کد خبر : 21425
تاریخ انتشار : ۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 453 بازدید

مومنی : تداوم جشنواره ملی صدای بهار روندی مثبت در جذب گردشگر و صنعت توریست است

  فرج اله مومنی از سرمایه گذاران بخش خصوصی در عرصه گردشگری لرستان  در گفت و گوی اختصاصی با میرملاس ؛ جشنواره ملی صدای بهار را اقدامی خوب برای جذب گردشگر در استان ها عنوان کردوگفت: متاسفانه در استان لرستان و در کل کشور این گونه برنامه ها کمتر اتفاق افتاده است و اگر این روند […]

IMG_3878

 

فرج اله مومنی از سرمایه گذاران بخش خصوصی در عرصه گردشگری لرستان  در گفت و گوی اختصاصی با میرملاس ؛ جشنواره ملی صدای بهار را اقدامی خوب برای جذب گردشگر در استان ها عنوان کردوگفت:
متاسفانه در استان لرستان و در کل کشور این گونه برنامه ها کمتر اتفاق افتاده است و اگر این روند ادامه داشته داشته باشد شادی مردم را در پی خواهد داشت و مردم از اینگونه برنامه ها استقبال بیشتری خواهند کرد .

 مومنی از مدیران هتل سالیز خرم آباد افزود::خداوند متعال نیز دوست دارد بندگانش همواره شاد و خوشحال باشند و در هر شرایطی روحیه ا ی شاداب داشته باشند و این منجر به ایجاد انرژی برای انجام فعالیت مثبت در زندگی خواهد شد و تاثیر مثبتی در ارتباط با دیگران خواهد داشت و این نکته ای مثبت و در خور تامل است.

وی تصریح کرد:در استان لرستان امسال این جشنواره خیلی خوب تدارک دیده شده است و مردم استقبال خوبی داشته اند و مهمانان ویژه نوروزی که به هتل مراجعه کرده اند از این گونه برنامه ها بسیار راضی و خرسند هستند و تداوم اینگونه برنامه ها قطعا جذب گردشگر و صنعت توریسم در سال های آتی را درپی خواهد شد.

مومنی ادامه داد :اداره کل میراث فرهنگی استان لرستان با برنامه های متنوع و ایجاد فضایی شادبرای جذب گردشگران قدمی مثبت و رو به جلو برداشته است .

وی افزود :صنعت گردشگری در کشورهای دیگر با صنعت نفت برابری می کند و کشورهای دیگر از این فرصت استفاده بهینه کرده اند به طوری که سود بسیاری می برند و با برنامه ریزی در این زمینه و این صنعت رشد زیادی داشته اند کما این که کشور ما ایران فرصت و فضای مناسب و قابل سرمایه گذاری در این زمینه را داراست .

ایشان خاطرنشان کرد:انشاالله در آینده با برنامه های متنوع تر و معرفی جاذبه های استان در جذب گردشگر موفق تر باشیم و در آمد زایی کنیم.

مومنی افزود :گذشته از امکانات اولیه ای که در همه ی هتل ها وجود دارد میراث فرهنگی با معرفی تمام نقاط گردشگری استان هر روز میهمانان نوروزی را از محل هتل ها به مناطق و جاذبه های دیدنی استان به صورت رایگان به تور یک روزه می برد.

این تورهای یک روزه تاثیری مثبت داردوسبب شده است اگر مهمانان قصد اقامت یک روزه در استان را داشته اند تصمیم می گیرند بیشتر بمانند و جاذبه های استان را در قالب تورهای یک روزه ببینند و این گونه اقدامات سبب ایجاد در آمد و شغلی شده است .

 

 تهیه ی خبر : سجاد آریانپور

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

واقعا جالب است ! هر كي نمِرِه كُل چي موينه … . واقعا كه ته چپ به راست مي رسد

[پاسخ]

بدبختي آنجاست آنان كه اسلام را مربوط به 1400سال ميدانند وميگويند براي امروز كارآيي ندارد سراغ مكتب 2500سال پيش رفته اند وميخواهند كه از طريق پوچ گرايي وخرافات وكارهاي غير عقلي مانند چهارشنبه سوزي وسيزده بدر به سعادت برسند. به قول آن خواننده لوس آنجلسي بدبختي ما گناه بيگانه نبود…

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۴ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰:

موافقم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

زنده باد پيوند جدايي ناپذير اسلام و ايران

[پاسخ]

برخور...از رومشگان در گفته :

اقای مومنی جان خودت از یادمان رفته بودی دوبار به یادمان امدی.دوستان رومشگانی چقابلی ات ما را طرفدار قطعی تو کردند ولی خودشان زیر به زیر به مهندس بازوند و…الاه هم در خرمباد در سازمان اموزش ووووومشغولند و به همه ق میدهند.باش تا صبح دولتت بدمد…….یک فرهنکی گول دوستان همه جناحی را خورده و الاه به اگاهی رسیده

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۶ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴:

آقاي برخور…از رومشكان ! خواهش مي كنم متني كه مي نويسيد قبل از ارسال ويرايش كنيد . اين چه وضعي است؟

[پاسخ]

سوری از رومشگان پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۷ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۰:۵۸:

ناشناس عزیز آنان که منظور نظر بنده هستند و این خبر برای انهاست پیام این نظر را به راحتی می فهمند.بنابراین این پیام فکر نکنک دخلی به شما داشته باشد.مدیر سایت لطف فرموده اند ان را در این قسمت گنجاند هاند.مطمئن باش پیامی که من در این دو سه جمله برای اقای مومنی فرستاده ام خودش میداند که چقدر به ایشان حتی در این زمان اگاهی میدهد حداقل برای امروز و فردایش.به احتما قوی مدیر سایت محترم همان برداشتی از این پیام را می نمایند که آقای مومنی .ببین حالا روان نوشتم تا بفهمی .

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۷ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۳:۲۵:

سوري رومشكاني بسيار فهميده !
اگر فقط براي افراد خاصي مي نويسي احتياج به كامنت نداري بلكه مي تواني از نامه و صندوق پست زرد رنگ استفاده كني … وقتي از كامنت استفاده مي كني بايد به همه خواننده ها احترام بگذاري …. اميدوارم بفهمي

[پاسخ]

برخور از رومشگان پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۷ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۸:۵۸:

ناشناس اگه نمیدانی بدان .شما اگه به هر سایتی سرک بکشید همه خبرها که ضرورتی نداره برا تو نوعی باشد .در میان دهها خبر و گزارش ممکنه چندتاش تو بخونی وبدردت بخوره و بقیه نیازی به خواندن نداشته باشد.سعی کن از الفظ کوچه و بازار و …استفاده نکن .حتمکا فکر میکنی خیلی مبادی الادابی انجا که نوشته ای :این چه وضعی است؟

مگر طرف من تو هستی که اینگونه با حالتی که از سر و رویت هم معلومه چقدر ان لحظه ای که این جوابیه را نوشته ای عصبانی بوده ای.لطفا برو ریشه ای چه وضعی است. را در خودت پیدا کن. واصلا اگر اعتماد به نفس داری جواب برای من در این سایت محترم نذار.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۸ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸:

آقاي برخور از رومشكان !
يقين دارم خدا در اين سال نو شفايت مي دهد … نااميد نباش !

[پاسخ]

فقط فرج اصلاح طلب

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۶ فروردین , ۱۳۹۲ ۲۱:۴۶:

امان از تعصب … احسان ! يه خورده چشماتو باز كن

[پاسخ]

اقای مومنی همیشه به یادت هستم

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۶ فروردین , ۱۳۹۲ ۲۱:۴۷:

باش تا صبح دولتت بدمد

[پاسخ]

گراوند در گفته :

كاري با سياست ندارم ولي در زمان مديريت اقاي مومني خيلي سالن امتحانات -مدرسه و ……ساخته شد

[پاسخ]

كوهدشتي پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۰ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۰:۵۳:

استاد ! ربطي به مومني ندارد . بودجه آن كار را كه از جيب خودش نگذاشته
دولت خاتمي آن كارها را كرده

[پاسخ]

ali پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۰ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۳:۳۶:

استاد
بله دوره خاتمی بود و در ان دوره خدمت کرد.
در مجلس هم نماینده در دوره خاتمی و در جایگاه های خوبی بودند که خدمت نکردن

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۰:۴۶:

همين آقاي مومني با لجاجت در انتخابات مجلس هفتم كاري كرد كه راي اصلاحات دوپاره شد و امامي براي سومين بار رفت مجلس و به ريش همه خنديد … آن وقت امثال شماها فراموش كرديد

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۰:۴۸:

ما كه يادمان نمي آيد مومني سالن ساخته باشد
ايشان فقط بلد بود در آموزش و پرورش براي خوش راي جمع كند

[پاسخ]

درپاسخ 20 و21فروردين سالن امتحانات دبيرستان حضرت معصومه سالن دبيرستان امام صادق سالن دبيرستان فاطمه الزهرا باز هم بگم (قضاوت با معلمان اين شهر) درضمن از جيب خود نگذاشته ولي توانسته جذب اعتبار كنه حالا دوستان ديگه هم مدرسه اي بسازن ما خوشحال مي شويم

[پاسخ]

درود خدا بر فرج مومنی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :