کد خبر : 22101
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 288 بازدید

آنجلیناجولی در افغانستان مدرسه ساخت

  آنجلینا جولی , ستاره ی هالیوود و سفیر ویژه ی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل، در تازه ترین فعالیت خیرخواهانه‌اش , مدرسه ی دخترانه ای را در روستایی در نزدیکی کابل -پایتخت افغانستان- با هزینه ی شخصی اش ساخته است. به نوشته ی دیلی تلگراف این مدرسه که ساخت آن در سال ۲۰۱۲ آغاز […]

1CANSE2SB

 

آنجلینا جولی , ستاره ی هالیوود و سفیر ویژه ی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل، در تازه ترین فعالیت خیرخواهانه‌اش , مدرسه ی دخترانه ای را در روستایی در نزدیکی کابل -پایتخت افغانستان- با هزینه ی شخصی اش ساخته است.

به نوشته ی دیلی تلگراف این مدرسه که ساخت آن در سال ۲۰۱۲ آغاز شده بود گنجایش ۲۰۰ تا ۳۰۰ دانش آموز دختر را دارد. این هنرپیشه ی برجسته ی آمریکایی که فعالیت های انسان دوستانه‌اش به ویژه در افغانستان زبانزد خاص و عام است در سال ۲۰۱۰ نیز در اقدامی مشابه، با هزینه ی شخصی خود مدرسه‌ای دخترانه در شرق افغانستان ساخته بود. بر اساس این گزارش جولی تصمیم دارد مدارس بیشتری را در کشور جنگ زده ی افغانستان بسازد. به نوشته ی سایت روزنامه ی دیلی تلگراف، انجلینا جولی هزینه ساخت این مدرسه‌ها را از سود ناشی از تبلیغ برای جواهراتی با نام “سبک جولی” تامین خواهد کرد.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فرزاد در گفته :

بهش بگید مدرسه ای در رماوند افتتاح نشده به مخروبه تبدیل شده و کسی از آن خبر ندارد

[پاسخ]

فرزاد پاسخ در تاريخ شنبه ۱۷ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹:

وژمونیم!
اگه منظورت نظر من بود باید به عرضتون برسونم که مسئول نوسازی شهرستان کوهدشت از این مدرسه اظهار بی اطلاعی کرده است باورکنید سال 86/85نزدیک به 70میلیون خرج چنین مدرسه ای برای روستای دورافتاده رماوند کردند اما صدای هیچ بابا آب دادی در کلاس هایش نپیچید.

[پاسخ]

شهمرادپور در گفته :

ميرملاس ! وژمونيم اي خبر چه اهميتي دره؟

[پاسخ]

تورج پاسخ در تاريخ شنبه ۱۷ فروردین , ۱۳۹۲ ۰۰:۳۲:

موافقم. انتشار اينجور خبر ها ارزش خبرى ندارند. در كشور يا استان خودمون “خير”كم نيست پس نيازى به اين جور خبرها نداريم. (البته من نظر شخصى خودم و گفتم)

[پاسخ]

از یه طرف بهشون حمله میکنن و خونه و مدرسشونو خراب میکنن بعد واسه نشون دادن حسن نیت مدرسه سازی میکنن عجب شیر تو شیری

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :