کد خبر : 22398
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 162 بازدید

همچنان منتظر پاسخ خاتمی هستیم

دبیر جبهه اصلاح‌طلبان گفت: برخی اخبار منتشر شده در رسانه‌ها درباره اعلام حمایت از کاندیداتوری کواکبیان توسط اعضای این جبهه اظهارات شخصی است و مصوبه جبهه اصلاح‌طلبان نیست. “مجید بهمن‌زاده” درباره پاره‌ای از خبرها که درباره جزئیات جلسه روز گذشته جبهه اصلاح‌طلبان در رسانه‌ها منتشر شده بود را نظر شخصی فرد مصاحبه شونده عنوان کرد […]

th
دبیر جبهه اصلاح‌طلبان گفت: برخی اخبار منتشر شده در رسانه‌ها درباره اعلام حمایت از کاندیداتوری کواکبیان توسط اعضای این جبهه اظهارات شخصی است و مصوبه جبهه اصلاح‌طلبان نیست.
“مجید بهمن‌زاده” درباره پاره‌ای از خبرها که درباره جزئیات جلسه روز گذشته جبهه اصلاح‌طلبان در رسانه‌ها منتشر شده بود را نظر شخصی فرد مصاحبه شونده عنوان کرد و اظهار داشت: جلسه شورای مرکزی جبهه اصلاح‌طلبان با حضور ۸ تشکل به حد نصاب لازم نرسید و موضوعات مطرح شده درباره جزئیات این جلسه صرفا نظری شخصی بوده و مصوبه جبهه اصلاح‌طلبان نیست.

دبیر جبهه اصلاح‌طلبان درباره برخی خبرها که حاکی از حمایت این جبهه از کاندیداتوری “مصطفی کواکبیان” در انتخابات آینده دارد، گفت: ما همچنان منتظر پاسخ خاتمی هستیم.

گفتنی است روز گذشته برخی رسانه‌ها به نقل از سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان اعلام کرده بودند که این جبهه از کاندیداتوری “کواکبیان” در انتخابات حمایت کرده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فقط خاتمی را عشق است

امیدها کم رنگ است که ارده ی ملت جاری شود

کارمند یارانه در گفته :

بنظر من نیاد سنگین تره!

بیاد ایشالله میبره و یه خورده سر و سامان میگیریم..

ناشناس در گفته :

نباید بیاد تا این جماعت تشنه خدمت بیشتر به جون هم بیفتن و اصولشون بیشتر مشخص بشه

خاتمی عشق مردم ایران است خدا نگهدارش باشد.

ناشناس در گفته :

آقای کارمند یارانه تو اصلا چی میفهمی نترس میگم یارانه تورا بده

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :