کد خبر : 22716
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 648 بازدید

در ورزشگاه آزادی چه گذشت ؟

ورزشگاه 100 هزار نفری آزادی تهران عصر روز پنجشنبه شاهد حضور دهها هزار نفر از خادمان ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی بود که در ایام نوروز 92 از رفاه ، آسایش و تعطیلات خود برای خدمت به میلیون ها مسافر گذشته بودند. به نقل ازایرنا، این تجمع که با حضور حدود 70هزار نفر و در یک […]

th

ورزشگاه 100 هزار نفری آزادی تهران عصر روز پنجشنبه شاهد حضور دهها هزار نفر از خادمان ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی بود که در ایام نوروز 92 از رفاه ، آسایش و تعطیلات خود برای خدمت به میلیون ها مسافر گذشته بودند.

به نقل ازایرنا، این تجمع که با حضور حدود 70هزار نفر و در یک روز زیبای بهاری برگزار شد، با پلاکاردها ، پارچه نوشته ها، شعارها و دست نوشته هایی با عنوان سال حماسه سیاسی و اقتصادی، لبیک یا خامنه ای، اللهم عجل لولیک الفرج شکل و شمایل زیبایی به خود گرفته بود.

ازسوی دیگر مداحی درباره اهل بیت، سرودهای ملی و حماسی وهمچنین آهنگ های محلی همراه با لباس های سنتی در این مراسم جلوه خاصی به آن داده بود.

حاضران در این مراسم که از صبح و از استانهای مختلف خود را به ورزشگاه رسانده بودند، با شور و شوق فراوانی حضور رییس جمهوری را گرامی داشتند.

دکتر محمود احمدی نژاد بعد از حضور در ورزشگاه و پاسخ به احساسات حاضران، با اهدای لوح تقدیر از 9 نفر از خادمان برتر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی قدردانی کرد.

یک پزشک، امدادگر، آتش نشان، خلبان، روحانی، رسانه، کارمند، محیط بان و راننده برتر از جمله خادمان برتر ایام نوروز 92 بودند که لوح یادبود خود را از رییس جمهوری دریافت کردند.

دکتر امیر کمالی حردانی پزشک برگزیده از استان تهران، کاپیتان علیرضا تهمتن خلبان برگزیده از استان خراسان رضوی، حجت الاسلام محمدحسن دانش روحانی برگزیده از استان قم، محمد موچانی راننده تاکسی برگزیده از استان مرکزی، رمضانعلی سلیمانی آتش نشان برگزیده از استان مازندران، محمد وفاجوی محیط بان برگزیده ازاستان گیلان، سیامند ناظر کارمند برگزیده اورژانس از استان البرز، مجید فتاح زاده امداد رسان برگزیده از استان اردبیل و روزنامه خبر جنوب به عنوان رسانه برگزیده از استان فارس، 9 خادم برگزیده بودند.

در این مراسم هر بخش از ورزشگاه آزادی به یک استان اختصاص داده شده بود که در این میان گروههای مختلف از جمله جمعیت هلال احمر، سازمان اورژانس، سازمان میراث فرهنگی، سازمان راهداری با لباس های متحد الشکل در این مراسم حضور یافته بودند که هنگام ورود رییس جمهوری به ورزشگاه با شور و نشاط وصف ناپذیر به پیشواز رییس جمهوری رفتند.

رییس جمهوری در سخنرانی خود در اجتماع ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کشور گفت: 140میلیون نفر سفر در تعطیلات نوروز امسال یک رکورد تاریخی است و ملت ایران با شروع یک سال پرنشاط، آب پاکی بر همه طراحی های بدخواهان و خبیثان ریخت و امسال سال حماسه های پی در پی برای ایران خواهد بود.

وی افزود: دشمنان انتظار داشتند در پایان سال و پس از بمباران تبلیغاتی و فشارهای گوناگون، گرد یاس و ناامیدی بر چهره ایران عزیز پاشیده شود اما دیدیم به فضل خدا و هوشمندی ملت یک سال پرنشاط و سرتاسر امید آغاز شد.

رییس جمهوری یادآورشد: برای تقویت همبستگی، نشر عشق، مهر و محبت، آگاهی، نشان دادن عزم ملی در جهت پیشرفت، صلح و انسانیت ملت ایران هر روز گام های جدیدی بر می دارد و رکورد سفرهای نوروزی بشارت دهنده سالی نیکو و سرتاسر افتخار، پیشرفت و عزت برای ملت ایران بود.

این مراسم که باحضوروزرای کشور، بهداشت و درمان، راه وشهرسازی، رییس جمعیت هلال احمر، رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و تعدادی از استانداران برپا شده بود بعد از حدود 3ساعت با سخنرانی رییس جمهور به پایان رسید.

همچنین پیام دبیر کل سازمان جهانی جهانگردی نیز در این مراسم قرائت شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

هستی همایونی در گفته :

کاش عکس پرتاب ساندویچ به سمت مردم را منتشر می کردید .جالب است شماها که تا دیروز بیشترین انتقاد را داشتید ، یکدفعه منعکس کننده اخبار اینچنینی می شوید . حشمت عزیز ، چه شده ؟ مدرسه سرخه حصار و گزارشت را هنوز می خوانم . البته با افتخار

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

اين عكسي كه انتخاب كردي مال بازي قرمز و آبي است بمارك احمدي نژاد ناو اي جمعيته اَرا جمع بوته

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

چه گذشت ؟ ميلياردها تومان در بزم محمود دود شد رفت هوا

[پاسخ]

آقا حشمت سلام. من بيشتر سايت ها رو ديدم ولى تعداد جمعيت حاضر ٧٠ هزار نفر نبودند. تصاوير هم خلاف اين رو نشون ميدادن، هيچ منبع خبرى بيشتر از ٤٠ هزار نفر و نزده بودن. تأخير يك ساعت و پنجاه دقيقه اى احمدى نژاد هم بخاطر همين بود كه تعداد جمعيت حاضر أون تعدادي نبود كه پيش بينى كرده بودند. شك نكنيد اگه ورزشگاه پر ميشد مشايى هم مي اومد.

[پاسخ]

غریبه در گفته :

جناب ناشناس
بهتر نیس در قرن 21 تاکتیکهای گفتمان را یاد بگیریم؟
بهتر نیس تحمل نظر مخالف را داشته باشیم؟
از همه مهمتر بهتر نیس
ما خودمان را قاطی مسایلی که به حال ما تاثیری ندارد نکنیم!
من وشما کف هرمیم و قطعا زیر خط فقر!
در آخر…
بهتر نیس مهره شطرنج بازی از ما بهتران نشویم؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

چه لزومی دارد این هزینه های میلیاردی در حالیکه اکثر مردم ایران در فقر به سر می برند وبه شام شب محتاجند

[پاسخ]

این عکس مربوط به مسابقات فوتبال است نه جشن محمود/

[پاسخ]

عزیز من چرا راستشو نمیگی اونی که ما تو تلویزیون دیدیم نهایت ده هزار نفر بیشتر نبودن سعی کن بقیه خبرات مثل این یکی نباشن .

[پاسخ]

م مهدی پور در گفته :

این عکستون آقای آزادبخت مال اون روز نیست. صحنه هایی که از اخبار ما دیدیم به 7 هزار نفر نمیرسید که دم از 70 هزار نفر میزنند.

[پاسخ]

باسپاس از نظرات دوستان گلم.
قابل توجه دوستان این که به خدا نه ساندویچ خوردم نه ساندیس و نه اون جا بودم . این مطلب رو هم از جای دیگری گرفتم و هرچی گشتم عکس اون همایش رو نیافتم پس یک عکس تزءینی زدم ….

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

آقای نویسنده تصویر تو تلویزیون که هر نفری را جایی گذاشته بودن نشان دهند ه این است که کمتر از ده هزار نفر بودن الکی بزرگش نکنید

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

حشمت خان . دروغ چرا پس چرا زدی ده ه اهزار نفر بهتر نبود میزدی چند صد نفر بعد هم تو که می گی تصویر نداشتی اینرا این عکس را زدی که حداقل مردم بفمند دروغ نمی گید این کامنت را حتما” پخش کنید .

[پاسخ]

سلام من خودم کامل اونجا بودم اما نمیدونم چرا دوست دارین این مراسم رو زیبا جلوه بدید. جای بسی تاسف که حقایق بیان نمیشوند.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!واقعا اگه بچه‌های هلال احمر نبودند کسی تو ورزشگاه نبود

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

بدبختها تلویزیون ایران استاد سانسورکردنه تصویرواقعی اینه زنده باد بهار

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :