کد خبر : 2295
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۷:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 616 بازدید

داوطلبان نمایندگی مجلس دیگر مجاز به فعالیت های تبلیغاتی نیستند

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا ؛ معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان با اشاره به اینكه زمان تبلیغات رسمی داوطلبین در ساعت 24 چهارشنبه 10 اسفندماه به پایان رسید، گفت: برهمین اساس داوطلبان تا زمان برگزاری انتخابات دیگر اجازه هیچگونه فعالیت تبلیغاتی و انتخاباتی را ندارند…

داوطلبان نمایندگی مجلس دیگر مجاز به فعالیت های تبلیغاتی نیستند

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا ؛ ‘حسن شریعت نژاد’ روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: زمان تبلیغات رسمی داوطلبین نمایندگی مجلس نهم از روز شنبه چهارم تا پایان روز 10 اسفندماه جاری بود كه دراین زمان افراد براساس قانون تبلیغات خود را برای جلب رای و نظر مردم انجام دادند.

وی اظهار داشت: از ابتدای روز 11 اسفندماه تا زمان برگزاری انتخابات در روز 12 اسفند، تبلیغات داوطلبین به طور كلی ممنوع است و با هرگونه تخلف دراین حوزه براساس قانون برخورد می شود.

وی فضای عمومی استان لرستان برای برگزاری انتخابات را در فاصله زمانی باقیمانده تا برگزاری بسیار مطلوب عنوان كرد و گفت: به طور یقین با توجه به شور و هیجان حاكم بر فضای استان، شاهد برگزاری انتخاباتی باشكوه و قانونمند در سطح استان خواهیم بود.

استان لرستان در مجموع دارای 9 نماینده مجلس شورای اسلامی است كه این افراد از طریق برگزاری انتخابات در هفت حوزه اصلی راهی مجلس می شوند.

دراین دوره از انتخابات یك میلیون و 209 هزار و 549 نفر از جمعیت استان لرستان واجد شرایط رای دادن هستند كه برای جمع آوری آرا آنها یك هزار و 288 شعبه اخذ رای دراستان ایجاد می شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

طرفدار شیخ بزرگ در گفته :

اقیانوس سنگ در رومشگان متوقف شد

*تولـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدی دیگــــر مبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارک*

[پاسخ]

ملکشاهی پیروزیت مبارک
ازطرف مردم سوری لکی

[پاسخ]

فقط قبادی صد در صد

[پاسخ]

تنهاترین در گفته :

اوخیش راحت شدیم
از این پشت خط انتخاباتی های حشمت اله ازادبخت
………….

[پاسخ]

ستاد تبليغاتي در گفته :

ملكشاهي برد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :