کد خبر : 21608
تاریخ انتشار : ۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 41 بازدید

جایگاه اسکان و پارکینگ موقت رایگان در محوطه دژ شاپورخاست خرم آباد راه اندازی شد

  مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: به منظور رفاه حال مسافران نوروزی، جایگاه اسکان و پارکینگ موقت رایگان ازعصر دوشنبه در محل مجموعه قلعه فلک الافلاک راه اندازی شد. سید قاسم قربانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسافران و گردشگرانی که قصد بازدید […]

 

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: به منظور رفاه حال مسافران نوروزی، جایگاه اسکان و پارکینگ موقت رایگان ازعصر دوشنبه در محل مجموعه قلعه فلک الافلاک راه اندازی شد.

سید قاسم قربانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسافران و گردشگرانی که قصد بازدید از شهر و اماکن تاریخی و تفریحی شهر خرم آباد را دارند می توانند از این مکان استفاده کنند.

وی اظهار داشت: چادرهای مستقر شده ،توسط سازمان هلال احمر استان لرستان و در محوطه قلعه فلک الافلاک دایر شده اند که مورد استقبال مهمانان نوروزی قرار گرفته است.

وی افزود: همچنین جهت رفاه حال مهمانان ، از فضای محوطه جهت پارکینگ استفاده شده و به صورت رایگان در اختیار مهمانان قرار داده شده که این امر باعث کاهش بار ترافیکی اطراف قلعه شده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فرهاد در گفته :

چه کار عمرانی …………نه بابا پولیش کنید خدای کجای قلعه 4500 می ارزد که بلیتش شده 4500 کسانی که بچشون زیاد و ندارن از کجا بیارن اقای ریس فکری برا اونا هم میکردین درسته هزینه داره ولی انصاف قشر محرم و بیکار چکار کن مگه تا ورودی بیان اقای ریس

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :