کد خبر : 21411
تاریخ انتشار : ۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 133 بازدید

نماینده ولی فقیه در لرستان از جشنواره ی صدای بهار بازدید کرد

  به گزارش خبرنگار میرملاس ؛ نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در نخستین روز از ایام تعطیلات نوروزی از اثر تاریخی و باستانی فلک الافلاک خرم آباد بازدید به عمل آورد. حجت الاسلام و المسلمین ˈسیداحمد میرعمادیˈ روز پنجشنبه در جریان بازدید از این اثر تاریخی گفت: اقدامات خوبی از […]

DSC05237

 

به گزارش خبرنگار میرملاس ؛ نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در نخستین روز از ایام تعطیلات نوروزی از اثر تاریخی و باستانی فلک الافلاک خرم آباد بازدید به عمل آورد.

حجت الاسلام و المسلمین ˈسیداحمد میرعمادیˈ روز پنجشنبه در جریان بازدید از این اثر تاریخی گفت: اقدامات خوبی از سوی مسوولان اجرایی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان برای استقبال از مسافران نوروزی در استان صورت گرفت که یکی از این برنامه ها بحث آمادگی کامل قلعه برای بازدید مسافران نوروزی است.

وی تصریح کرد: با توجه به این اقدامات، اکنون تعداد زیادی از گردشگران و مسافران نوروزی برای بازدید از این اثر و نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری استان در شهر خرم آباد حضور دارند و ا ین اقدامات قابل تقدیر است.

وی رضایتمندی مردم از مسوولان را به عنوان یک اصل دانست و گفت: تمام فعالیت مسوولان باید در راستای افزایش میزان رضایت مردم در همه زمینه ها به ویژه در ایام تعطیلات نوروزی و بازدید از آثار تاریخی، طبیعی و گردشگری استان است.

حجت الاسلام میرعمادی ابراز امیدواری کرد مسوولان میراث فرهنگی لرستان همچنان برای رضایت مسافران نوروزی در استان اقدامات خود را تا پایان این تعطیلات انجام دهند.

 

DSC03175

 

 

 

DSC05403

DSC05429

 

DSC05438

 

 

DSC05436

 

 

DSC05472

 

 

DSC05492

 

 

DSC05530

 

 

DSC05555

 

 

DSC05575

 

 

 

عکاس : عطاء حسن پور

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

علی دنکوب در گفته :

ازمردم ومسئولین ولایتمداراستان لرستان استدعادارم ازفرصتی که خداوند دراختیارشان قرارداده یعنی وجودپرخیروبرکت دانشمند فرزانه حضرت آیت الله میرعمادی نماینده مقام معظم رهبری استفاده لازم را ببرند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :