کد خبر : 22347
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 280 بازدید

برخی حق الزحمه ها ی فرهنگیان کوهدشت تا پایان فروردین ماه پرداخت می شود

در حالی جمعی از فرهنگیان کوهدشت از عدم پرداخت حق الزحمه های مختلف خود از سوی اداره آموزش و پرورش این شهرستان انتقاد کردند که مدیر آموزش و پرورش کوهدشت از پرداخت مطالبات فرهنگیان تا آخر فروردین ماه خبر داد.بنابراین گزارش تعدادی از معلمان کوهدشتی در گفتگو با خبرنگار مهر خواستار پرداخت مطالبات خود در […]

IMG09302754
در حالی جمعی از فرهنگیان کوهدشت از عدم پرداخت حق الزحمه های مختلف خود از سوی اداره آموزش و پرورش این شهرستان انتقاد کردند که مدیر آموزش و پرورش کوهدشت از پرداخت مطالبات فرهنگیان تا آخر فروردین ماه خبر داد.بنابراین گزارش تعدادی از معلمان کوهدشتی در گفتگو با خبرنگار مهر خواستار پرداخت مطالبات خود در بخشهای مختلف شدند.

آن ها برخی مطالبات خود از آموزش و پرورش کوهدشت را حق الزحمه ی مربوط به عوامل اجرایی و تصحیح ورقه، حق الزحمه ی عوامل اجرایی ضمن خدمت سال 91، مطالبات اصلاحیه حکم کارگزینی اسفند 89 و حق بیمه ی طلایی از مرداد 91 تا کنون عنوان کردند.

بهمن نریمانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: تمام مطالبات فرهنگیان کوهدشت در قالب حق الزحمه(تصححیح اوراق وعوامل اجرایی امتحانات) تا پایان فروردین 92 به همراه حقوق آن ها پرداخت خواهد شد.اما مطالبات حکم کارگزینی مربوط به دیون است که پرداخت آن ها تا آمدن اعتبار غیرممکن است.

وی در رابطه با پرداخت حق بیمه ی طلایی فرهنگیان این شهرستان نیز گفت: آموزش و پرورش به تعهد خود عمل وهمکاران 50 درصد سهم خود را پرداخت کرده اند.

نریمانی افزود: 50 درصد دیگر که پرداخت نشده مربوط به دولت است که آموزش و پرورش هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.
حشمت آزادبخت/مهر

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

غریبه در گفته :

تا جایی که ما ریاضی خوندیم کل مطلب شامل دو تا 50درصد است
50درصد که فرهنگیان سلحشور پرداخت می کنند(کسر از فیش حقوقی)
50درصد که طبق فرمایش آقای نریمانی آموزش و پرورش به تعهد خود عمل کرده و پرداخت کرده !
پس قضییه حله ! البته تا جایی که ما ریاضی بلدیم
یک جوانمرد ریاضی بلد بفرماید قضییه 50درصد سوم چیه ؟!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

گراوند(تهران) در گفته :

آقای نریمانی دلفانی عزیز! آموزش و پرورش سهم خود را نداده بلکه معلمان شریف سهم خود را پرداخت کرده اند خواهشمند است قبل از هر گونه مصاحبه با مسئول مالی و مسئول رفاه مشورت کنید تا دچار این مشکل نشوید

[پاسخ]

مدير آموزش و پرورش شهرستان كوهدشت در گفته :

با تشكر از همكاران عزيز، به علت تعبير خبرنگار محترم جناب آقاي آزادبخت كه به جاي واژه همكاران واژه آموزش و پرورش را بكار برده، مزيد اطلاع همكاران محترم در سال 91 يارانه مقرري بيمه طلايي سهم دولت به علت وضعيت اعتبارات پرداخت نگرديد گرچه اين تعهدات هم ديون پذير نيستند و همكاران 50% سهم خود را پرداخت نموده اند عليهذا مقرر گرديده كه در سال 92 سهم 50% درصدي آموزش و پرورش (دولت) پرداخت گردد.
با تشكر
بهمن نريماني

[پاسخ]

ابوالفضل در گفته :

حاج بهمن نريماني مديرتوانمندوبااصالتي است كه هم وغم فرهنگيان رابه خوبي درك مي كندوشبانه روزدرصددبرطرف كردن مشكلات فرهنگيان است كوهدشتي هاي عزيزقدراين مديربااخلاق رابدانيد .

[پاسخ]

گراوند(تهران) در گفته :

آقای نریمانی سلام از پاسخگویی به موقع ورفع ابهام توسط حضرتعالی تشکر میکنم.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :