کد خبر : 21400
تاریخ انتشار : ۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 191 بازدید

گزارش تصویری – تشریحی / بازدیداستاندار لرستان از دژ شاپورخاست

        به گزارش میرملاس نیوز : ˈحبیب الله دهمردهˈ روز پنجشنبه در جریان بازدید از اثر تاریخی قلعه ی شاپورخاست خرم آباد , گفت: خوشبختانه اقدامات خوبی برای آماده سازی این بنای باستانی و تاریخی در استان صورت گرفته که مورد رضایت اغلب مسافران نوروزی در این شهر است. وی اظهار داشت: […]

 

DSC03107

 

 

 

به گزارش میرملاس نیوز : ˈحبیب الله دهمردهˈ روز پنجشنبه در جریان بازدید از اثر تاریخی قلعه ی شاپورخاست خرم آباد , گفت: خوشبختانه اقدامات خوبی برای آماده سازی این بنای باستانی و تاریخی در استان صورت گرفته که مورد رضایت اغلب مسافران نوروزی در این شهر است.

وی اظهار داشت: به همین منظور از تمامی مسوولان اجرایی این اثر تاریخی تقدیر می شود چرا که استان لرستان با تمام ظرفیت ها و پتانسیل هایش می تواند یکی از استان های مورد پسند گردشگران و مسافران نوروزی و روزهای عادی سال باشد.

وی با بیان این که در راستای آماده سازی قلعه ی تاریخی فلک الافلاک (شاپورخاست)خرم آباد اقدامات خوبی صورت گرفته است، تصریح کرد: همین اقدامات موجب رضایتمندی مسافران نوروزی شده است.

استاندار لرستان گفت: به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات مسافران نوروزی اقدامات خوبی در ستاد تسهیلات نوروزی استان انجام شده که تاکنون پس از گذشت چند روز از آغاز سفرهای نوروزی مردم به ویژه مسافران نوروزی از این اقدامات رضایت کامل دارند.

 

 

1

 

 

DSC03108

 

 

 

DSC03123

 

 

 

DSC03113

 

DSC03132

 

عکاس : عطاء حسن پور

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :