کد خبر : 21304
تاریخ انتشار : ۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 78 بازدید

برنامه های جشنواره ی صدای بهار در استان لرستان

   برنامه های جشنواره صدای بهار همزمان با سراسر کشور در محل سازمان  میراث فرهنگی لرستان آغاز شد.  رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان دراین مراسم گفت: این جشنواره از صبح28 اسفند آغاز شده و تا 15 ذ فروردین سال آینده برپا می باشد. قاسم قربانی  افزود: به جهت تقارن با ایام سوگواری […]

 

 برنامه های جشنواره صدای بهار همزمان با سراسر کشور در محل سازمان  میراث فرهنگی لرستان آغاز شد.

 رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان دراین مراسم گفت: این جشنواره از صبح28 اسفند آغاز شده و تا 15 ذ فروردین سال آینده برپا می باشد.

قاسم قربانی  افزود: به جهت تقارن با ایام سوگواری حضرت فاطمه الزهرا (س) برنامه های این سازمان به دو بخش از امروز 28 اسفند تا پنجم فروردین و از پنجم تا 15 فروردین برگزار خواهد شد.

وی همچنین در ادامه با اشاره به اینکه برنامه های بخش اول  با اجرای موسیقی سنتی، بازی های محلی و آیینی در حال برگزاری می باشد.

قربانی اظهار داشت: در روز اول فروردین مراسم استقبال از مهمان های نوروزی در ورودی شهر خرم آباد را در برنامه داریم که این برنامه تا سوم فروردین ادامه دارد به جهت ایام فاطمیه مراسم پرده خوانی، نقالی، تعزیه خوانی و آیین های متناسب با این ایام را برای همشهریان و مهمانان نوروزی در دستور کار داریم.

وی خاطرنشان کرد: ساعت بازدید از جشنواره از 9 صبح تا 9 شب اجرا می شود.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :