کد خبر : 22389
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 237 بازدید

شرایط ثبت نام داوطلبان شرکت در چهارمین دوره شوراها اعلام شد

  «ستاد انتخابات كشور»  در اطلاعيه شماره 4 ،‌ زمان و نحوه ثبت نام از داوطلبان شركت در انتخابات چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا را اعلام كرد. به گزارش میرملاس ؛ در متن این اطلاعیه آمده است: به آگاهي عموم ملت شريف ايران اسلامي مي رساند، ثبت نام از داوطلبان شركت در انتخابات «چهارمين دوره […]

 

«ستاد انتخابات كشور»  در اطلاعيه شماره 4 ،‌ زمان و نحوه ثبت نام از داوطلبان شركت در انتخابات چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا را اعلام كرد.

به گزارش میرملاس ؛ در متن این اطلاعیه آمده است: به آگاهي عموم ملت شريف ايران اسلامي مي رساند، ثبت نام از داوطلبان شركت در انتخابات «چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا » از روز دوشنبه مورخ 26/1/1392  در فرمانداري ها وبخشداري هاي سراسر كشور آغاز و تا پايان وقت اداري روز يكشنبه مورخ 1/2/1392 ادامه خواهد يافت.

 همچنين به منظور تسهيل در امر ثبت نام، داوطلبان گرامي مي توانند از روز شنبه مورخ 24/1/1392 تا پايان مهلت ثبت نام با مراجعه به دفاتر پيشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستايي، اقدام به پيش ثبت نام نموده و از دفاتر مزبور شماره رهگيري دريافت کنند.

ثبت نام کنندگان از تاريخ 26/1/1392 شخصاً با در دست داشتن اصل مدارك زير و شماره رهگيري به فرمانداري يا بخشداري مربوطه مراجعه و ثبت نام خود را تكميل و نهايي نمايند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام

به همراه داشتن  اصل شناسنامه عكس دار و دو نسخه تصوير كليه صفحات آن، اصل كارت ملي همراه با  تصوير،  اصل كارت پايان خدمت يا مدركي دال بر مشخص بودن وضعيت خدمت وظيفه عمومي و همراه با تصوير،  (4) قطعه عكس جديد 4 × 3 ، اصل و تصوير آخرين مدرك تحصيلي معتبر، اصل و تصوير گواهي پذيرش استعفا از سمت يا شغل جهت مشمولين ماده 28 قانون، اصل و تصوير مدرك معتبر ايثارگري جانبازان، آزادگان و فرزندان شهدا جهت برخورداري از امتياز يك مقطع تحصيلي بالاتر .

داوطلبان همچنین مي توانند جهت ثبت نام مستقيماً به فرمانداريها يا بخشداريها مراجعه نمايند.

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آیا مردم کوهدشت باز هم از سوراخ همیشگی دچار مار گزیدگی خواهند شد؟

[پاسخ]

کارمند یارانه پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۲ فروردین , ۱۳۹۲ ۲۲:۴۵:

اره………..وقتی که مردم خودشون میخوان چرا مار نیششون نزنه!

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ جمعه ۲۳ فروردین , ۱۳۹۲ ۱۶:۵۸:

كارمند يارانه بايد بداند يكي از همين مارهايي كه مردم را خوب نيش زد رييس جمهوري است كه كارمند يارانه در كامنت هاي ديگر حسابي سنگش را به سينه مي زند و اتفاقا مردم هم نشان داده اند بدشان نمي آيد تا او نيششان بزند و پدر اقتصادشان را دربياورد

[پاسخ]

خدا به دادمون برسه باز شروع شد

[پاسخ]

كوهدشتي در گفته :

مواد لازم براي نامزدي در انتخابات شوراهاي كوهدشت :
فتوكپي شناسنامه
شش قطعه عكس سه در چهار
يك طايفه پرجمعيت
پول براي چاپ پوستر و شام و نهار ستاد
دوست و آشناي زياد
توانايي بالا در قسم خوردن و وعده دادن
سرصندوقي به تعداد كافي
و ” رو “

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :