کد خبر : 22355
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 325 بازدید

دو آموزشگاه تیزهوشان در کوهدشت راه اندازی می شود

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت از راه اندازی دو آموزشگاه تیزهوشان در این شهرستان خبر داد.بهمن نریمانی در این رابطه به مهر گفت: این دوآموزشگاه در قالب یک دبیرستان دخترانه و یک دبیرستان پسرانه و با ظرفیت هرکدام سه کلاس 30 نفره سال تحصیلی جدید آغاز به کار خواهند کرد. وی افزود: آزمون ورودی […]

student

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت از راه اندازی دو آموزشگاه تیزهوشان در این شهرستان خبر داد.بهمن نریمانی در این رابطه به مهر گفت: این دوآموزشگاه در قالب یک دبیرستان دخترانه و یک دبیرستان پسرانه و با ظرفیت هرکدام سه کلاس 30 نفره سال تحصیلی جدید آغاز به کار خواهند کرد.

وی افزود: آزمون ورودی این آموزشگاهها اردیبهشت سال جاری برگزار خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت یادآورشد: آموزشگاه تیزهوشان برای نخستین بار است که در کوهدشت راه اندازی شود و قبلا دانش آموزان کوهدشتی برای نام نویسی در این آموزشگاه به خرم آباد می رفتند.

نریمانی ضمن برشمردن برخی ویژگی های آموزشگاههای تیزهوشان از جمله داشتن کلاس های فوق برنامه و کادر گزینشی مجرب و اعتبارات ویژه یادآور شد: ازطریق این آموزشگاه ها می توان دانش آموزان نخبه را شناسایی کرد.
حشمت آزادبخت/مهر

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سلام اقای آزادبخت اگه ممکن هستش به این سوال بنده جواب بدید، آیا امسال اموزش و پرورش ازمون استخدامی داره یا نه؟با تشکر از شما

[پاسخ]

حشمت اله آزادبخت / سردبیر پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۱ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۶:۱۰:

سلام نادری عزیز. نمی دونم باید سوال کنم.

[پاسخ]

درور بر سایت خوبتون و همه خدمتگذاران بی ادعا

[پاسخ]

محمد فیضی در گفته :

ایجاد آموزشگاه تیزهوشان یکی از نیازهای مبرم آموزشی هر جامعه است زیرا همانطوری که جداسازی دانش آموزان با بهره هوشی کم و آموزش های ویژه آنان امری اجتناب ناپذیر در آموزش است برای دانش آموزان مستعد و نخبه نیز فراهم نمودن و گسترش كليه امكانات لازم جهت شناخت و پرورش اين استعدادها در سطوح مختلف تحصيلي ضروری است. خلاء این آموزشگاه در شهرستان کوهدشت سالها بود که احساس می شد که اینک با تلاش مدیریت و کارکنان آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت این خدمت بزرگ (به زعم بنده بسیار بالاتر از احداث کارخانه و ورزشگاه و …می باشد) انجام گرفته است. امیدوارم در ادامه کار با فراهم نمودن مکان مناسب و کادر مجرب (به دور از مسائل سیاسی و تنها بر اساس شایستگی) این خدمت شایان مفید واقع شود. در پایان راه اندازی آموزشگاهای تیزهوشان را به همه مردم، دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان کوهدشت تبریک عرض می نماییم.

[پاسخ]

خبر خوب و و نشاط اوری بود.امید است با سیاست زدگی و باند بازی این مراکز را خراب وویران نکنیم

[پاسخ]

مرسی آقای آزادبخت عزیز که جواب سوالمو دادید، حالا اگه یه وقت خبری شنیدی تو سایتتون اطلاع رسانی کنید.با تشکر

[پاسخ]

درود بر شما و ایران سربلند

[پاسخ]

جدا سازی مدارس تیز هوشان دارای محاسن و معایبی است . این محاسن و معایب با عث طرح دیدگاههای متفاوتی در مورد آموزش تیز هوشان شده است. اما آنچه بین همه آن دیدگاهها مشترک است این است که تنها کنار هم قرار دادن انسان های تیز هوش که از مهمترین منابع انسانی هستند برای آموزش آنها کافی نیست.خطا در آموزش تیز هوشان علاوه بر اینکه جامعه را از مهمترین منابع انسانی محروم می سازد می تواند باعث کاهش انگیزه به تحصیل, ایجاد اضطراب و نگرانی برای دانش آموزان و خانواده های آنها شود.لذا از مديريت محترم و پرتلاش و زحمت كش آموزش و پرورش خواهش ميشود كه در برگزاري آزمون نهايت دقت و اهتمام را داشته باشند.

[پاسخ]

محمد فیضی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۲ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۷:۴۲:

با سلام آقای محمدی آزمون های مدارس تیزهوشان بصورت کشوری برگزار می شود.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سلام دوست عزيز آقاي فيضي از نحوه آزمون و اجراي آن مطلع ايم اما گويا بچه اين شهر نيستي كه چطور علم در گذشته (مانند ورودي هاي مدارس شاهد و نمونه ) در سايه ضوابط و سياست قرار گرفته بود. اميدوارم باوجود اين مدارس شهرمان نخبه هاي خوبي به جامعه تحويل دهد.

[پاسخ]

امرايي در گفته :

سلام خسته نباشيد كي جواب تيزهوشان مياد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :