کد خبر : 22392
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 183 بازدید

نظر دکتر احمدی نژاد درمورد نام‌گذاری امسال

وی با اشاره به نام‌گذاری امسال به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی تصریح کرد: انتخابات پیش رو قطعاً به یک حماسه عظیم سیاسی در ایران و جهان تبدیل خواهد شد. دکتر محمود احمدی‌نژاد، در مراسم افتتاح قطعه چهارم آزادراه تهران – شمال و کلنگ‌زنی یکی از پروژه‌های عمرانی در مازندران با تسلیت شهادت […]

untitled
وی با اشاره به نام‌گذاری امسال به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی تصریح کرد: انتخابات پیش رو قطعاً به یک حماسه عظیم سیاسی در ایران و جهان تبدیل خواهد شد.

دکتر محمود احمدی‌نژاد، در مراسم افتتاح قطعه چهارم آزادراه تهران – شمال و کلنگ‌زنی یکی از پروژه‌های عمرانی در مازندران با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تأکید کرد: باید ایران را با اتکاء به توان و دانش ایرانی بسازیم.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، وی با اشاره به نام‌گذاری امسال به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی تصریح کرد: انتخابات پیش رو قطعاً به یک حماسه عظیم سیاسی در ایران و جهان تبدیل خواهد شد.

رئیس جمهور با بیان اینکه حفظ فرهنگ، عزت و عظمت ملت ایران در طول تاریخ با حضور داوطلبانه ملت در میدان محقق شده است، گفت: اگر نیروی عظیم ملت در عرصه مدیریت کشور جاری شود، حماسه‌های پی‌درپی در عرصه‌های مختلف ایجاد خواهد کرد.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه بخش زیادی از توطئه‌ها علیه جمهوری اسلامی برای جلوگیری از پیشرفت‌ ملت ایران است، افزود: باید نقطه امید طراحی‌ها و بدخواهی‌های دشمن را در هم بشکنیم و این ممکن نیست جز با اینکه در سازندگی کشور به گونه‌ای عمل کنیم که دشمنان از ایجاد مانع در مسیر پیشرفت کشورمان ناامید شوند و کاری کنیم که حلقه فشار اقتصادی دشمنان این مردم از کار بیفتد.
وی با بیان اینکه ساختن ایران نیازمند اینست که همه دست به دست هم دهیم، تصریح کرد: از زمانی که برای نخستین بار شعار ساختن ایران سر داده شد، برخی افراد هر روز می‌گفتند که نمی‌شود و نمی‌توانید اما تجربه‌ها در عرصه‌های گوناگون مثل ساخت مسکن، خودکفایی در تولید سیمان، فولاد و برق و افزایش دو برابری تولید، نشان داد که می‌شود کارهای بزرگ انجام داد و اگر همه ملت بسیج شود، می‌توان به اندازه یک تاریخ کار کرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حماسه سياسي و اقتصادي زماني محقق مي شود كه عاملان پسرفت اين سالها جايشان را به آدم هاي كاردان بدهند و پاسخگوي خراب كاري هاي خود باشند

[پاسخ]

كوهدشتي در گفته :

آغاي احمدي نژاد رييس دولت ايران در سال هاي ٨٤ تا ٩٢ !
لطفاً بگوييد با ٧٠٠ ميليارد دلار درآمد ارزي در اين هشت سال چه كرديد و با اين حجم درآمد ايران را چند سانتيمتر جلو برديد؟!

[پاسخ]

پرويز گراوند در گفته :

و تو يكي از مهمترين عوامل عدم پيشرفت اين مكان هستي

[پاسخ]

عودالله در گفته :

ما نظر احمدي نژاد درباره نام گذاري پارسال را دانستيم و ديديم براي هفت پشتمان كافي بود
پارسال به نام حمايت از كار و توليد ملي بود و احمي نژاد بيشترين واردات ( خصوصا از چين ) را كرد

[پاسخ]

امسال هم حتما ميخاد از چين كانديد وارد كنه..!

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

احمدی نژاد یا باید همان بخشدار ماکو باقی میماند یا توی سپاه کار می کرد .
هرکسی را بهر کاری ساختند احمدی را برای ریاست نساختند

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۵ فروردین , ۱۳۹۲ ۲۳:۰۵:

اَي چَت وِت . . . دمت گرم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :