کد خبر : 22902
تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 170 بازدید

شهردار خرم‌آباد در بین برترین شهرداران کشور

    در نخستین همایش و نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های روابط عمومی شهرداری‌های سراسر کشور در مدیریت شهری، هرمز نصیری، شهردار خرم‌آباد به عنوان یکی از شهرداران برتر کشور انتخاب شد. هم‌چنین، سعید سروش از روابط عمومی شهرداری خرم‌آباد، در بخش اطلاع‌رسانی، موفق به کسب عنوان برتر و تندیس ویژه‌ی سازمان شهرداری‌های کشورگردید. مراسم اهدای […]

102089_634829518926870281_l 

 

در نخستین همایش و نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های روابط عمومی شهرداری‌های سراسر کشور در مدیریت شهری، هرمز نصیری، شهردار خرم‌آباد به عنوان یکی از شهرداران برتر کشور انتخاب شد. هم‌چنین، سعید سروش از روابط عمومی شهرداری خرم‌آباد، در بخش اطلاع‌رسانی، موفق به کسب عنوان برتر و تندیس ویژه‌ی سازمان شهرداری‌های کشورگردید.

مراسم اهدای جوایز این جشنواره، صبح جمعه ۳۰ فروردین در سالن همایش‌های نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد و ظهر همین روز به پایان رسید. در بخش‌ غرفه‌ها نیز غرفه‌ی شهرداری اراک به عنوان غرفه‌ی برتر انتخاب شد و از غرفه‌های شهرداری‌های مشهد، تبریز،ماهشهر، خرم‌آباد،رشت، بیرجند و سبزوار نیز تقدیر شد.

اسفندماه ۹۰ بود که با اکثریت آرای اعضای شورای اسلامی خرم‌آباد، هرمز نصیری به عنوان شهردار جدید خرم‌آباد انتخاب شد. ساماندهی هندسی بسیاری از میدان‌های شهر، ایجاد پارک سوار میدان امام حسین (ع) خرم‌آباد، نوسازی دریاچه‌ی بهشت، ساخت بوستان پرچم شهر، ایجاد پیاده‌روی فلزی پل حاجی خرم‌آباد،راه‌اندازی ارتباط اینترنتی مستقیم شهروندان با شهردار در فضای مجازی، نوسازی و بهسازی بسیاری از پارک‌های شهر از جمله پارک‌های شریعتی، شهر و دانشجو و جزء این‌ها، فعالیت‌هایی است که به نظر می‌رسد رضایت شهروندان را در پی داشته.

سعید سروش نیز از عکاسان خبری است که عناوین زیادی در بخش عکس خبری از جشنواره‌های متعدد منطقه‌ای و کشوری کسب کرده است؛ از جمله در نوزدهمین جشنواره‌ی سراسری مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی کشور (اسفندماه)،سعید سروش از هفته‌نامه‌ی سیمره، توانست در بخش عکس خبری، نظر مساعد هیئت داوران را برای تقدیر به دست بیاورد.

همراه هرمز نصیری، شهرداران مشهد، تبریز، اراک، قم،رشت و سبزوار نیز به صورت مشترک به عنوان شهرداران برتر کشور انتخاب شدند. شهردار برتر، روابط عمومی برتر، مقام برتر اطلاع‌رسانی، کارشناس برتر ارتباطی، برترین پایگاه اطلاع‌رسانی و غرفه‌ی برتر نمایشگاهی، بخش‌هایی بودند که هیئت داوران، برترین‌هایشان را انتخاب کرد.

در بخش اطلاع‌رسانی، جاوید کیانی از روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد، رتبه‌ی اول را کسب کرد و از روابط عمومی‌های شهرداری‌های زنجان،رشت، اراک، ماهشهر، سبزوار،لاهیجان،بیرجند، قم، قشم،اهواز،سنندج،تبریز و خرم‌آباد (سعیدسروش) نیز در این بخش، تقدیر شد.

پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد هم‌چنین رتبه‌ی برتر بخش پایگاه‌های اینترنتی شهرداری‌های کشور را از آن خود کرد.

هم‌چنین در پایان این مراسم از کتاب‌های «مدیریت شهری در روابط عمومی» نوشته‌ی احمد یحیایی و مهران کفاش و «کتاب جامع فن‌‌آوری اطلاعات شهرداری‌ها» و از تمبر یادبود این مراسم با عنوان «نخستین نمایشگاه روابط عمومی‌ شهرداری‌های کشور در مشهد» رونمایی شد.

این جشنواره که اولین جشنواره‌ی علمی در این حوزه به شمار می‌رود، از ۲۷ تا ۳۰ فروردین در سالن همایش‌های نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد.

منبع : سیمره

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

عجب افتخارى؟. تبريك نميگم چون چيزى كه عيان است چه حاجت به بيان است؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

این شهردار داره زحمت میکشه ممنون از زحماتش فقط این ی شهردار امام جمعه باقی ول معطلا از استاندار بگیر وفرماندار و نماینده وغیره حالا رییس اداره راه آقای ملکی ام ی کم نه زیاد خوب از ایشونم ی کم ممنون.

[پاسخ]

عاشق شهردار خرم آباد در گفته :

آقای نصیری واقعاکارمیکنه دستشون دردنکنه
نه تنهابهترین شهردارایرانه بلکه بهترین وبرترین شهردار جهانه
خداپشت وپناهت…

[پاسخ]

وروجک پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵:

دمت گرم…

[پاسخ]

ننگ بر کسانی باد و رو سیاهی برای کسانی ماند که نگذاشتند آقای نصیری در کوهدشت بماند!!!
اگر ایشان شهردار کوهدشت می ماند به نظر شما کوهدشت از آن موقع تا الان چه می شد

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۲ دی , ۱۳۹۲ ۱۴:۳۱:

کوهدشتی هیچ وقت شهر شما درست بشو نیست

[پاسخ]

محمدرضا در گفته :

آنقدر شهرداران قبلي كم كاري كرده اند و اصلا كاري نكرده اند كه كوچكترين كارهاي انجام گرفته توسط شهردارجديد خرم آباد نمود پيدا كرده و بعضي ها هم خيلي گندش كردند . شهردار خوب بايد برود دنبال كارهاي بزرگ نه اين كارهاي كوچك و پيش پا افتاده . شهردار خرم آباد به عنوان مركز استان بايد برود دنبال سرمايه گذار جهت احداث منوريل ( قطار شهري ) – ترن هوايي – پارك آبي – تله كابين و… شهردار بايد با همكاري ادارات ديگر و مسئولين استان زمينه جذب گردشگران داخلي و خارجي را فراهم كند تا شهر رونق بگيرد . توجه به مبلمان شهري زيبا سازي بناها – توجه به سيستم حمل و نقل درون شهري و برون شهري -از ديگر كارهايي است كه بايد انجام شود . مهمترين كار توسط شهردار بايد زمينه جذب افراد تحصيلكرده در بخشهاي گوناگون را فراهم كند نه مثل الان كه فضاي سبز بصورت سنتي اداره مي شود در صورتي كه هزاران جوان در رشته مهندسي كشاورزي و گياه شناسي بيكار داريم . ايده زياد است ولي كسي نيست كه توجه كند . فقط بعضي ها بلدند براي كارهاي كوچك بنرهاي بزرگ تشكر چاپ كنند . در پايان من هم به عنوان يك شهروند از كارهاي شهردار نصيري با اين بضاعت كم شهرداري خرم آباد تشكر مي كنم . ولي شهرداري بايد برود به سمتي كه دنبال ایجاد منابع درآمدی جایگزین روشهای متداول موجود در شهرداری به جای افزایش و فروش تراکم و .. باشد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :