کد خبر : 22594
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 315 بازدید

ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا آغاز شد

  به گزارش میرملاس ؛ مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: ثبت نام از کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان آغاز شد.  ˈمحمدامین رضوانیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به همین منظور ثبت نام از کاندیداها به صورت رسمی در 29 بخشداری و 10 فرمانداری در […]

images

 

به گزارش میرملاس ؛ مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: ثبت نام از کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان آغاز شد.

 ˈمحمدامین رضوانیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به همین منظور ثبت نام از کاندیداها به صورت رسمی در 29 بخشداری و 10 فرمانداری در سطح استان لرستان آغاز شده تا داوطلبان بتوانند به راحتی نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی تصریح کرد: به همین منظور کسانی که شرایط لازم را دارند می توانند با در دست داشتن اصل و کپی کارت ملی، اصل و دو سری کپی از تمام صفحات شناسنامه، چهار قطعه عکس 4*3، اصل و تصویر مدرک تحصیلی، ارائه گواهی قبول استعفا و اصل و مدرک گواهی پایان دوره خدمت به بخشداری ها و فرمانداری ها مراجعه کنند.

وی زمان ثبت نام داوطلبان را تا یکم اردیبهشت سال جاری عنوان کرد و اظهار داشت: همچنین برای سهولت در کار و جلوگیری از تراکم ثبت نام در دفاتر ˈآی سی تیˈ روستایی و دفاتر خدمات شهری در شهرستان ها آمادگی لازم برای پیش ثبت نام داوطلبان را دارند تا پس از این اقدام و دریافت کد رهگیری جهت ثبت نام گامی جلوتر باشند.

رضوانی افزود: در این دوره از انتخابات در شهرهای خرم آباد و بروجرد 13 نفر به عنوان عضو اصلی و شش نفر عضو علی البدل، در شهرهای کوهدشت، نورآباد، الیگودرز و دورود 9 نفر عضو اصلی و چهار نفر علی البدل، شهرهای ازنا، پلدختر و الشتر هفت نفر عضو اصلی و سه نفر عضو علی البدل و شهرهای زیر 20 هزار نفر مانند چگنی پنج نفر عضو اصلی و دو نفر علی البدل انتخاب می شوند.

وی تصریح کرد: در مناطق روستایی داوطلبان در روستاهای زیر 200 خانوار باید سوادخواندن و نوشتن، بالای 200 خانوار دیپلم، در شهرهای زیر 20 هز ار نفر مدرک کاردانی و بالای 20 هزار نفر مدرک لیسانس و معادل نیاز است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

و خیر شروع ناو…

[پاسخ]

تعداد دزدها بیشتر شده

[پاسخ]

بابامراددرویشی هم ازکوهدشت کاندیدامیشن؟

[پاسخ]

حامد حیدری در گفته :

با سلام وآرزوی توفیق برای همه دوستان عزیز دوستان با انتخاب درست و بدون تعصب وانتخاب مدیران و افراد باتجربه تحصیلکرده و اجتناب از انتخاب افراد بدون پشتوانه فرهنگی و سابقه فعالیت سیاسی و اداری سالم و تحصیلکرده میشود جلوی تمام دزدی ها و ساختن بهترین شهر وزیباترین مرکز استان را گرفت

[پاسخ]

مردي از جنس مردم!!! در گفته :

لطفا به من راي دهيد. قول ميدهم كه من هم مثل اعضا شوراي فعلي شهر كوهدشت كاملا بيسواد و ناكارآمد هستم . تازه اين امتياز را هم دارم كه از آنها هم بيسوادترم. ديگه چي؟ از اين بهتر نميشه. ايشاله وعدمون درب ستاد. باشه؟ البته بگذار سورپرايزتون كنم؛ فاميل بازيِ ام هم حرف ندارد.
ميخواييد بيشتر غافلگيرتان كنم؟ من اهل زد و بند هم هستم. با خودم عهد كرده ام اگه با كمك شما بزرگواران ايشاله شورايي بشم، شورش را در آورم و سرعتِ رشدِ ثروتم را دوبرابرِ رشد قيمت دلار كنم.
ديگه چي؟
اي مردم كيوشت! حجت بر شما تمام شد. بشتابيد براي راي دادن به من. وعدمون همون جا كه گفتم، درب ستاد. شهرتان را مثل اعضا قبلي، دسته گل ميكنم و ميدهم تحويلتان.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :