کد خبر : 21933
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 139 بازدید

عسگراولادی: «حصر موسوی و كروبی از راهی كه رهبری صلاح می‌دانند برداشته شود»

  موسوی و كروبی از راه‌هایی كه برای آنها باز شده بود استفاده نكردند و حصر این دو نفر از راهی كه رهبری صلاح می‌دانند برداشته شود اما توبه شرط آن است. عضو تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: اصلاح‌طلبانی كه در فتنه شركت داشتند و سكوت كردند باید از آن تبری بجویند و توبه كنند.به […]

47664_128

 

موسوی و كروبی از راه‌هایی كه برای آنها باز شده بود استفاده نكردند و حصر این دو نفر از راهی كه رهبری صلاح می‌دانند برداشته شود اما توبه شرط آن است.

عضو تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: اصلاح‌طلبانی كه در فتنه شركت داشتند و سكوت كردند باید از آن تبری بجویند و توبه كنند.
به گزارش میرملاس به نقل از فارس، حبیب‌الله عسگراولادی امروز در جمع خبرنگاران در اردوگاه شهید مطهری چابكسر پیرامون انتخابات و ضرورت فضای رقابت سالم، با اشاره به تغییر موضع خود درباره شكست حصر خانگی موسوی و كروبی، اظهار كرد: شكستن حصر اینها كار قضایی و امنیتی است و به آنها مربوط می‌شود اما حصر این افراد بدون محاكمه انجام شده و از نظر بنده دادگاهی در این‌باره تشكیل نشده است توبه كردن و ارائه توبه‌نامه به مقام معظم رهبری به صورت پنهان و یا آشكار باید شرط شكستن حصر آنها شود و بعد از رهبری هدایت بخواهند.

وی با بیان اینكه مقام معظم رهبری نسبت به این دو نفر محبت فرموده‌اند، گفت: موسوی و كروبی از راه‌هایی كه برای آنها باز شده بود استفاده نكردند و حصر این دو نفر از راهی كه رهبری صلاح می‌دانند برداشته شود اما توبه شرط آن است.

عضو تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: اصلاح‌طلبانی كه در فتنه شركت داشتند و سكوت كردند باید از آن تبری بجویند و توبه كنند.

* آل‌اسحاق مورد حمایت حزب موتلفه اسلامی

وی درباره كاندیدای مورد نظر حزب موتلفه در انتخابات، گفت: در آغاز راه هر تشكلی باید نامزدی داشته باشد و ما در ائتلاف قرار داریم و نامزدها زیر نظر جامعتین هستند و بنده نمی‌توانم كاندیدای نهایی را اعلام كنم اما پیشنهاد حزب موتلفه اسلامی حمایت از «یحیی آل‌اسحاق» است.

عضو شورای مركزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینكه مقام معظم رهبری چراغی روشن كردند كه هر سلیقه‌ و فكر در انتخابات حضور داشته باشد، تصریح كرد: شرط این امر حضور حداكثری مردم در انتخابات است.

* حضور 5 قطب در انتخابات ریاست جمهوری

وی از حضور پنج قطب در انتخابات خبر داد و افزود: دو قطب مربوط به اصولگرایان، قطب پیروان رهبری، قطب اطرافیان احمدی‌نژاد و یك قطب نیز اصلاح‌طلبان هستند.

عسگراولادی، تلاش برای ائتلاف در انتخابات را مورد تاكید قطب‌ها قرار داد و اذعان كرد: قطب دیگر كسانی هستند كه به «زنده باد بهار» تكیه دارند.

وی قطب منفردین را از مشاركت كنندگان در انتخابات ذكر كرد و متذكر شد: منفردین می‌خواهند نامزد انتخابات باشند و تمام پنج قطب باید بتوانند نامزد انتخاباتی داشته باشند.

عضو شورای مركزی جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری، تصریح كرد: در انتخابات باید رقابت رعایت شود و منازعه نشود و هر مجموعه نامزد خود را معرفی كند.

* تبدیل انتخابات به جشن ملی

وی با اشاره به اینكه رقابت سالم و بدون نزاع و منازعه در انتخابات بسیار مهم است، خاطرنشان كرد: در این صورت انتخابات تبدیل به جشن ملی می‌شود اما اگر نزاع كنیم جنگ تحمیل می‌شود و انتخابات در منازعه سالم نمی‌ماند و بیگانگان در آن دخالت می‌كنند و فتنه ایجاد می‌شود.

عسگراولادی نقش رسانه‌ها در جلوگیری از نزاع بین نامزدها در انتخابات را مهم خواند و یادآور شد: رسانه‌ها تلاش كنند كه قطب‌های مذكور با هم نزاع نكنند.

* 25 نامزد قطب اصولگرایان و 12 نامزد قطب اصلاح‌طلبان در انتخابات

وی با بیان اینكه در دو قطب اصولگرایان 25 نامزد در سه دسته داریم، افزود: اصلاح‌طلبان نیز 12 نامزد و منفردین چهار كاندیدا دارند كه امیدواریم اصولگرایان و اصلاح‌طلبان به طرف یك نامزد هدایت شوند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به انتخابات 88 اشاره كرد و گفت: در سال 88 احمدی‌نژاد رقابت انتخابات را به منازعه تبدیل كرد و دشمن طمع‌كار شد.

وی با تصریح بر اینكه نباید اجازه دهیم دشمنان خارجی در انتخابات طمع‌كار شوند و دخالت كنند، اذعان كرد: دشمن می‌خواهد با فتنه ما را تجزیه كند و ملت ایران و نامزدهای انتخاباتی را به صورت یك‌جا ببلعد.

* تكنوكرات منهای دین نباید وارد دولت شود

عسگراولادی درباره نقش تكنوكرات‌ها در انتخابات، بیان كرد: تكنوكرات‌های زمان مشروطه منهای دین بودند و از دین استفاده كردند و ما را به طرف لیبرالیسم بردند و باید توجه كنیم كه امام (ره) فرمودند جمهوری اسلامی نه یك كلمه كم و نه یك كلمه بیشتر، و عمده تكنوكرات‌های ما كه در خارج تحصیل كردند منهای دین بودند و طبق تجربه بشر تربیت شدند.

وی متذكر شد: تكنوكرات منهای دین و مذهب نباید در داخل دولت وارد شود و امور را در دست گیرد.

عضو شورای مركزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینكه از دولت بنی‌صدر تا دولت احمدی‌نژاد بدون تكنوكرات نبوده‌اند، خاطرنشان كرد: بدون امر به معروف و نهی از منكر امكان ایجاد حكومت اسلامی نیست.

وی درباره حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات، یادآور شد: اصلاح‌طلبان باید خود را جمع و جور كنند تا انتخابات تبدیل به جشن ملی شود و چهره‌های مورد تایید شورای نگهبان را معرفی كنند.

*حضور هاشمی در انتخابات بعید است

عسگراولادی به حضور هاشمی در انتخابات اشاره كرد و متذكر شد: بعید است هاشمی وارد انتخابات شود.

وی با بیان اینكه هاشمی مرز بین اصولگرایان و اصلاح‌طلبان قرار دارد اما عضو اصلاح‌طلبان نیست، اذعان كرد: بنده نیز در وسط اصولگرای اصلاح‌طلب(ره) قرار دارم و در خط امام (ره) و مقام معظم رهبری بوده و فراجناحی هستم.

عضو تشخیص مصلحت نظام در معرفی خود، اظهار كرد: عضو مطلق اصولگرایان در كشور هستم و به آن افتخار می‌كنم.

وی با اشاره به اینكه برای نخستین بار شناسنامه خود را معرفی می‌كنم، افزود: به عنوان مقلد رهبری فراجناحی هستم و در حركت جشن ملی خادم افرادی هستم كه صلاحیت آنها تایید شده باشد.

عسگر اولادی با تصریح بر اینكه راست سنتی و حامی اصلاح‌طلبان را قبول ندارم، خاطرنشان كرد: موسوی و كروبی یك دوره به بنده جفا كردند و رابطه عاطفی نبود اما در ملاقات با موسوی و كروبی متوجه شدم كه اینها خودشان فتنه‌ساز و فتنه نیستند و اطرافیان آنها فتنه و فتنه‌ساز بودند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

درسال حماسه سیاسی ودرانتخابات ریاست جمهوری ، جهت ادای دین به جامعه امروزی وآیندگان مابه کسی رای می دهیم که به مردم امید به زندگی ببخشد . چراکه بی تفاوتی دولتها باعث شده مسن ترها نسبت به آینده مضطرب ونگران باشند وجوانان نیز ازبیکاری به آینده بی علاقه ، افسرده ودچارروزمرگی شده باشند . ، پس اولا” برای سرپرستان خانوار حداقل بیمه بازنشستگی و بیمه خدمات درمانی سهم دولت درنظر گرفته وبه حساب تامین اجتماعی واریزنماید وسهم افراد اختیاری باشد . دوما” برای جوانان بیکارمقرری ماهیانه درنظر بگیرد . متاسفانه نمایندگان مجلس هم تاکنون هیچگونه اقدامی نکرده اند . به عبارتی مانند ملی شدن نفت وگازومنابع طبیعی، منابع انسانی یعنی آحادجامعه نیزملی اعلام بکند. زیرا آرامش حق ما ست. لطفا” اطلاع رسانی کرده وبادیگران درمیان بگذارید.

[پاسخ]

بايد احسنت گفت به اين طرز تفكر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :