کد خبر : 22101
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 288 بازدید

آنجلیناجولی در افغانستان مدرسه ساخت

  آنجلینا جولی , ستاره ی هالیوود و سفیر ویژه ی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل، در تازه ترین فعالیت خیرخواهانه‌اش , مدرسه ی دخترانه ای را در روستایی در نزدیکی کابل -پایتخت افغانستان- با هزینه ی شخصی اش ساخته است. به نوشته ی دیلی تلگراف این مدرسه که ساخت آن در سال ۲۰۱۲ آغاز […]

1CANSE2SB

 

آنجلینا جولی , ستاره ی هالیوود و سفیر ویژه ی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل، در تازه ترین فعالیت خیرخواهانه‌اش , مدرسه ی دخترانه ای را در روستایی در نزدیکی کابل -پایتخت افغانستان- با هزینه ی شخصی اش ساخته است.

به نوشته ی دیلی تلگراف این مدرسه که ساخت آن در سال ۲۰۱۲ آغاز شده بود گنجایش ۲۰۰ تا ۳۰۰ دانش آموز دختر را دارد. این هنرپیشه ی برجسته ی آمریکایی که فعالیت های انسان دوستانه‌اش به ویژه در افغانستان زبانزد خاص و عام است در سال ۲۰۱۰ نیز در اقدامی مشابه، با هزینه ی شخصی خود مدرسه‌ای دخترانه در شرق افغانستان ساخته بود. بر اساس این گزارش جولی تصمیم دارد مدارس بیشتری را در کشور جنگ زده ی افغانستان بسازد. به نوشته ی سایت روزنامه ی دیلی تلگراف، انجلینا جولی هزینه ساخت این مدرسه‌ها را از سود ناشی از تبلیغ برای جواهراتی با نام “سبک جولی” تامین خواهد کرد.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فرزاد در گفته :

بهش بگید مدرسه ای در رماوند افتتاح نشده به مخروبه تبدیل شده و کسی از آن خبر ندارد

فرزاد در گفته :

وژمونیم!
اگه منظورت نظر من بود باید به عرضتون برسونم که مسئول نوسازی شهرستان کوهدشت از این مدرسه اظهار بی اطلاعی کرده است باورکنید سال 86/85نزدیک به 70میلیون خرج چنین مدرسه ای برای روستای دورافتاده رماوند کردند اما صدای هیچ بابا آب دادی در کلاس هایش نپیچید.

شهمرادپور در گفته :

ميرملاس ! وژمونيم اي خبر چه اهميتي دره؟

موافقم. انتشار اينجور خبر ها ارزش خبرى ندارند. در كشور يا استان خودمون “خير”كم نيست پس نيازى به اين جور خبرها نداريم. (البته من نظر شخصى خودم و گفتم)

از یه طرف بهشون حمله میکنن و خونه و مدرسشونو خراب میکنن بعد واسه نشون دادن حسن نیت مدرسه سازی میکنن عجب شیر تو شیری

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :