کد خبر : 22398
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 163 بازدید

همچنان منتظر پاسخ خاتمي هستيم

دبير جبهه اصلاح‌طلبان گفت: برخي اخبار منتشر شده در رسانه‌ها درباره اعلام حمايت از کانديداتوري کواکبيان توسط اعضاي اين جبهه اظهارات شخصي است و مصوبه جبهه اصلاح‌طلبان نيست. “مجيد بهمن‌زاده” درباره پاره‌اي از خبرها که درباره جزئيات جلسه روز گذشته جبهه اصلاح‌طلبان در رسانه‌ها منتشر شده بود را نظر شخصي فرد مصاحبه شونده عنوان کرد […]

th
دبير جبهه اصلاح‌طلبان گفت: برخي اخبار منتشر شده در رسانه‌ها درباره اعلام حمايت از کانديداتوري کواکبيان توسط اعضاي اين جبهه اظهارات شخصي است و مصوبه جبهه اصلاح‌طلبان نيست.
“مجيد بهمن‌زاده” درباره پاره‌اي از خبرها که درباره جزئيات جلسه روز گذشته جبهه اصلاح‌طلبان در رسانه‌ها منتشر شده بود را نظر شخصي فرد مصاحبه شونده عنوان کرد و اظهار داشت: جلسه شوراي مرکزي جبهه اصلاح‌طلبان با حضور 8 تشکل به حد نصاب لازم نرسيد و موضوعات مطرح شده درباره جزئيات اين جلسه صرفا نظري شخصي بوده و مصوبه جبهه اصلاح‌طلبان نيست.

دبير جبهه اصلاح‌طلبان درباره برخي خبرها که حاکي از حمايت اين جبهه از کانديداتوري “مصطفي کواکبيان” در انتخابات آينده دارد، گفت: ما همچنان منتظر پاسخ خاتمي هستيم.

گفتني است روز گذشته برخي رسانه‌ها به نقل از سخنگوي جبهه اصلاح‌طلبان اعلام کرده بودند که اين جبهه از کانديداتوري “کواکبيان” در انتخابات حمايت کرده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فقط خاتمی را عشق است

اميدها كم رنگ است كه ارده ي ملت جاري شود

کارمند یارانه در گفته :

بنظر من نیاد سنگین تره!

بياد ايشالله ميبره و يه خورده سر و سامان ميگيريم..

ناشناس در گفته :

نباید بیاد تا این جماعت تشنه خدمت بیشتر به جون هم بیفتن و اصولشون بیشتر مشخص بشه

خاتمی عشق مردم ایران است خدا نگهدارش باشد.

ناشناس در گفته :

آقای کارمند یارانه تو اصلا چی میفهمی نترس میگم یارانه تورا بده

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :