کد خبر : 21586
تاریخ انتشار : ۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 392 بازدید

حضور پیشوک در شب سپید/ ماهنامه ای که تا کودکان دوردست رفته است

داریوش جعفری , مدیرمسءول و صاحب امتیاز ماهنامه ی غرب کشوری ” پیشوک ” با حضور در شبکه ی افلاک لرستان و برنامه ی زنده ی ” شب سپید ” به معرفی بیشتر این ماهنامه ی وزین پرداخت. جعفری که مهمان ویژه ی این برنامه در دوشنبه شب این هفته بود درمورد استفاده ی پیشوک […]

fe71a993ace6db949f60623d52e32593
داریوش جعفری , مدیرمسءول و صاحب امتیاز ماهنامه ی غرب کشوری ” پیشوک ” با حضور در شبکه ی افلاک لرستان و برنامه ی زنده ی ” شب سپید ” به معرفی بیشتر این ماهنامه ی وزین پرداخت. جعفری که مهمان ویژه ی این برنامه در دوشنبه شب این هفته بود درمورد استفاده ی پیشوک از عناصر و المان های بومی ,با بیان این که ” کودکان پادشاهان زمین اند ” و این شعار ماهنامه ی پیشوک است , گفت: المان های بومی کوهدشت کم نیستند از نقاشی های چندهزار ساله ی صخره ی میرملاس گرفته تا ظرفیت های سنتی زندگی ایلی که چه در عکس ها و چه نقش های پیشوک از آن ها الهام گرفته می شود.
64a022d3114207cee6d311cc326456b2
داریوش جعفری ابراز خوش حالی کرد که پیشوک تا دوردست ترین روستاها می رود تا به دست کودکان دوردست ها برسد. وی با بردن یک قطعه عروسک ساخته ی دست مادرش به نام ” بووی ” گفت: این عروسک را زمانی استفاده می کردند که هنوز از وجود عروسک های شیمیایی خبری نبود. مدیر مسوول پیشوک یادآورشد : عروسک بووی با قطعات و ابزار کاملا ساده ی بومی مثل مهره , نخ و…ساخته می شود.
b3f81ab5b085ce49acb2000eba88c56a
گفتنی ست مرتضی خدایگان (سردبیرپیشوک)و محمد مهدی جعفری(خبرنگار و همکار پیشوک) نیز در قسمت دوم برنامه ی شب سپید مقابل دوربین ظاهر شدند و درمورد ماهنامه ی پیشوک توضیحاتی را بیان کردند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سید مجتبی حسینی در گفته :

زنده باد پیشوک.

[پاسخ]

داريوش جعفري در گفته :

از ابراز لطف ميرملاس‌نيوز و جناب آقاي آزادبخت به پيشوك سپاسگزاريم.
پيشوك

[پاسخ]

کودکان پادشاهان این سرزمین اند……………

[پاسخ]

سرویس هنری/علیآقا حسین پور در گفته :

دست مریزاد بر شما عزیزان پیشوک
داریوش جعفری، مرتضا خدایگان و محمد مهدی جعفری
به امید اینکه جایگاه واقعی پیشوک در سال 92 مشخص گردد.
واقعا خسته نباشید.

[پاسخ]

مرتضا خدایگان / سرویس ادبی در گفته :

سپاس از حشمت عزیز به خاطر پوشش خبری. علیآقا جان زنده باشی. پیشوک محصول یک تلاش گروهی و عاشقانه ست که شخص جنابعالی هم در این گروه نقش موثری داری. دست همه ی همکاران و حامیان پیشوک مریزاد

[پاسخ]

لیلا خوشنام وند در گفته :

من که خبر نداشتم و برنامه رو ندیدم اما با شناختی که از استاد عزیز دارم میدونم و مطمئنم که جالب بوده …امیدوارم که پیشوک همچنان که با موفقیت قدم برداشته راه پیشرفق رو پیش رو داشته باشه…..وتشکر ویژه دارم از تمامی کسانی که برای پیشوک زحمت میکشن و ما نمی شناسیمشون….

[پاسخ]

درود بر پیشوکی ها…

[پاسخ]

شمس قلندری در گفته :

درود بر پیشوک ، آقای جعفری مدیر مسئول محترم و سردبیر پرتلاش مرتضای عزیز با آرزوی موفقیت های بیشتر برای پیشوک.

[پاسخ]

جمیاری از سمنان در گفته :

به جناب استاد جعفری و همکاران عزیز ایشان در ماهنامه پر آوازه پیشوک خدا قوت میگویم و امیدوارم که مردم خوب و فهیم شهرستان کوهدشت و نیز هم استانیهای عزیز قدردان چهره های فرهنگی و هنری باشند .

[پاسخ]

مهساشفیعی در گفته :

ماندگار باد پیشوک دوست داشتنی…
حیف شد ما استثنائن اون شب برنامه رو ندیدیم!!!

[پاسخ]

داريوش جعفري در گفته :

از تمام دوستان به خاطر محبتشان سپاسگزاريم.
پيشوك

[پاسخ]

زنده بادپیشوک وپیشوکی ها

[پاسخ]

خانم شیری در گفته :

خدا قوت پیشوکی ها……….

به امید درخشش بیشترتان

یا علی…

[پاسخ]

فهیمه قبادی در گفته :

کمال تشکر را از خانواده پیشوک به خاطر زحماتی که برای جامعه فرهنگی فرزندانمان انجام میدهند داریم دخترم پریا را خیلی به خواندن پیشوک عادت داده بودیم اما قسمت ما نبود که دخترمان زیاد با ما و پیشوک باشد امید داریم که پسرمان نیز بادوست خوبی مثل پیشوک اشنا کنیم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :