کد خبر : 22896
تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 153 بازدید

نام نویسی ۵۶ نفر داوطلب برای عضویت در شورای شهر نورآباد

  فرماندار شهرستان دلفان گفت: تاکنون ۲۳۶ داوطلب برای شرکت در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه انتخابیه دلفان و بخش‌های تابعه ثبت نام کرده‌اند. رضادریکوند در گفت‌وگو با فارس گفت: تاکنون ۵۶ نفر در حوزه شهری و ۱۸۰ نفر در حوزه روستایی برای شرکت در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی […]

news_2873

 

فرماندار شهرستان دلفان گفت: تاکنون ۲۳۶ داوطلب برای شرکت در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه انتخابیه دلفان و بخش‌های تابعه ثبت نام کرده‌اند.

رضادریکوند در گفت‌وگو با فارس گفت: تاکنون ۵۶ نفر در حوزه شهری و ۱۸۰ نفر در حوزه روستایی برای شرکت در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه انتخابیه دلفان و بخش‌های تابعه ثبت نام کرده‌اند.

فرماندار شهرستان دلفان با بیان اینکه فردا آخرین روز ثبت نام از شوراهای شهر و روستا است، گفت: ثبت نام این افراد به صورت پیش ثبت نام و یا ثبت نام نهایی انجام شده است.

وی با بیان اینکه شهرستان دلفان زمینه حضور حداکثری مردم را در پای صندوق‌های اخذ رای را دارا است، افزود: این افراد از طریق فرمانداری نورآباد، بخشداری کاکاوند و دفاتر آی سی تی روستایی ثبت نام کرده‌اند.

دریکوند با بیان اینکه کار ثبت نام داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تا فردا اول اردیبهشت ماه ادامه دارد، افزود: فرمانداری‌ نورآباد و بخشداری‌ کاکاوند فردا کار ثبت نام از کاندیدهای شوراهای شهر و روستا را انجام می‌دهند.

وی از تمام افرادی که می‌خواهند کاندیدای شوراهای شهر و روستا شوند، خواست در این فرصت باقیمانده ثبت نام کنند.

فرماندار شهرستان دلفان گفت: در شهرستان دلفان انتخابات شوراهای شهر و روستا در دو شهرستان نورآباد و هفت چشمه و ۲۶۱ روستایی برگزار می‌شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :