کد خبر : 21769
تاریخ انتشار : ۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 74 بازدید

ورود بیش ازدو میلیون مسافر نوروزی به لرستان / سالی بی نظیر برای میزبانی لرستان

  به گزارش میرملاس :  مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان از ورود دو میلیون و 300 هزار مسافر نوروزی به این استان خبر داد. سید قاسم قربانی  اظهار داشت: تعطیلات نوروزی امسال تاکنون به لحاظ جذب گردشگران و مسافران نوروزی برای لرستان سال بی نظیری بوده است. وی با اشاره […]

ImageHandlerCAUF1GD6

 

به گزارش میرملاس :  مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان از ورود دو میلیون و 300 هزار مسافر نوروزی به این استان خبر داد.

سید قاسم قربانی  اظهار داشت: تعطیلات نوروزی امسال تاکنون به لحاظ جذب گردشگران و مسافران نوروزی برای لرستان سال بی نظیری بوده است.

وی با اشاره به اجرای برنامه های متنوع و مفرح برای مسافران نوروزی در این ایام ودر قلعه ی فلک الافلاک خرم آباد, عنوان کرد: افزایش تعداد مسافران نوروزی بی شک حاصل تلاش نیروهای این اداره کل و اعضای ستاد تسهیلات سفر استان است. وی افزود: تا این لحظه بیش از دو میلیون و 300 هزار مسافر نوروزی وارد استان لرستان شده اند.

قربانی همچنین میزان اقامت مسافران در لرستان را نسبت به سال های قبل بی سابقه توصیف کرد و ببان داشت: تاکنون بیش از 180 هزار نفر در استان اقامت داشته اند.

وی با اشاره به رشد 100 درصدی ماندگاری مسافران در استان , یادآور شد: این در حالی ست که آمار بازدید از موزه های استان و قلعه فلک الافلاک به مرز 80 هزار نفر رسیده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

داريوش جعفري در گفته :

امين جان دكتر قرباني نه ذكتر- اصلاح بفرماييد

[پاسخ]

فرهاد پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱:

اسمی از دکتر نبرده به نظرم

[پاسخ]

با سلام اقای قربانی به نظرم کوهدشت هم جاهای تاریخی زیاد داره که دیدنشون مجانی ………………..راستی چرا اینقد بلیط قلعه گرونه و بلیط قایق دریاچه کیو ……………کاش بابت این پول نیز خدمات رسانی بشه قلعه که وضعیت بهداشتیش مناسب نیست

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :