کد خبر : 22423
تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 332 بازدید

اقدام بی سابقه وزارت آموزش و پرورش در آستانه انتخابات

در یک اقدام بی سابقه و ضرب الاجلی از سوی وزارت آموزش و پرورش احکام افزایش حقوق ۲۵ درصدی معلمان همزمان با آغاز سال صادر شد و همین امر حیرت کارمندان و معلمان را در پی داشته است. در این میان آموزش و پرورش استان تهران به فاصله کمتر از ۴۸ ساعت دو حکم جدید […]

th

در یک اقدام بی سابقه و ضرب الاجلی از سوی وزارت آموزش و پرورش احکام افزایش حقوق ۲۵ درصدی معلمان همزمان با آغاز سال صادر شد و همین امر حیرت کارمندان و معلمان را در پی داشته است.

در این میان آموزش و پرورش استان تهران به فاصله کمتر از ۴۸ ساعت دو حکم جدید برای معلمان تهران صادر کرد که براساس اولین حکم ۲۰ درصد و با حکم دوم ۵ درصد به حقوق معلمان افزوده است . این در حالی است که در طول بیست سال اخیر همواره احکام جدید معلمان در پایان اردیبهشت و در سال های اخیر با شروع فصل تابستان صادر می گیرد .

پیگیری های خبرنگار ما نشان می دهد پرسنل وزارت آموزش و پرورش این اقدام ضرب الاجلی و بی سابقه وزارت را با انتخابات ریاست جمهوری در ارتباط می دانند. این شائبه از آن جا قوت گرفته که زمزمه d نامزدی حاجی بابایی در انتخابات ریاست جمهوری به گوش می رسد .

گفتنی است حمید رضا حاجی‌بابایی در چندماه اخیر تلاش ویژه‌ای جهت رفع مشکلات فرهنگیان آغاز نموده است.پرداخت معوقات فرهنگیان، بیمه ی طلایی فرهنگیان، کاهش ساعات کار برخی معلمان و برنامه‌های دیگری را در دستور کار قرار داده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

خداارش نگذره فقط دود کاراش به چشم ما شرکتی ها رفت.

سارا خانوم انشاءا…دولت آينده خوب سر كارت ميذاره.

ناشناس در گفته :

دولت آينده هرچي باشه از اينا بهتره

علیرضا در گفته :

میرملاس بدی این کار چیه مگه؟

ناشناس در گفته :

بدي اش اين است كه دم انتخابات يه كلاه گشاد سر مردم ميزاره كه تا سر زانوشون مياد

وای به حال ما که با کیا تو یه شهر زندگی می کنیم و انتظار داریم شهرمون به یه سر و سامانی برسه ، هه، این مردم گرسنه اگه بتونن دندون رو جگر بزارن و یه کم دیگه این وضع اسف بار حالا تحمل کنن و این روزهای خفقان آور و ملال آور رو از یاد نبرن مثال ما مثال اون که به جای اینکه یه نانوا واسه یه مردم بی نان درست کنن روزی یه تکه نان جلو مردم می انداختن نمیشه .چرا ما قضیه به این سادگی رو درک نمی کنیم؟؟؟؟ یعنی یه فرهنگی نباید بفهمه که واسه اینکه عقایدشو بخرن بهش با سه ماه اضافه حقوق 150 هزارتومانی تحکم کننن؟؟؟؟ بزارین یه کم فکر کنیم .اگه انسان فکر کنه نان نخوره خیلی تفاوت(ارزش) داره تا اینکه بخوره ولی فکر نکنه…

ناشناس در گفته :

جواب ناشناس را دادي يا عليرضا را ؟
چون من فكر مي كنم تو با ناشناس موافقي

گراوند در گفته :

همین آقای وزیر یک دوره استخدام بدون آزمون داشت که اکثرا از آدمهای بیسواد رو جذب کرد بعداز یک سال شرکتی ها رو به کارگرفت که بعداز یک سال زحمت تدریس با یک آزمون بیشترشون رو اخراج کرد اون هم بعداز برگزاری کلاس ضمن خدمت برای اونها . ازاون طرف نون زن و بچه اون شرکتی ها رو برید از این طرف حالا که نزدیک به انتخابات شده داره از کیسه خلیفه می بخشه. خدای اون شرکتیها ازش نگذره.

قبادی در گفته :

حاج بابایی باید مدیرکل همدان میشد…

ناشناس در گفته :

اوويژه پِر پوسسه

شرکتی اخراجی در گفته :

تاحالا کجابودی حاجی؟ این بذل و بخششارو نمی شد قبلا انجام می دادی؟ فکر نکن توی اون دنیا ولت می کنیم مارو سرکارگذاشتی یک سال توی سرما و گرما رفتیم روستا و برگشتیم اما با یک آزمون الکی امیدرو از ما گرفتی خدا ازت نگذره که ازت نمیگذریم.الهی بچه ات سرنوشت مارو پیداکنه حاجی جان.

ناشناس در گفته :

تجربه ثابت كرده هر كسي با احمدي نژاد كار كنه استفاده شخصي از بيت المال و منابع دولتي در جهت انتخابات را ياد مي گيره . اين بيماري واگير داره و به همه سرايت ميكنه

8ماه است 50درصد بیمه طلایی که دولت باید بپردازد را به معلمان نداده است

ناشناس در گفته :

يكي به نعل مي كوبد،يكي به ميخ، تعداي هم مثل اينكه زدنشان به سيخ …

ناشناس در گفته :

بی شخصیت ترین وزیر ی که تا الان در عمرم دیدم که با این کارش مهر تائید خودش رو کارنامش زد.

ناشناس در گفته :

همين حاج بابايي چه پدري از دولت اصلاحات درآورد ولي ديديم در عمل خودش و دولت احمدي از همه ضعيف تر هستند

خدایا بر تعداد انتخابات بیفزا الهی آمین

بهزاد در گفته :

واقعا متاسفم

واقع بین در گفته :

ماهرساله انتخابات داریم / پس درهیچ سالی نباید حقوق فرهنگیان اضافه شود.

کوهدشتی در گفته :

دیدی واقع بین نیستی؟

ناشناس در گفته :

به قول لک ها : ار تنگته بوش شه کرم

ناشناس در گفته :

کس نه مر هر حاجی باو باو

دولت سهم بيمه طلايي فرهنگيان رو پرداخت نميكنه؟؟؟؟

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :