کد خبر : 22434
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 118 بازدید

همزمان با هفته سلامت؛ ۲۵ پزشک به مناطق محروم لرستان اعزام شدند

    به گزارش میرملاس  ؛ اردشیر شیخ آزادی  اظهار داشت: همزمان با هفته سلامت و در روز”فشار خون، همکاری های بین بخشی و همبستگی اجتماعی” پنج تیم پزشکی طلایه دار سلامت بسیج جامعه پزشکی متشکل از ۲۵ پزشک متخصص و عمومی، پرستار، ماما و بهداشت محیط به مناطق محروم شهری و روستایی لرستان اعزام […]

IMG20162472

 

 

به گزارش میرملاس  ؛ اردشیر شیخ آزادی  اظهار داشت: همزمان با هفته سلامت و در روز”فشار خون، همکاری های بین بخشی و همبستگی اجتماعی” پنج تیم پزشکی طلایه دار سلامت بسیج جامعه پزشکی متشکل از ۲۵ پزشک متخصص و عمومی، پرستار، ماما و بهداشت محیط به مناطق محروم شهری و روستایی لرستان اعزام شدند.

وی ادامه داد: همچنین در این راستا پنج تیم پزشکی شامل یک تیم پزشکی تخصصی و چهار تیم پزشکی عمومی برای معاینه و ویزیت رایگان ساکنان مناطق محروم شهری و روستایی لرستان که دسترسی کمتری به خدمات بهداشتی و درمانی دارند اعزام شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان گفت: با توجه به اینکه شعار سال سازمان جهانی بهداشت “فشار خون را جدی بگیریم” است این تیمهای پزشکی، خدماتی مانند ویزیت و معاینه، کنترل فشار خون، چک قند خون و مشاوره های پزشکی و بهداشتی را به صورت رایگان به مردم استان ارائه می دهند.

شیخ آزادی تصریح کرد: این برنامه با همکاری بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان و کانون ستاد دانشگاه بسیج جامعه پزشکی برگزار می شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :