کد خبر : 22633
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 284 بازدید

آخرین آمار ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها در لرستان/ ۴۹۶۰ نفر انتخاب می شوند

  به گزارش میرملاس ؛ معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان آخرین آمار افراد ثبت نامی برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را در این استان اعلام کرد. حسن شریعت نژاد اظهار داشت: از روز ۲۶ فروردین تا اول اردیبهشت ماه سالجاری به مدت هفت روز، ثبت‌نام از داوطلبان شوراهای شهر و روستا […]

0 (5)

 

به گزارش میرملاس ؛ معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان آخرین آمار افراد ثبت نامی برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را در این استان اعلام کرد.

حسن شریعت نژاد اظهار داشت: از روز ۲۶ فروردین تا اول اردیبهشت ماه سالجاری به مدت هفت روز، ثبت‌نام از داوطلبان شوراهای شهر و روستا همزمان با سراسر کشور در استان لرستان انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: داوطلبان چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بایستی برای ثبت‌نام دارای شرایط مندرج در قانون شوراها باشند.

رئیس ستاد انتخابات استان لرستان با بیان اینکه از دیروز کار ثبت نام کاندیداها در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها آغاز شده است، اظهار داشت: تاکنون ۳۳۲ نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستا در سراسر استان ثبت نام کرده اند.

شریعت نژاد این آمار را تا پایان وقت اداری امروز سه شنبه اعلام کرد و بیان داشت: از تعداد داوطلبان ثبت نامی ۳۲۰ نفر مرد و ۱۲ نفر زن هستند.

وی به تفکیک آمار در شهرستانهای استان اشاره کرد و بیان داشت: در شهرستان بروجرد ۸۱ نفر در قالب ۷۷ مرد و چهار زن در انتخابات شوراهای شهر و روستا شرکت کرده اند.

رئیس ستاد انتخابات استان لرستان ادامه داد: همچنین در شهرستان خرم آباد نیز ۶۶ نفر مرد و دو نفر زن ثبت نام کرده اند. شریعت نژاد یادآور شد: در شهرستان ازنا ۱۱ نفر مرد، در الیگودرز ۳۳ مرد و دو زن و در شهرستان دلفان ۱۸ مرد برای انتخابات تاکنون نام نویسی کرده اند.

وی با اشاره به ثبت نام ۲۵ مرد و چهار زن در شهرستان دوره چگنی افزود: در شهرستان دورود تاکنون ۲۰ نفر مرد، سلسله ۱۹ نفر مرد، کوهدشت ۳۰ نفر مرد و پلدختر ۲۱ نفر مرد برای حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کرده اند.

رئیس ستاد انتخابات استان لرستان با اشاره به ثبت نام داوطلبان در بخشداریها و فرمانداریها یادآور شد: همچنین به منظور تسهیل در امر ثبت نام، داوطلبان می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت یا دفاتر “آی سی تی” روستایی و اخذ کد رهگیری برای تکمیل ثبت نام به فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها مراجعه کنند.

شریعت نژاد تصریح کرد: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح هزار و ۵۶۵ روستا و ۲۶ شهر لرستان برگزار می شود.

وی افزود: در مجموع با برگزاری چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان لرستان چهار هزار و ۹۸۰ نفر انتخاب خواهند شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دور قبل دیدم کی ها تایید صلاحیت شدن چه گلی به سرمون زدن.اینبارم منتتظرشونیم

داوطلبین در گفته :

زده باد مردم غیور لرستان به کوری چشم دشمنان همه باهم در انتخابات شرکت خواهیم کرد. http://www.davtalabin.com اخبار شوراها و داوطلبین انتخابات شوراها را در سایت داوطلبین بخوانید.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :