکردید به صرف اینکه کاندید میشی و 2تا3درصد ارا را جمع میکنی کار عبث وبیهوده ایه
کاشکی واقع نگرانه فکر میکردین ولا اقل یا کاندید اصولگرایان یا دولت یا اصلاحات میشدین که یا پشتوانه دولت مردم و احزاب را داشتین استفاده ابزاری از زاگرس نشینی و لربودن وامثال اینها که درطول تاریخ 34 ساله نظام شما نخبگان لر که هیچ اقدامی چشمگیری که باعث جلب توجه افکار عمومی این کشور به این منطقه داشته باشین نکردید.
من احساس میکنم شما وامثال شما که عهده دار پست های مهم کشور بودن بهتر است خودشان را به محک جاهایی که خدمت کردین بزنین نه ما بیچاره ها که هی زخم بیکاری وفقر را به رخمان میکشید.
اقای رضایی شک نکن من نظرم در مورد رای به شما مثبت است ولی بگذار اول خودت رابشناسی بعد مارا.شما نمیدانی که در زاگرس باتوجه به اینگه از کاندیدای خوبی داشت هیچ تلاشی برای ازادی ان نکردین ومیخواهین با عبور از اون برای خودت پلی بسازین
من موافق او نیستم وبهش رای ندادم ولی این زاگرس نشینان که سنگش رابه سینه میزنی به او رای دادن وشما نسبت به رای انها بی تفاوتی
بعنوان اولین اقدام برای زاگرس نشینان نمیخاد اماربیکاری بگی راه حلی پیدا کن واین قضیه فتنه را جمع وجور کن
شما میخاین رئیس جمهور بشین باید جسارت داشته باشین وبه قانون احترام بزاری واسباب ان را مهیا کنی.
بعنوان یک زاگرس نشین به شما توصیه میکنم اگر میخاهی کمر ما رو بشکنی و500هزار رای بیاری تا اتفاقی نیفتاده برگرد ونگذار در بین ایرانیها ضرب المثل شیم بگن لورها با کمک همه استانها 500هزار از 45میلیون رای آوردن
درمیان مردم زندگی کن وان سفره ای که خودت روی ان میشینی برای مردم تصور نکن
دیگر کسی از راه دور به کسی رای نمیده
امیدوارم اگه منظورت از کاندیدا شدن به پای صندوق اوردن مردم باشه خوبه ومن هم دست یاری بطرف شما دراز میکنم
ولی اگر خیال خام پیروزی بدون تهیه اسباب ومقدمات کاری دیگه باید خودت فکری به حال خودت بکنی چون مشاورات بعید میدونم خیر وصلاح شما رو بخوان.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

خداوکیلی نیا.رای نمیاری

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

ایول اشکان عزیز بهنگام نیاز بیاد لر غیور میافتند

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

جناب آقاي رضايي شمافقط براي بازارگرمي تنورانتخابات تشريف فرمامي شودچنددوره است كه كانديدمي شودداغ اين رياست جمهوري به دلت مانده هميشه بازنده اي آن هم بارأي اندك درست ميگي شعارداده اندتوهم داري شعارميدي مردم بدبخت اين استان كه تاديروز قهرمان ميادين وفاتحان هشت سال دفاع مقدس درشاخ شميران ماووت عراق كوههاي ناامن كردستان وجاي جاي مرزهاي ايران عزيزبودندوشهداي بزرگواري راتقديم به انقلاب كردندامروزبه دست فراموشي سپرده شده اندسركارنگذاريد كه ديگرگول فريب كانديداهارانمي خورندخودشان عاقلندوبالغ تشخيص مي دهندبه كي رأي بدهندياندهند سهم مالرستاني هاازبركات انقلاب اسلامي سهم بيكاري است كه سوژه اي بسيارخوب براي كانديداهاي رياست جمهوري ومجلس شوراي اسلامي است اگراين سهم خيلي خوب رانداشتيم شماهاچه چيزي براي گفتن داشتيد ومردم صادق همچون استانهاي راچطورسركارمي گذاشتيد اين دنياهم زودگذراست فرداي قيامتي هم هست اگراعتقادداشته باشيد اكثريت مردم اين استان شرمنده خانواده هايشان هستند.بابابرو خداروزي تان راجاي ديگه بده .

[پاسخ]

باقری جم در گفته :

آقای رضایی انسان شایسته ای است،لکن با وجود ائتلاف اصولگرایان شانسی برای پیروزی در انتخابات ندارد
بهتر این است ایشان هم با ائتلاف همراه شوند.

[پاسخ]

سکوت پاسخ در تاريخ جمعه ۱۸ اسفند , ۱۳۹۱ ۱۹:۰۱:

زنده بادقالیباف

[پاسخ]

ارسلان در گفته :

اينکه هر مسئولي اينقدر مطمعنِ که با چند جمله به مردم لرستان مي تونه رايشون بدست بياره اسفناکه…!
خدا به دادمون برسه ، کاري کرديم که مارو گوش دراز تلقي مي کنن!

[پاسخ]

یک هموطن لر در گفته :

بنظر من بودجه ای بهش دادن خرج کنه ومقداری از دور وبراش استفاده ببرن وگرنه اون عاقل تر ازهمه ماهاست میدونه رای اینبارش کمتر از دفعه های قبله واین برنامه های دموده هم به درد ما عشایر نمیخوره
تکلیف ما لره معلومه حراست ونگهداری از وطن وناموس وشرف کشورمان وتا اخر ایستاده ایم وبه ان افتخار میکنیم
آقایان میر ملاسی تیتر بزنید به کاندیدا از داشته ها ونداشته های ما پلی برای خودشان نسازند
ماغیوریم بشما چه مابیکاریم بشما چه ، مانشون داریم ازمملت دفاع کردیم ومیکنیماز ارمانها واهداف انقلابمان شمابرای بیکاری ما چیکار کردین این حنای شما رنگی نداره بسلامت

[پاسخ]

تورج در گفته :

اومدن همانا و سبك شدن همانا!!

[پاسخ]

باهوش در گفته :

نیاکه نمیتونید رای بیاریید چطورشده یادتون افتاده لرستان هم بیکار دارهب

[پاسخ]

رهگذر در گفته :

خداوکیل دوره قبل هم از همه لایق تر بود ولی برای پیروز شدن باید بتونی مردمو گول بزنی شاید شما خوب نمیتونی این کارو درست انجام بدی

[پاسخ]

سکوت در گفته :

یاخاتمی یا قالیباف .ناجی تورم

[پاسخ]

همه از هم بدترند .به کسی رای بدید که رگ لری داره وگرنه هیچکی برا ما کار نمیکنه .باز هم گول نخورین ها..

[پاسخ]

وزن يك كانديد با اطرافيان و ليدرهايش مشخص مي شود . ليدر محسن رضايي در لرستان فردي قوي و شناخته شده نيست . و فقط مردم محله هاي مركزي خرم آباد در انتخابات مجلس اسمش را شنيده اند ودر بخش هاي خرم آباد و شهرهاي استان شناخته شده نيست .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :