کد خبر : 21960
تاریخ انتشار : ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 108 بازدید

14 پایگاه اطلاع رسانی گردشگری در سطح استان لرستان ایجاد شده است

    مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: 14 پایگاه و ایستگاه اطلاع رسانی و راهنمایی گردشگری در مبادی ورودی شهرهای استان ایجاد شده است. به گزارش خبرنگار میرملاس ؛  ˈسیدقاسم قربانیˈ روز یکشنبه افزود: 130 نفر برای ارائه خدمت به گردشگران نوروزی در بخش های مختلف این پایگاهها مستقر شده اند.  […]

 IMG_4336

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: 14 پایگاه و ایستگاه اطلاع رسانی و راهنمایی گردشگری در مبادی ورودی شهرهای استان ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار میرملاس ؛  ˈسیدقاسم قربانیˈ روز یکشنبه افزود: 130 نفر برای ارائه خدمت به گردشگران نوروزی در بخش های مختلف این پایگاهها مستقر شده اند. 

وی تصریح کرد: همچنین 15 پایگاه امدادی نیز با مشارکت هلال احمر برای خدمت رسانی به گردشگران در سطح محورهای ارتباطی استان لرستان برپا خواهد شد.

وی اظهار کرد: برگزاری 12 نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری در 10 شهر استان از دیگر برنامه های ستاد تسهیلات سفر دراین مدت بوده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: از آغاز سفرهای نوروزی تاکنون بیش از یکصد و 80 هزار گردشگر در مراکز اقامتی و اسکان موقت این استان اقامت و ماندگاری داشته اند.

وی اظهار داشت: درهمین ارتباط تاکنون بیش از دو میلیون و 300 هزار گردشگر در ایام تعطیلات نوروز به استان لرستان وارد شده اند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :