کد خبر : 21950
تاریخ انتشار : ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 56 بازدید

ایجاد فضایی امن و آرام برای مسافران نوروزی و گردشگران در لرستان

  به گزارش میرملاس به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان جناب آقای دکتر سید قاسم قربانی مدیرکل با بیان این مطلب گفت :  به منظور رفاه حال مسافران نوروزی، امنیت کامل آنها جهت حضور در استان و بازدید از اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری استان تامین […]

1-copy4

 

به گزارش میرملاس به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان جناب آقای دکتر سید قاسم قربانی مدیرکل با بیان این مطلب گفت :  به منظور رفاه حال مسافران نوروزی، امنیت کامل آنها جهت حضور در استان و بازدید از اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری استان تامین شده است .

  دکتر قربانی با اشاره به اینکه ماموران پرتلاش و خدوم نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی در جهت تامین امنیت و آسایش مسافران نوروزی انجام وظیفه می نمایند ، تاکنون هیچ گونه مشکل امنیتی برای میهمانان نوروزی در این استان به وجود نیامده است و به همین منظور تلاش برای جلوگیری از بروز مشکل در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی نیز به کار گرفته می شود ..

   وی افزود : به طور یقین میهمانان نوروزی و گردشگران با خاطرات خوشی اقامت خود را در استان لرستان سپری می‌کنند.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

خدا شاهده سر درد گرفتم از بس هر روز باید دکتر قربانی رو ببینم،خواهشا به اخبارتون تنوع بدید……با تشکر

قبل از اینکه سایت بارگیرى بشه تصویر دکتر قربانى میاد. یه پاى ثابت اخبار میرملاس شده! امین جان عوض این آقاى دکتر، یه بخشى از سایت بزارین براى دانلود آهنگ هاى محلى البته با لینک مستقیم.

با نظر اقای تورج موافقم

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :