کد خبر : 21221
تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 94 بازدید

رفاه و آسایش مسافران نوروزی در لرستان فراهم شده است

  به گزارش خبرنگار میرملاس ؛ معاون سیاسی امنیتی استاندار  امروز در مراسم افتتاحیه ی جشنواره ی صدای بهار در خرم آباد گفت : ستاد تسهیلات سفر نوروزی در لرستان تمهیدات ویژه ای برای رفاه و آسایش مسافران نوروزی فراهم نموده است . شریعت نژاد افزود : بحث سفر و گردشگری از توصیه های بزرگان […]


SONY DSC

 

به گزارش خبرنگار میرملاس ؛ معاون سیاسی امنیتی استاندار  امروز در مراسم افتتاحیه ی جشنواره ی صدای بهار در خرم آباد گفت : ستاد تسهیلات سفر نوروزی در لرستان تمهیدات ویژه ای برای رفاه و آسایش مسافران نوروزی فراهم نموده است .

شریعت نژاد افزود : بحث سفر و گردشگری از توصیه های بزرگان است که سبب  نشاط ، اجتماعی و شادابی مردم می شود و خدمتگذاران مردم در ستاد ستاد تسهیلات سفر نوروزی همه ظرفیت و تلاش خود  را بکار گرفته اند تا در این ایام  رفاه و آسایش مردم را فراهم نمایند.

وی اظهار داشت : ستاد تسهیلات نوروزی تلاش های فراوانی کردند که طی یکماه گذشته در امر خدمت رسانی  به مردم و میهمانان ویژه نوروزی موفق باشند.

ایشان بیان داشت : استان لرستان دارای طبیعتی بکر و سرشار از زیبایی است و وجود آثار تاریخی فاخر و ابنیه های تاریخی ، آبشارها ، پل ها و از همه مهمتر مردم مهمان نواز همانند دیگر استانهای کشور پذیرای مهمانان نوروزی است .

وی در پایان با تبریک سال جدید و آرزوی توفیق ، سال 92 را سالی خوب و خوش برای همه ی مردم از خداوند متعال خواستار شد .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

عبدالرضا قاسمی در گفته :

سلام
فرارسیدن این عید باستانی را به همه دست اندرکاران میرملاس و بخصوص دوستان عزیز حشمت و امین آزادبخت تبریک می گویم . امیدوارم سال توام با موفقیت پیش رو داشته باشید و گامها مفیدی در راه توسعه استان بردارید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :