کد خبر : 20699
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۲:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 224 بازدید

خبر خوش اقتصادی برای کارمندان و کارگران

مدیرکل تامین،‌ توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت از ارایه سبد کالایی به کارمندان و کارگران خبرداد و گفت: بر اساس این سبد، 4 کیلوگرم گوشت قرمز و 5 کیلوگرم مرغ و همچنین 4 نوع برنج میان کارگران و کارمندان دولت توزیع خواهد شد.  به گزارش بولتن نیوز، علی‌اکبر پورکاوه در گفتگو […]

144402_135
مدیرکل تامین،‌ توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت از ارایه سبد کالایی به کارمندان و کارگران خبرداد و گفت: بر اساس این سبد، 4 کیلوگرم گوشت قرمز و 5 کیلوگرم مرغ و همچنین 4 نوع برنج میان کارگران و کارمندان دولت توزیع خواهد شد.
 به گزارش بولتن نیوز، علی‌اکبر پورکاوه در گفتگو با مهر از آغاز توزیع چهار نوع برنج میان کارمندان و کارگران خبرداد و گفت: بر اساس تمهیدات صورت گرفته برای تامین مایحتاج مورد نیاز مردم در ایام پایانی سال به خصوص کارمندان و کارگران دولت که از درآمد نسبتا ثابتی برخوردار هستند، چهار نوع برنج وارداتی تایلندی، هندی، آرژانتینی و آپاچی از روز شنبه در شبکه توزیع منتخب و به ویژه تعاونی‌های توزیع خواهد شد.
مدیرکل تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: قیمت هرکیلوبرنج هندی 3600 تومان، برنج آرژانتینی 2000 تومان، تایلندی 2050 تومان و آپاچی 1330 تومان خواهد بود، این در شرایطی است که توزیع برنج از طریق شبکه های رسمی و قابل کنترل و نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
وی تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، قرار بر این است که کالاهای مورد نیاز کارمندان و کارگران از طریق تعاونی‌های کارکنان دولت (اسکاد)، اتحادیه سراسری تعاونی فرهنگیان و اتحادیه تعاونی کارگران صورت گیرد.
به گفته پورکاوه، برای هر کارگر یا کارمند، سبد کالایی شامل 4 کیلوگرم گوشت قرمز منجمد با نرخ 10500 تومان، 5 کیلوگرم مرغ با نرخ 4400 تومان در نظر گرفته شده است. بر این اساس، کارمندان و کارگران مشمول این طرح می‌توانند از طریق تعاونی‌های مرتبط با خود، این کالاها را دریافت کنند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سکوت در گفته :

کارمان به جایی رسیده است که برنج را بمان می فروشن خوشحال می شیم.

[پاسخ]

واقع گرا در گفته :

وقتی صحبت از سبد کالا میشود باید رایگان عرضه شود وگرنه این سبد در هر فروشگاهی قابل تهیه است با کیفیت به مراتب بهتر.

[پاسخ]

سبد كالاى ماه مبارك رمضان و بهمن ماه دادن خدا ميدونه اين سبد كالا رو كى ميدن!!! راستى چرا وقتى كالا ميدن سبد همراهش نيست؟ من كه نديدم!!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :