کد خبر : 22244
تاریخ انتشار : ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 248 بازدید

انتقاد از انتصاب مدیران غیربومی در دلفان

    به گزارش میرملاس ؛ خطيب جمعه نورآباد با انتقاد از عدم استفاده از نيروهاي بومي در راس ادارات اين شهرستان گفت: متاسفانه با اينكه امام جمعه پيشين نيز بارها در خطبه هاي نماز جمعه تذكرات فراواني را در خصوص استفاده از نيروهاي بومي در ادارات اين شهرستان داده بود باز هم مكرر شاهد […]

 delfan-tabiat

 

به گزارش میرملاس ؛ خطيب جمعه نورآباد با انتقاد از عدم استفاده از نيروهاي بومي در راس ادارات اين شهرستان گفت: متاسفانه با اينكه امام جمعه پيشين نيز بارها در خطبه هاي نماز جمعه تذكرات فراواني را در خصوص استفاده از نيروهاي بومي در ادارات اين شهرستان داده بود باز هم مكرر شاهد عزل و نصب هاي غير بومي هستيم.

 

مهر:حجت الاسلام رضا نيكرو در خطبه های این هفته نماز جمعه نورآباد اظهار داشت: يكي از شعارهاي نماينده مردم دلفان و سلسله استفاده کردن از نيروهاي بومي براي ادارت اين شهرستان بود كه عملي نشده است.

وي ادامه داد: وقتي مردم هنگام راي دادن شعار انتخاباتي را مشاهده مي كنند و راي مي دهند از فرد پيروز اين انتظار را دارند كه شعارهاي انتخاباتي وي محقق شود.

حجت الاسلام نيكرو افزود: طي يكسال اخير بارها شاهد اين بوديم كه از نيروهاي غيربومي براي ادارات اين شهرستان استفاده شده است و اين موضوع براي مردم قابل قبول نيست كه بگويند اين شهرستان نيروي متخصص و متعهد ندارد.

وی ادامه داد: اين در حاليست كه يسياري از نيروهاي متعهد و متخصص اين شهرستان هم اكنون در نقاط مختلف كشور و حتي در پایتخت كشور با توانمندي بالا در حال خدمت كردن هستند.

امام جمعه موقت نورآباد با تاكيد بر اينكه انتظار مردم در این زمینه بسيار بجا و به حق است اظهار داشت: كسي كه مسئوليت را در اين شهرستان قبول مي كند بايد بداند كه كاستي هاي فراواني در اين منطقه وجود دارد كه رفع آنها نیازمند فعالیت جدی است.

وي با بیان اینکه مسئولين اين شهرستان بايد شبانه روز در خدمت مردم باشند، افزود: با وجود بيكاري و عمق محروميت در اين شهرستان به ويژه در بحث زيرساخت هاي عمراني نياز به يك حركت انقلابي و جهادي از سوي مسئولين داریم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

/.//././.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

بودن يا نبودن فرماندار فعلي برابر است!!!

[پاسخ]

شهروند دلفاني در گفته :

بنام خدا
ضمن تشكر
بخدا سوري تمام اقوام خود را در الشتر و بخصوص دلفان بكار گرفته ولي نميدانم چرا مسئولان نظام با ايشان برخورد نمي كنند
یکی از اقوام ایشان مسائل انتصاب دلفان و و دبير كميته انتصابات سوري است
ايشان با برچسب اصولگرايي اومد ولي مسئولان غير اصولگرا را آوره همچنين نمونه اش بخشدار و فرماندار انحرافي است

به خدا به پير به پيغمبر از زماني كه فرماندار نالايق دلفان امده حتي حتي يك جلسه شوراي مديران در دلفان با حضور ايشان برگزار نشده است
در ايم تعطيلات هم با ماشين دولتي ايشان را در شمال مشاهده نموده اند حال اين مدير چطور مي خواهد به مردم بدبخت دلفان خدمت كتد
اين نماينده نميشه به جاي برداشتن نيروهاي ارزشي و درستكار مانند رئيس منابع طبيعي دلفان مدير بيمارستاندلفان كه در13 سالگي به درجه جانبازي رسيده همچنينرئيس آب مسكن و غيره فكري بحال فرماندار انحرفي بكند
مدير سايت وزين ميرملاس تورخدا اين ها اطلاع رساني كن
قسم به شرافتت ما نورآبادي ها كسي را نداريم كه واسمون دفاع كنه
فرماندار باماشين دولتي ميره مسافرت توي شهرستان دلفان نيستش- بي خيال خدمت به شهرستان دلفان شده و….
نماينده چپي و بردرش پرويزخان سوري از مردم پول ميگيره مانند دريافت7 ميليون از آقاي ويسي كه كردش رئيس شبكه دلفان
فرماندار كه …..

[پاسخ]

اين آقاياني كه الآن رياست ادارات شهرستان دلفان رابرعهده گرفته اندلياقت كه ندارنداماپارتي هاي گردن كلفتي دارندكه عليرغم ميل باطني آقاي سوري نماينده سلسله ودلفان منصوب شده اندآقاي سوري اسماًنماينده است رسماًموافق رياست ادارات اشخاص ديگرهستنددرطول انقلاب نماينده به اين بي عرضه گي رامانديده ايم ونه خواهيم ديد بزرگترين ضربه راايشان ازبطن خانواده خودآن هم پرويزسوري مي خورد بجاي اينكه برادرخودراتقويت نمايد ايشان راروزبه روز ازديدمردم اين دودياردورمي كندوچون مي دانند همين يك دوره نماينده است ازحداقل دوره وكالت برادرخودحداكثرسودبقول شهرونددلفاني …..مي بردنمي دانم آقاي سوري نماينده اين مطالب رارصد مي كنديانه اگررصد مي كندچرااهميت نمي دهد واگراطلاع نداردمسئول محترم سايت ميرملاس شمارابه خدابه يك نحوي ايشان راازنظرات شهروندان دلفان والشتر آگاه سازيد .

[پاسخ]

از مدیریت محترم سایت بخاطر اطلاع رسانی تشکر میکنم
حقیقتا بنده نظرات بالا را مشاهده کردم دلم برای نوراباد سوخت من نورابادی هستم اما در تهران ساکن میباشم.
جناب اقای سوری با شعار اصولگرایی تشریف اوردند میدان و ما گفتیم پای بند به شعارش هست. اصلا کاری ندارم اصول گرا باشند یاچیز دیگر اما انچه مهم است عملکرد ایشان است که بسیار ضعیف میباشد .
یک سال از انتخاب ایشان میگذرد اما هنو شاهد هیچ طرح یا پروژهای برای دلفان نیستیم.
از ایشان فقط عزل و نصب ها را میبینیم. بابا تو رو خدا به فکر اشتغال برای این همه جوان بی کار باش که از بیکاری دست به هر جنایتی میزنند
تحصیل کرده های ما دارن غاز میچرانند و فقط مهندس متراژ خیابان شده اند.
اقای ففرماندار مان هم که قربونش برم چیلی جون تشریف دارند. و مغرور خدا همه ما را به راه راست هدایت کند.
دوست دارم دلفان . از راه دور میمیرم برات

[پاسخ]

در پلدختر هم معلمان همه ادارات را قبضه کرده اند.فرماندار غیر بومی و معلم است.بخشدا ر و رییس اداره بازرگانی و همچنین اداره وررش و جوانان همه معلم هستند و این در حالی است که افراد تحصیل کرده و کارشناس در همان ادارات هستند.چرا یک معلم تاریخ که حتی در بچگی داخل کوچه گل کوچک هم بازی نکرده رییس اداره تربیت بدنی پلدختر شود؟چرا یک معلم ابتدایی رییس اداره بازرگانی شود؟بخشدار و فرماندار همینطور.
چرا وضعیت اینطوریه؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :