کد خبر : 22162
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 295 بازدید

اعلام نام مهران مدیری در تلویزیون ممنوع شد

محمدابوالحسنی تهیه کننده ی تهران ۱۵۰۰ در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره عدم نام‌بردن از مهران مدیری در تبلیغات تلویزیونی فیلم «تهران ۱۵۰۰» اظهار کرد:از سوی بازرگانی صدا و سیما به ما اعلام شد که نام ایشان را از تیزرها حذف کنیم. وی استقبال از این فیلم را بسیار خوب عنوان […]

untitled
محمدابوالحسنی تهیه کننده ی تهران ۱۵۰۰ در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره عدم نام‌بردن از مهران مدیری در تبلیغات تلویزیونی فیلم «تهران ۱۵۰۰» اظهار کرد:از سوی بازرگانی صدا و سیما به ما اعلام شد که نام ایشان را از تیزرها حذف کنیم.

وی استقبال از این فیلم را بسیار خوب عنوان کرد و ادامه داد: اما متاسفانه اکثر سینماهای شهرستان‌ها به دلیل این که به حوزه ی هنری تعلق دارد،‌ به فیلم «حوض نقاشی» اختصاص پیدا کرده و سایر سینماها هم در اختیار «رسوایی» قرار گرفته و تقاضاهای زیادی داریم تا این فیلم در شهرها هم اکران بیشتری داشته باشد که امیدوارم بعد از ۲۰ فروردین ماه این اتفاق بیفتد.

این تهیه کننده خاطر نشان کرد: تعداد سینماهای «رسوایی» دو برابر «تهران ۱۵۰۰» است، اما مجموع فروش این فیلم ۱/۵ برابر از فیلم ما بیشتر است که این نشان می‌دهد استقبال از فیلم ما بسیار خوب بوده است.

به گزارش ایسنا،‌ ممنوع شدن اعلام نام مهران مدیری از سوی بازرگانی صدا و سیما در حالی است که برنامه «سین مثل سریال» شبکه یک که در طول ایام نوروز به نظر سنجی برنامه‌های سریال‌های تلویزیونی می‌پرداخت‌، بارها نام مهران مدیری جزو گزینه‌هایش بود و در نظر سنجی نهایی نیز رتبه سوم بازیگران مرد را کسب کرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محسن شیعه پور در گفته :

مهران مدیری بدون اغراق ستاره بی چون و چرای طنز ایران بوده و هست……خداوند پشت و پناهش

خدا پشت و پناه شما باشد انشالله

آقای شیعه پور ! ( این فامیلی اصلا در لرستان یافت می نشود)
لطفا جوسازی نکنید در برنامه سین مثل سریال صدبار اسم و تصویر مهران مدیری را آوردند… عجب جامعه شایعه پسندی هستیم ما !!

محسن شیعه پور در گفته :

سلام برادر قاسمی……….از قرار معلوم شما دایرت المعارف لرستان هستین که از تمامی اسامی فامیلی لرستان باخبرید…………اگر در پی آنید که از لر بودن یا نبودن بنده اطمینان حاصل کنید ، لطفا سری به چغلوندی (بیرانشهر ) بزنید و از مردم آن دیار بپرسید از مرحوم شیعه (جد بزرگوار بنده)
برادر شیعه ، یعنی عله چغلوند داماد علیمردان خان بزرگ بودن……….
در ضمن مگر بنده چیزی گفتم که شما میفرمایین جوسازی نکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقای شیعه پور
بله شما درست تشخیص دادید من “دایرت” المعارفم

آقای قاسمی مطمئن باشید شما اگه دایرت المعارف بودی این فامیلی را می شناختی.پس دایرت المعارف نیستی

آفرین آقای ن ! درست تشخیص دادید ٢٠ امتیاز برای شما … به مرحله بعد راه یافتید .

شراره زهراكار در گفته :

مسلما هیچ کس تا به امروز نتوانسته به اندازه مهران مدیری خلاقیت را در عرصه طنز به معرض نمایش بگذارد از صمیم قلب دوستش داریم و برایش در سال جدید بهترین ها را آرزومندیم

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :