کد خبر : 22911
تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 176 بازدید

تکرار وعده یارانه ۲۵۰ هزارتومانی/ احمدی​نژاد: ما را با دست بسته در حوضی انداخته و می​گویند خودت بیرون بیا و کشور را نیز بیرون بیاور

  رئیس جمهور که با حضور در یک گفت​وگوی زنده تلویزیونی از توان دولت برای پرداخت یارانه 250 هزارتومانی خبر داده بود، با نزدیک شدن به انتخابات چندین بار این موضوع را تکرار کرده است. به گزارش میرملاس به نقل از خبر آنلاین، در فضايي که هر يک از نامزدهاي احتمالي انتخابات رياست جمهوري رقمي […]

n00163218-b

 

رئیس جمهور که با حضور در یک گفت​وگوی زنده تلویزیونی از توان دولت برای پرداخت یارانه 250 هزارتومانی خبر داده بود، با نزدیک شدن به انتخابات چندین بار این موضوع را تکرار کرده است.

به گزارش میرملاس به نقل از خبر آنلاین، در فضايي که هر يک از نامزدهاي احتمالي انتخابات رياست جمهوري رقمي را براي پرداخت يارانه در دولتشان اعلام مي​کنند، نرخ اعلامي محمود احمدي نژاد از همه بالاتر است. چرا ديگران تنها وعده افزايش اين يارانه را مي​دهند و برخي همچون محسن رضايي از عدم پرداخت 6 ماهه يارانه 65 هزارتوماني و پرداخت با سود آن پس از اين مدت سخن مي گويد. محمد باهنر هم مي گويد که با کاهش يک پنجم يارانه موجود مي​تواند درمان را مجاني کند. اما رئيس دولت کنوني با شعار يارانه «250 هزارتوماني» از ديگران جلوتر است.
او که در چهارمین دوره سفرهای استانی هیات دولت به استان خوزستان سفر کرده گفت: می توان به جای 45هزار و 500 تومان یارانه نقدی کنونی، به هر ایرانی 250 هزار تومان یارانه پرداخت کرد اما عده ای با داد و بیداد می خواهند مانع از این موضوع شوند.
رئيس جمهور باز هم از اين «عده» نامي نبرد و با بیان اینکه هدفمندی یارانه ها یعنی پول مردم در جیب مردم اضافه کرد: ما را در حوضی انداخته اند و دست ما را بسته اند؛ می گویند خودت بیرون بیا و کشور را نیز بیرون بیاور؛ اما می آیند و وزنه ای هم به پای ما می بندند. ما به هر روشی شده از حوض می خواهیم بیرون بیاییم اما آمده اند و دست خود را بر روی سر ما گذاشته و ما را به پایین هُل می دهند.
وي بار ديگر در واکنش به انتقادهايي که به دولتش وارد است، اظهارداشت: س دیگری احتکار کرده، فرد دیگری بازار ارز را برهم زده و یک نفر دیگر تحریم کرده اما عده ای همه تقصیرها را بر گردن قانون هدفمندی یارانه ها می اندازند.
گزيده سخنان وي به نقل از ايرنا از اين قرار است:
·         دشمنان و بدخواهان ملت ایران یکی از پس ازدیگری به تاریخ پیوسته اند اما این ملت همچنان پرافتخار ایستاده است و تا رسیدن به عالی ترین قله های شرافت، این ملت همچنان خواهد ایستاد و امروز جهان برای رسیدن به آن نقطه موعود نزدیک می شود.
·         امروز بشریت در یک پیچ تند تاریخی و در آستانه رسیدن به قله موعود قرار گرفته است .
·         {با اشاره به دو سفر اخیر خود به ونزوئلا } چاوز مرد بزرگی در تاریخ کنونی جهان بوده است. وقتی یک مرد بزرگ و قهرمان بنام «چاوز» پرچم عدالت و توحید را بلند می کند، ملت ها دور وی جمع می شوند که این نشانه ای از حرکت و پیشرفت به سمت قله و آماده شدن شرایط جهان برای رسیدن به آن آرزوی تاریخی است.
·         وظیفه ملت ایران بر افراشتن پرچم توحید در جهان است. موضوع دیگر حرکت مردم ایران در مسیر توحید وفرهنگ یکپارچه است تا ملت ها در کنار هم قرار دهند و از آنها حمایت کنند و به آنان روحیه دهد.
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

چَني روي دِري ؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

چقدر تو پررويي !

[پاسخ]

JJ پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۹:۳۶:

حتما چیزی تو این مردم دیده حتما میدونه که این مردم بهش افتخار میکنن میدونه که مردم مو رو میبینن پیچشش مو رو نمیبینن.آخه دیگه واسه ما اعصاب گذاشتی واسه ما بدبختها اعتبار گذاشتی ابرو گذاشتی شرف ما رو تو دنیا بردی ایرانی که به هیچ سگی باج نمی داد حالا باید به افغانستان و پاکستان باج بده.دیگه بسمونه به خدا چرا ما بدبختها فقط ظاهرو میبینیم چرا باعث بشیم که یه سری مارو خر فرض کنن با این فرض هم به یقین برسن به خدا از بس اعصابم خرابه خودم هم نفهمیدم چی نوشتم نمی خوایم آقا نمی خوایم نه احمدی نه وزیر احمدی، نه اصول گرا نه اصلاح طلب نمی خوام آقا

[پاسخ]

لک زاده پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۲۰:۲۲:

پس چی میخوای ؟
زنده باد اصلاحات
مرده باد عوام فریبی

[پاسخ]

JJ پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۲۱:۴۱:

مرد حسابی کجای کاری اصلاحات تموم شد.اصلاحات مرد.خاکش هم کردن حالا هر از چندگاهی واسه هو کشیدنش از قبر میارنشون بیرون تا مردم باهاش به خواب خوش بی اندیشن.حالا میخواد مثلا موسوی باشه که روحش هم دیگه ارزش گول زدن مردم نداره می خواد خاتمی باشه که به زور داره نفس خودشم میکشه چه برسه به اینکه به این مردم خواد نفسی بده.ما دیگه تا روز قیامت مرده متحرک شدیم که الت دست شدیم واسه بازی شطرنج یه عده

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۲۳:۴۹:

آقايJj
براي شفات دعا مي كنم

[پاسخ]

تورج پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱:

آقای ناشناس میشه بپرسم به کجا وصلی که اینهمه توی کامنت هاتون برای دیگران شفاعت میگیری؟

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶:

آقاي تورج !
گفتم شفا ، نه شفاعت . كسي كه زحمت هاي خاتمي و اصلاحات را فراموش كنه بيماريه كه به شفاي عاجل احتياج داره

[پاسخ]

با همين يارانه فعلى اقتصاد نابود شده .. شر مرسان لطفا. برا پرداخت همين مبلغ ، هزار در ميزنيد حالا پنج برابر بشه لابد حقوق كارمند أن و قطع ميكنى شايد بشه پرداختش كنى؟

[پاسخ]

لک زاده پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۲۰:۲۴:

چه عجب یه حرف درست و حسابی از تورج شنیدیم
تورج ! پس بلدی حرفای خوب خوب هم بزنی…. آفرین آفرین!

[پاسخ]

تورج پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۰۸:۰۵:

شما چشماتون بستید رو حرف های منطقی. میشه لطف کنی یک مورد از حرف های بد بنده رو یادآوری کنید؟

[پاسخ]

آقا یا خانم لک زاده :
آفرین و پاورقی مشق بچه ی کلاس اول می نویسن. نه بنده کلاس اول ابتدایی هستم نه شما لایق معلمی!
دفعه ی دیگه خواستی کامنت بزاری قبلش بده بزرگترت ویرایش کنه یا شما فقط پاکنویس ش کن
این متنی زیر هفت ساله ات رو برات تکرار میکنم که فراموشت نشه:
“چه عجب یه حرف درست و حسابی از تورج شنیدیم تورج ! پس بلدی حرفای خوب خوب هم بزنی…. آفرین آفرین!”

[پاسخ]

وروجک پاسخ در تاريخ سه شنبه ۳ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۳:۴۵:

حالا چراانقدناراحت میشی…
ماکه بلدیم تورج خان یکیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :