کد خبر : 21327
تاریخ انتشار : ۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 45 بازدید

پيام نوروزي شهردار خرم آباد

    قدوم گردشگران و ميهمانان نوروزي مان از سراسر ايران و جهان را بر ديدگان مي نهيم و اميدواريم زيبايي هاي شهر مان در خاطر اين عزيزان يادگار بماند و روزهاي خوش و پرخاطره اي را د رخرم آباد سپري كنند.   شهرداري خرم آباد با تشكيل ستاد نورزي برا ي مهيانمودن تسهيلات اسكان مسافران […]

 n00505931-b

 

قدوم گردشگران و ميهمانان نوروزي مان از سراسر ايران و جهان را بر ديدگان مي نهيم و اميدواريم زيبايي هاي شهر مان در خاطر اين عزيزان يادگار بماند و روزهاي خوش و پرخاطره اي را د رخرم آباد سپري كنند. 
 شهرداري خرم آباد با تشكيل ستاد نورزي برا ي مهيانمودن تسهيلات اسكان مسافران نورزي و راهيان نور و بسيج امكانات ونيروها  از چندين روز پيش از تحويل سال نو به استقبال ميهمانان و همچنين همشهريان خرم آبادي رفته است. 
در اين فصل شكفتني، درياچه خاطره انگيز كيو نيز با اقدامات صورت گرفته چهره زيباتري به شهر بخشيده است و زيبايي بهار را بيشتر و بيشتر به چشم مي آورد. 
در سال نو اميد بر آنست كه با افزايش مشاركت هاي مردمي و حضور همه جانبه و كنش گر همشهريان در آباداني شهر، برگ زرين ديگري بر عمليات اجرايي زبباسازي و توسعه فضاها و مبلمان شهري افزوده شود. 
نوروز امسال هم، شهر خرم آباد، پس از طي فعاليت هاي عمران شهري، زيباسازي،نوسازي مبلمان شهري  و بالابردن سرانه فضاي سبز شهر بهاري ديگر را رقم مي زند .  بهاري كه سيماي خرم آبادش خرم و آباد و دلنشين تر از پيش باشد. خرسنديم كه هم اكنون د رگوشه گوشه شهر و بيش از 50 نقطه فعاليت هاي بهسازي سيماي شهري و عمران شهري در دست انجام است. با اين اميد كه سالي بهتر براي شهري كه درخور نام مي بايست خرم و آباد باشد، پيش آيد. 
پرداخت به موقع عوارض از سوي شهروندان كنش گر مسير توسعه را براي شهر هموار ساخته است و اميد بر آن است كه د رسال آتي شهرمان با افزايش  مشاركت هاي مردمي و در اختيار گرفتن بستراصلي شهر به آباداني بيشتر و بهتر برسد. به اميد آن روز كه نزديك است.
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :