کد خبر : 21906
تاریخ انتشار : ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۱:۵۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 769 بازدید

قرق سیمای لرستان در دستان خرم آباد / انگشت تبلیغات به سمت دیدنی های کوهدشت باز نشد

میرملاس نیوز : کوهدشت با وجود داشتن آثار تاریخی جهانی و دیدنی های کم نظیر در معرض معرفی به مهمانان نوروزی قرار نگرفت. با وجود آثار تاریخی پیش از تاریخ همچون صخره نگاره های میرملاس وهومیان و معبد سرخ دم لکی و مناطق زیبای کم بدیل چون شیرز , متاسفانه هیچ تبلیغی برای کشاندن پای […]

15huxtsqup9tf
میرملاس نیوز :
کوهدشت با وجود داشتن آثار تاریخی جهانی و دیدنی های کم نظیر در معرض معرفی به مهمانان نوروزی قرار نگرفت.
با وجود آثار تاریخی پیش از تاریخ همچون صخره نگاره های میرملاس وهومیان و معبد سرخ دم لکی و مناطق زیبای کم بدیل چون شیرز , متاسفانه هیچ تبلیغی برای کشاندن پای مسافران و مهمانان نوروزی به این مناطق صورت نگرفت وهربار صفحه ی تلویزیون استان را به تماشا دراز می کشیدی و می کشی دوربین سیمای افلاک را می دیدی و می بینی که برای کشاندن مسافران نوروزی به قلعه و گرداب سنگی و دریاچه ی گاهی خشک و گاهی خیس کیاو گرگرفته بود و می گیرد.هرچند خبرنگاران و کارکنان تلاش گر مرکز افلاک حق داشتند و دارند مرکز استان را در اولویت کارخود قرار دهند اما نیم نگاهی به دیگر اماکن دیدنی دیگر شهرها هم جزو رسالت کاری شان محسوب می شود.

89

میرملاس در 17 کیلومتری شمال غربی کوهدشت با نقاشی های دوازده هزارساله ی سینه ی صخره هایش برای مورخان و باستان شناسان دنیا شناخته شده است اما هنوز با جاده ی سنگلاخی ویرانش , بدون بازدید کننده در گوشه ای از این شهرستان مهجور مانده است. نقاشی هایی که انگشت حیرت و تاسف هربیننده ای را به دندان می رساند . همچنین تنگه ی زیبای شیرز با رودخانه ی زلال و درخت های میوه ی طبیعی اش و کوه های شگفت انگیز و مناره ی سنگی اش آماده است تا پای گردشگران و مهمانان و مسافران نوروزی را به سوی خودبچرخاند تا از دیدن این همه زیبایی بکر و دست نخورده شگفت زده شوند

.
t

تنگه ی شیرز :

این تنگه در 45 کیلومتری شمال غربی کوهدشت بدون بازدید کننده, تنها در دره ای سبز و زلال چشم به راه تمهیدات مسوولان است تا با معرفی آن در رسانه های پربیینده ی استان لرستان سیل بازدید کننده ها را به سمت خود پذیراباشد.اما با وجود عدم تبلیغ گسترده از سوی مسوولان و عدم معرفی اماکن دیدنی کوهدشت , مسافران نوروزی بسیاری از این مناطق دیدن کرده اند.مسافران نوروزی و مهمانانی که به واسطه ی آشنایان خود به کوهدشت آمده و با راهنمایی آشناهای کوهدشتی از این اماکن دیدن کرده اند.
یک خانواده ی شمالی که از شیرز دیدن کرده بودند , می گویند:نظیر طبیعت بکر شیرز را در هیچ جای ایران ندیده ایم و اگر این مکان درشمال بود بی شک تا حالا بهترین تفریح گاه از آن ساخته شده بود.
IMG16092718
پسربچه ای اهل اردبیل می گوید: امیدوارم سال آینده هم به کوهدشت بیاییم تا من یک
بار دیگر شیرز را ببینم.جوانی اهل تهران نیز ضمن ابراز تاسف از عدم توجه مسوولان کوهدشت در راستای رسیدگی به تنگه ی زیبای شیرز , می گوید: شیرزطبیعت بی نظیری دارد مسوولان باید این مکان را به مردم ایران معرفی کنندوبستر بازدید از آن را آماده کنند.این در حالی ست که تلویزیون افلاک لرستان بیشترین وقت خود را به معرفی مرکز استان اختصاص داده و دوربین معرفی خود را به داشته های دیگر شهرهای استان نبرد تا ازاین طریق پای اشتیاق مسافران نوروزی را به این شهرها سوق دهد…

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

همایونی - هستی در گفته :

بنده نه خرم آبادی ام و نه کوهدشتی . ساکن کرجم و اصالتا لرزبان و فعال در علوم اجتماعی و طبیعت ایران
شاید گلایه اتان بجا ، ولی تیترتان نابجا بود .
سیمای لرستان دو دهه است در اختیار امثال امرایی است . می دانید جلوی چند جوان را گرفته اند ؟

از بین تمام نشریات فقط مدیر ” پیشوک ” موفق به حضور در افلاک می گردد!!! شرایطی که برای دیگران مهیا نیست . اینها را هم بنویس .

سازمان گردشگری که در اختیار خود هم استانی های کوهدشتی است . چرا از آنها گلایه نمی کنید ؟ از معاون مدیرکل گرفته تا عکاس و … اشکالی هم ندارد . ولی از آنها بخواهید میهمانان را به کوهدشت سوق دهند .

انجمن کوهدشتی های مقیم مرکز دارید! چرا از آنها برای توسعه شیرز و میرملاس کمک نمی خواهید ؟

آیا میرملاس حتی یک دستشویی دارد ؟ اگر ندارد باز از کم کاری خودتان است ؟ اطافیان کوهدشتی آقای قربانی که بلد است در انواع برنامه ها و جشن ها کوهدشتی ها را روانه مرکز استان و تهران کند. ماشاله آنقدر قدرت دارید که در پایتخت هم ترانه بخوانی و هم شعر و . . . نمی تواند یک امکانات اولیه آنجا ترتیب دهد ؟
امیدوارم به دید ایجاد شکاف به این موضوع نپرداخته باشید

[پاسخ]

لر مقیم مرکز پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۲ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱:

با قسمت هایی از حرفهای شما موافقم . همه اش نباید ناله کنیم و دیگران را مقصر بدانیم .
از خارج استان که نیامده اند میرملاس را غارت کنند . کار مردم همانجاست .
شما فکری بکنید برای محافظت از میرملاس . از طریق آقای قربانی و معاون کوهدشتی اش.

[پاسخ]

ای کاش میشد کوهدشت ای دشت وسیع ایا زمانی میشود که اباد اباد شوی .میراث فرهنگی کوهدشت و بقیه دست اندرکاران کم لطفی میکنن حداقل به فکر درست کردن جاده میرملاس نیستن ….شبکه افلاک هم کم لطفی میکنه اره کوهدشت جاهای زیبای داره امازاده پارک جنگلی تنگه شیر و جاهای دیدنی دیگه ………………..فقط میتوان گفت کجاست دلسوز که بسوزد و نگوید

[پاسخ]

حشمت خان کوهدشت که از لرستان نیست

[پاسخ]

درشبکه لر لرستان کلا شهرستان های لک نشین حذف شده اند قربانت برم

[پاسخ]

درسیما لر هرکسی با زبان لکی تکلم داشته باشد حتی از ستاره ها هم باشد در شبکه لر جایی ندارد چند وقتیست این را در برنامه ها حس کرده اید

[پاسخ]

هوشیار در گفته :

سلام . با دیدن این متن فکر کردم چه اتفاقی افتاده است . الان متولی امور گردشگری سازمان میراث فرهنگی است . چرا با آنها مکاتبه نمی کنید . ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی هم که همه هم استانی های کوهدشتی هستند . معاون مدیرکل هم که کوهدشتی است . از آنها بخواهید به کوهدشت بروند . من خودم با تور گردشگری به بیشه رفتم . تور بزارید و مسافران به میرملاس ببرید . به شبکه افلاک چه ارتباطی دارد .
شبکه افلاک که طی ماه گذشته حداقل 3 شب در اختیار خواننده کوهدشتی ( آقای غضنفری ) بود. چرا ایراد بی مطالعه دارید . متاسف شده ام از روند جدیدی که میرملاس نیوز گرفته .

[پاسخ]

قادر پناه پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۲ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸:

امسال افلاک از همه شهرها آیتم پخش کرد . بخدا گیر الکی می دهید . در شهرتان یک سرویس بهداشتی درست و درمان ندارید بعد یقه افلاک را گرفته اید؟

[پاسخ]

تورج پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۲ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۸:۲۹:

دوست عزيز. هر چقدر مسؤولين كوهدشتى در مسند پست هاى كليدى استان باشند تا وقتى مجراى ارتباطى ديدارى و شنيدارى كه بنام استان ( البته به كام مركز) وجود نداشته باشد، نمى توان كارى از پيش برد. فكر كنم متوجه منظورم شده باشيد. آقا يا خانم هوشيار، شمس و قادر؛ شما هر چقدر يك موضوع را نقد يا حمايت كنيد تا وقتى كانال ارتباطى وجود نداشته باشد نميتوانيد صداى خود را به گوش مخاطبان برسانيد حتى اگر بلندترين ” گاله ى ” دنيا را هم داشته باشيد. از يك مجراى ارتباطى كه از لحاظ قانونى حق تمام مردم استان است نه منحصر به افراد يا گروه هاى خاص!!! انتظار ميرود كه ” واقعى ” متعلق به همه ى استان باشد. پس لطفا قبل از پاسخ دادن به كامنت ها كمى منطقى فكر كنيم. به دور از هر گونه تصميم احساسى نگارش كنيد. لرستان ، استان فراموش شده است و شهرستان كوهدشت، گمنام . هرچند اين شبكه هم فقط بخاطر پخش چهار تا كليپ لرى و لكى مورد توجه اندكى از مردم قرار ميگيرد چون چيزى براى ساختن و گفتن نداشته و ندارد. تا وقتى اين شبكه تريبون برخى آقايان خاص قرار دارد، هيچ ارتقاء ى پيدا نمى كند. شبكه أفلاك پيشكش تمام كسانى كه سنگ اين طفل اسير شده در بند بى تدبيرى ، را به سينه ميزنند و برايشان منفعت دارد. در ضمن آقاى غضنفرى چندين سال است در اين هنر فعاليت دارند پس از اينهمه سال موفق به زيارت اين شبكه شدند. آيا درباره ى استاد رحمانپور هم جوابى داريد كه چرا هيج ترانه اى از ايشان از شبكه پخش نمى شود؟ شايد اين كامنت مجالى براى گفتن اين درد دلها نباشد. ولى اميدوارم فرصتى پيش بيايد تا تمام بى مهرى هاى اين شبكه را يادآور شوم تا چنين حمايت هاى بى اساسى باعث مغرور شدن دست اندركاران اين شبكه نگردد.
چقدر خسته أم از اين دقيقه هاى پا پتى از امتداد خسته ى كلاف بى عدالتى
بهار ميشود و ما دوباره سبز ميشويم تمام ميشود ، تمام فصل بى عدالتى

[پاسخ]

کریمیان در گفته :

سلام بر آقای آزاد بخت و تبریک سال نو…از این مطلب شما جدا شوکه شدم در جایی که بین این همه روزنامه و هفته نامه محلی مسئول پیشوک به سیمای افلاک دعوت میشود و خواننده گرانقدر شعر شما در شبکه افلاک و شما مطرح میشود و بنا به روابطی کارهای میراث فرهنگی دست بچه های کوهدشت میافتد دیگر نوشتن چنین مطالب تفرقه انگیزی جای ندارد …چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید…

[پاسخ]

تا وقتی همچین مسئولانی سره کار هستن همین آشه و همین کاسه.این که چیزی نیست کوهدشت تا بوده همین جوری بوده بقیه شهرهای استان رو بگین که تو این تعطیلات هیچ اسمی ازشون نبردن،آبشارای دورود رو چرا نباید ملت بشناسن.
ما کوهدشتیا که دیگه عادت کردیم

[پاسخ]

داريوش جعفري در گفته :

آفرين حشمت‌اله آزادبخت
اما آقاي آزادبخت ميهمانان نوروزي، ايران‌گردان و جهانگردان بيشتر از اينكه به ديدن مكان‌هاي گردشگري و تفريحي نياز داشته باشند خوشبختانه يا بدبختانه نياز به امكانات رفاحي دارند. در كوهدشت و در جوار آثار گردشگري و تاريخي هيچ امكاناتي وجود ندارد. و اگر كسي اينجا بيايد آبروي مسؤولين مي‌رود.

[پاسخ]

دلفانی از نورآباد در گفته :

کاش فقط کوهدشت بود
شبکه افلاک فقط برای خرم آباد است و بس
شهرهای نورآباد، الشتر و کوهدشت بیشترین سیلی را از شبکه افلاک خوره اند

..
.

[پاسخ]

“ضمن تشكراز ديد زيركانه ى شما”
تا بوده همين بوده. جاى تأسف داره كه شبكه استان فقط در انحصار آقايان خاص قرار داره و با اهرم رسانه اى به هر كه دوست دارند هجوم ميبرند و به هر كس دوست دارن أهميت و اعتبار مي دهند. البته حشمت جان ميرملاس هم با اين نقد كوچك از فردا مورد غضب اين شبكه قرار ميگيرد.
اين شبكه در انحصار افرادى است كه خيلى از آنها هيچ تخصص و سنخيتى با اين مجراى مقدس و مهم ندارند. اگه مموجو هم نبود و مردم شريف اين استان رو سرگرم چند تا جوك و چيستان نميكرد بايد درب شو… ميكردن. متأسفانه با وجود حضور برخى از همشهرى خودمان هم در اين شبكه ، انتظار ميرفت كه لنز دوربين اين شبكه بيشتر به سمت كوهدشت بچرخد. نميدونم يا اين آقايان هم محصور شدند يا مركز استان نشينى روى شان تأثير گذشته ( خداى ناكرده) !! به أميد روزى كه اين طفل رسانه اى از اسارت رها و چشم و گوش همه ى لرستان شود.

[پاسخ]

شمس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۲ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳:

ممه جو یک … بیشتر نیست
آقای امرایی 30 سال در افلاک فعالیت می کند . چکار برای کوهدشت کرده .

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۲ فروردین , ۱۳۹۲ ۲۱:۴۲:

آقاي شمس ! چرا توهين ميكني ؟ بنده خدا نمي داني اين طرز حرف زدن اخلاقي نيست
در هيچ جاي عالم هيچ قومي به كمدين هاي خود نمي گويد : دلقك
خجالت هم چيز خوبي است

[پاسخ]

حسین شمس در گفته :

سلام بر آقای آزادبخت
همیشه به قلم شما ایمان داشتم . ولی گویا شما جز ناله کردن چیزی بلد نیستید . عزیز من میرملاس اگه خراب شده به خودتان مربوط می شود . به افلاک چه ؟ شما چرا گردشگران را به سمت کوهدشت نمی کشانید . چرا از دستگاه های دولتی استفاه نمی کنید . آقای سیروس ابراهیمی در مسند کار هستند . چرا از ایشان کمک نمی گیرید . حیف است بخدا . تا کی چوب نفاق را دور سر می گردانید ؟

[پاسخ]

با سلام
آقای ازادبخت شما که این همه از میرملاس و شیرز تعریف میکنید و به قول یکی از دوستان که کامنت گذاشتن و گفتن همیشه گلایه دارید!!! تا بحال به این فکر کرده اید که اگر یک گردشگر به میرملاس بیاید چه امکانات رفاهی و امنیتی برایش فراهم است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر از این گلایه دارید که شیرز را فراموش کرده اند تا به حال به این فکر کرده اید که ایا ماموران انتظامی اونجا مستقر هستند که امنیت رو برای مسافرین فراهم کنند؟؟؟؟ اگه دقت کرده باشید بیشتر خونواده های کوهدشتی هم که به شیرز میرن با خودشون اسلحه میبرن حالا اون گردشگرهای بیچاره که شما اونارو به شیرز دعوت میکنید و این همه به به و چه چه از شیرز میزنید اگه مشکلی براشون پیش بیاد جنابعالی پاسخگو هستی؟؟؟؟؟؟ به نظرم شما اول گلایه تونو برای کسانی که باید امکانات رفاهی و امنیتی اونجارو فراهم کنند بکنید بعدا که این امکانات فراهم شد اگر شبکه افلاک از این مکانها تعریف نکرد اونوقت بگید که کوهدشت فراموش شده. و گرنه این متنی که شما نوشتید بدور از اخلاق حرفه ای یک رسانه است.

[پاسخ]

اگه قرار باشه عوامل شبکه افلاک مجریا و گوینده هارو میگم لکی صحبت کنن پس تکلیف مردم ازنا،الیگودرز و حتی دورود چی میشه صرف نظر از سایر مردم ایران که این شبکه رو از طریق ماهواره میبینن؟
در ضمن تمام مردم دنیا لر رو با گویش لری میشناسن

[پاسخ]

تورج پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۲ فروردین , ۱۳۹۲ ۲۱:۱۶:

بعيد اسم شما عسل باشه!!! لرستان تركيبى از گوشي لرى و زبان لكى ست. پس به دور از هر گونه تعصب بي جا، بايستى برنامه ها هم به گويش لرى هم به زبان لكى پخش گردد. هر چند از شبكه أفلاك عدالت به دوره!!!

[پاسخ]

عسل پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۳ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۳:۱۸:

بعید است اسم شما هم تورج باشد

[پاسخ]

عسل پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۴ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵:

داشتن اسم عسل برای شما چیز عجیبیه چرا که فقط توی خواب و فیلما دیدید و شنیدید!
شمایی که حرف از عدالت میزنید خوبه که با دقت یبار دیگه به کامنت های خودتون نگاه کنید و با نگاهی غیر از تورج بودنتون بخونیدشون ببینید بویی از عدالت و منطق بردن؟
لابد اگه قرار باشه توی برنامه ها با زبان لکی صحبت کنن این دفعه دعواهای قومی و قبیله ای بین مردم لک زبان شروع میشه که چرا لکیرو با لهجه فلان شهر صحبت میکنن و مثل ما حرف نمیزنن!

[پاسخ]

تورج پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۴ فروردین , ۱۳۹۲ ۲۳:۱۷:

با سلام. منظور من از جمله ى ” بعيد ميدونم اسم شما عسل باشه” قلم عصبانى شما بود. ولى در جواب متن كاملا مغرضانه شما بايد سه نكته عرض كنم كه ١- حقير با اسم واقعى خودم كامنت ميزارم ، مسؤولين محترم سايت گواه اين حرف هستند و در كامنت م يك واقعت رو نوشتم كه لكى زبان است( طبق مستندات موجود) و اين به دور از عدالت است كه كمترين يا بهتر بگم اصلا سهمى از برنامه هاى اين شبكه را نداشته باشن.
٢- در اينكه صدا و سيما خرم آباد ( نه لرستان) فقط در اختيار عده اى ست كه گويش لرى آن هم نه لرى مرسوم كل استان صحبت ميكنن بلكه گويش خاص آقايان ، شكى نيست.
٣- اگر نقدى نسبت به اين شبكه مركز داشتم بخاطر اين بود كه از نزديك شناخت دارم بهتر بگم بخاطر رشته تحصيلى م بهتر شناخت دارم.
سه سال پيش وقتى از مجرى خانم شبكه بصورت حضورى پرسيدم كه چرا در اجراى برنامه به زبان فأرسى صحبت ميكنيد، اين حق مردم اين استان است كه به زبان هاى محلى برنامه هاى استانشون رو ببينن، جواب دادن كه من اصالتأ لرستانى نيستم و زبان فارسى بهتر است چون ممكن است يك مهمان خارج استان مخاطب اين برنامه باشد، يعنى “همه فداى يك نفر”. ( چه استدلالى!!!؟ ) حالا جاى شكرش باقى ست كه اين چند ساله از فأرسى گفتن كاملا با لهجه اين افراد خبرى نيست.
پس بهتر بود شما مثل اسم قشنگتون به اين واقعيت غير قابل انكار قشنگ نگاه ميكرديد. در ضمن شايسته است شما سنگ واقعيت رو به سينه بزنيد نه سنگ اين آقايان خاص !

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۴ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶:

دوستان عزیز شما لر هستید جایگاه زبان شما لهجه است نه زبان زیاد به خود نبالید وما به لک ولک بودنمان افتخار میکنیم ما از این ناراحتیم که در جایگاه خود نیستیم

[پاسخ]

محمد محمدی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۴ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۴:۲۱:

خودتان هم اعتراف کردید که در جایگاه خود نیستید !
شما با پارتی بازی و … از طریق دوستان مرکز نشین سازمانهای فرهنگی را در اختیار گرفته اید . صداو سیما را هم همچنین …و بعد اعتراض دارید! عزیز جان جایگاه تان خیلی پایین تر از جایی است که ایستاده ای

[پاسخ]

قربانت برم تمام شبكه افلاك كه دست كوهدشتياست
علي امرايي- ابراهيم امرايي-منصوري- كرمي … چرا از همشهرياي خودتون گله نميكنيد ؟ خرم اباد بدبخت و بيكشه و اين اقايان چون حال ندارند تا كوهدشت بيايند در همان خرم اباد برنامه تهيه ميكنن د وپلش را به جيب ميزنند

قبلا هم بحث ايرج رحمانپور رو پيش كشيديد- اقاي رحمانپور تا حالا صدهزار تومن براي چاپ كتابي در مورد كوهدشت هزينه كرده ؟ سيد فريد قاسمي توي خرم ابد يك متر زمين نداره اما از جيب شخصيش بيش از 40 ميليون تومن كتاب براي زادگاهش چاپ كرده
لطفا اسم خرم اباد مظلوم رو از نوشته برداريد و به جاي اتهام زدن به بقيه به فكر اصلاح كردن خودتاون باشيد

[پاسخ]

عسل پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۴ فروردین , ۱۳۹۲ ۲۰:۴۰:

بالاخره یه ادم منطقی پیدا شد!!!!!!!!!!!
دستتون بی بلا

[پاسخ]

سلام بر همه ی دوستان عزیز. با پوزش از همه که سفربودم و نبودم جواب بدم…
بعضی ها بحث لر و لک بودن رو پیش کشیده اند و بعضی ها حرف از تفر قه زده اند و بعضی ها از برنامه های متنوع و پیشین سیمای لرستان اما مقصود من هیچ کدام از این ها نبود. من می خواستم از سیمای لرستان گله کنم که چرا در ایام عید دوربین تبلیغ و معرفی اش هرشب به قلعه می رفت و خبری از این طرف و آن طرف نبود ؟! و به برنامه های دیگر افلاک کاری نداشته ام که فلان شب فلان شاعر رو دعوت کرده یا نکرده چون به ما مربوط نیست و در حیطه ی سیاست های کاری خودشان می چرخد. یک سر فلش انتقاد هم برمی گردد به مسوولان کوهدشت که هیچ وقت حاضر نشده اند یا بلد نبوده اند بستر مناسب را در شیرز و میرملاس آماده کنند تا بازدید کننده ها از سراسر ایران و حتی دنیا به کوهدشت بیایند. …حالا نه به این کاری بوده که چه کسی در سیما کارمی کند یا ریشش رو با یک می زنه یا دو و نه ربطی به برخی کامنت ها داشته…
پایدار باشید.

[پاسخ]

عبدالرضا قاسمی ( چو ایران نباشد تن من مباد ) در گفته :

سلام بر دوست گرامی حشمت آزادبخت و دوستان میرملاس .

قطعا” هر یک از ما در حوزه زادگاه و منطقه خود انتقاداتی به مسئولین داشته و مطالباتی داریم که شکل بیان آن بسیار مهم است . تیتیر مطلب کمی باعث شک و شبه شده بود . این حقیر نیز با آنکه با تیتر مخالف بودم ولی به حرمت دوستان میرملاس و بخصوص حشمت آزادبخت سعی کردم سکوت کنم . خوشحالم که آقای آزادبخت مقصود خود را توضیح داده و شفاف سازی نمود .از ایشان هم جز این انتظاری نیست . قلم توانایش همیشه در راه انعکاس آلام و مشکلات این مردم بوده .
امیدوارم تمام اهل قلم ، لرستان را بعنوان سرزمین واحدی ببینید و هدفشان توسعه و تعالی لرستان باشد .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :