کد خبر : 21950
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 61 بازدید

ايجاد فضايي امن و آرام براي مسافران نوروزي و گردشگران در لرستان

  به گزارش میرملاس به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان جناب آقای دكتر سید قاسم قربانی مدیرکل با بیان این مطلب گفت :  به منظور رفاه حال مسافران نوروزی، امنیت کامل آنها جهت حضور در استان و بازدید از اماکن تاریخی و جاذبه هاي گردشگري استان تامین […]

1-copy4

 

به گزارش میرملاس به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان جناب آقای دكتر سید قاسم قربانی مدیرکل با بیان این مطلب گفت :  به منظور رفاه حال مسافران نوروزی، امنیت کامل آنها جهت حضور در استان و بازدید از اماکن تاریخی و جاذبه هاي گردشگري استان تامین شده است .

  دكتر قرباني با اشاره به اینکه ماموران پرتلاش و خدوم نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی در جهت تامين امنیت و آسايش مسافران نوروزی انجام وظيفه مي نمايند ، تاکنون هیچ گونه مشکل امنیتی برای میهمانان نوروزی در اين استان به وجود نیامده است و به همین منظور تلاش برای جلوگیری از بروز مشکل در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی نیز به کار گرفته مي شود ..

   وي افزود : به طور یقین میهمانان نوروزی و گردشگران با خاطرات خوشی اقامت خود را در استان لرستان سپری می‌کنند.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

خدا شاهده سر درد گرفتم از بس هر روز باید دکتر قربانی رو ببینم،خواهشا به اخبارتون تنوع بدید……با تشکر

[پاسخ]

قبل از اينكه سايت بارگيرى بشه تصوير دكتر قربانى مياد. يه پاى ثابت اخبار ميرملاس شده! امين جان عوض اين آقاى دكتر، يه بخشى از سايت بزارين براى دانلود آهنگ هاى محلى البته با لينك مستقيم.

[پاسخ]

با نظر اقای تورج موافقم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :