کد خبر : 2295
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۷:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 610 بازدید

داوطلبان نمایندگی مجلس دیگر مجاز به فعالیت های تبلیغاتی نیستند

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا ؛ معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان با اشاره به اینکه زمان تبلیغات رسمی داوطلبین در ساعت ۲۴ چهارشنبه ۱۰ اسفندماه به پایان رسید، گفت: برهمین اساس داوطلبان تا زمان برگزاری انتخابات دیگر اجازه هیچگونه فعالیت تبلیغاتی و انتخاباتی را ندارند…

داوطلبان نمایندگی مجلس دیگر مجاز به فعالیت های تبلیغاتی نیستند

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا ؛ ‘حسن شریعت نژاد’ روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: زمان تبلیغات رسمی داوطلبین نمایندگی مجلس نهم از روز شنبه چهارم تا پایان روز ۱۰ اسفندماه جاری بود که دراین زمان افراد براساس قانون تبلیغات خود را برای جلب رای و نظر مردم انجام دادند.

وی اظهار داشت: از ابتدای روز ۱۱ اسفندماه تا زمان برگزاری انتخابات در روز ۱۲ اسفند، تبلیغات داوطلبین به طور کلی ممنوع است و با هرگونه تخلف دراین حوزه براساس قانون برخورد می شود.

وی فضای عمومی استان لرستان برای برگزاری انتخابات را در فاصله زمانی باقیمانده تا برگزاری بسیار مطلوب عنوان کرد و گفت: به طور یقین با توجه به شور و هیجان حاکم بر فضای استان، شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونمند در سطح استان خواهیم بود.

استان لرستان در مجموع دارای ۹ نماینده مجلس شورای اسلامی است که این افراد از طریق برگزاری انتخابات در هفت حوزه اصلی راهی مجلس می شوند.

دراین دوره از انتخابات یک میلیون و ۲۰۹ هزار و ۵۴۹ نفر از جمعیت استان لرستان واجد شرایط رای دادن هستند که برای جمع آوری آرا آنها یک هزار و ۲۸۸ شعبه اخذ رای دراستان ایجاد می شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

طرفدار شیخ بزرگ در گفته :

اقیانوس سنگ در رومشگان متوقف شد

*تولـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدی دیگــــر مبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارک*

ملکشاهی پیروزیت مبارک
ازطرف مردم سوری لکی

فقط قبادی صد در صد

تنهاترین در گفته :

اوخیش راحت شدیم
از این پشت خط انتخاباتی های حشمت اله ازادبخت
………….

ستاد تبليغاتي در گفته :

ملکشاهی برد

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :