کد خبر : 22495
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 109 بازدید

واژگونی مینی‌بوس حامل فرهنگیان بروجردی یک کشته برجای گذاشت

  به گزارش میرملاس ؛ فرمانده پلیس‌راه لرستان گفت: واژگونی مینی‌بوس حامل فرهنگیان شهرستان بروجرد یک کشته و سه مجروح برجای گذاشته است. ایوب شرافتی، امروز در خرم‌آباد گفت: صبح امروز بر اثر واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس بنز حامل فرهنگیان بروجردی در محور بروجرد به ملایر در پیچ قلعه حاتم، نزدیک روستای توده‌زن بخش اوشتراینان […]

13911019000212_PhotoA

 

به گزارش میرملاس ؛ فرمانده پلیس‌راه لرستان گفت: واژگونی مینی‌بوس حامل فرهنگیان شهرستان بروجرد یک کشته و سه مجروح برجای گذاشته است.

ایوب شرافتی، امروز در خرم‌آباد گفت: صبح امروز بر اثر واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس بنز حامل فرهنگیان بروجردی در محور بروجرد به ملایر در پیچ قلعه حاتم، نزدیک روستای توده‌زن بخش اوشتراینان واژگون شد که بر اثر آن یک نفر به نام علی‌حسین مقدسی فوت کرده است.

وی با اشاره به اینکه 3 نفر دیگر به شدت مجروح‌ شده‌اند، افزود: این افراد به بیمارستان شهید چمران بروجرد انتقال داده‌ شدند.

شرافتی خاطرنشان کرد: 15 نفر از فرهنگیان شهرستان بروجرد در این مینی‌بوس حضور داشتند که به علت بی‌احتیاطی و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه توسط راننده مینی‌بوس، این دستگاه واژگون می‌شود و در نهایت 1 کشته و 3 مجروح بر جای گذاشته است.

فرمانده پلیس‌راه لرستان گفت: تاکنون حال مجروحان انتقال داده شده به بیمارستان چمران بروجرد، مطلوب اعلام شده که در صورت بالا رفتن مجروحان و کشته‌شدگان در این حادثه اطلاع رسانی می‌شود.

براساس این گزارش  از بروجرد، 2 نفر از مجروحان این حادثه در بخش مراقبت‌های ویژه به سر می‌برند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

خدا به داد حاجی جون برسه !!!!!!! البته نترس حاجی جون تهدید نماینده های لرستان اگه باشه فقط در حد حرف باقی می مونه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :