کد خبر : 23085
تاریخ انتشار : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 271 بازدید

پیریایی : احمدی نژاد پرچمدار تبعیت از رهبری است

      کرم رضا پیریایی در مراسم افتتاح همزمان پروژه های عمرانی و زیربنایی استان قم که ظهر سه شنبه با حضور رئیس جمهور و مسئولان کشوری و استانی برگزار شد با اشاره به بهره برداری از طرح انتقال آب از سرشاخه های دز به قم اظهار داشت: امروز رئیس جمهور طرح بزرگ و […]

 13920203194519996_PhotoL

 

 

کرم رضا پیریایی در مراسم افتتاح همزمان پروژه های عمرانی و زیربنایی استان قم که ظهر سه شنبه با حضور رئیس جمهور و مسئولان کشوری و استانی برگزار شد با اشاره به بهره برداری از طرح انتقال آب از سرشاخه های دز به قم اظهار داشت: امروز رئیس جمهور طرح بزرگ و تاریخی را افتتاح کرد.

وی ادامه داد: در دولت های نهم و دهم کارهای بزرگی در استان قم انجام شد اما این خدمت شیرین جزو بزرگترین خدمات است.

پیریایی ادامه داد: خدمات ویژه ای در استان قم صورت گرفت که باید برای آنها تعبیر جهش را به کار برد .

استاندار قم ساخت ۴۰ هزار واحد مسکن مهر در این استان را افتخار بزرگی برای دولت دانست و گفت: ۲۸ پروژه مهر ماندگار برای استان قم تعریف شده که امروز ۱۰ پروژه از آنها افتتاح می شود.

وی افزود: این پروژه ها به همه آنهایی که با عزم و توان آمدند تا احمدی نژاد را انتخاب کنند تقدیم می شود، انتخابی که منجر به این همه خیر و برکت شده است.

پیریایی با ابراز امیدواری از سفر استانی رئیس جمهور به قم تصریح کرد: به احمدی نژاد تبریک می گویم که در اردوگاه ولایت و تبعیت از رهبری پرچمدار بزرگی است.

استاندار قم گفت: آنچه مقام معظم رهبری از عناوین سالها اعلام کردند احمدی نژاد پرچمداری کرد و برای ظهور و بروز آنها تلاش کرد .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

پیر سیاست این دفعه چه موضعی داری

امیدوارم راست گفته باشی……………..

هم تو و هم احمدی نژاد پرچمدار خوبی هستید با جناب رحیمی

ما نیاز به شغل داریم. ما بیکاریم. تورم کشت ما را.
گذشته از راست و دروغِ این پرچمداری، مشکل ما چیز دیگری است برادر پیریایی! تو که الحمدالله وضعت بد نیست ما بدتر ز بد است.

کاری با تبعیت و مبعیت نداریم ولی به خدا قسم از خاتمی و دار و دسته اش بهتر است که بنده در آن زمان با داشتن ۱۲ سال سابقه تدریس حتی نتونستم یک ساختمان کلنگی هم بخرم اما این دولت با این طرح مسکن مهر به جای یک واحد بنده از سه فقره تسهیلات مسکن مهر استفاده کرده ام و خدا را شکر که این دولت مستدام است

خوشبحالت چطوری سه تا گرفتی من که ی دونه شم بهم ندادن حتما سهم من همسایه ندار واجاره نشینم تو گرفتی.حلالت نمیکنم سر پل صراط میندازمت پایین.سه تا موندنم !!!۱پارتیت نمیره

آقا سعید وضع معیشتی ات بهتر از دوران اصلاحاته؟
پول توی جیبت چند روز می مونه؟
ارزش سرمایه ات یک چهارم نشده ؟
میدونی دولت همین کسی که میگی از خاتمی بهتره چه بلایی سر تولید آورد ؟
میدونی چند تا کارخانه و کارگاه تولیدی تو ایران به دلیل گسترش وحشتناک واردات ( خصوصا از چین ) به خاک سیاه نشست و کارگران و خانواده هایشان از نان خوردن افتادن ؟
ولی شما خودت را ناراحت نکن … مینگت بمارک

مری حالت خو نیه سعید

سرچشمه های دز همان آب کشاوزی مردم فقیر بی کس استان خودمون شهر الیگودرز که دوستای الیگودرزیم میگن آب کشاوزی خودمون خشک شده هیچکی م صداش در نمیاد حتی این خبرگزاری های بی غیرت استان مثل همین میرملاس .

زنده باد احمدی نژاد ومشایی

ناشناس در گفته :

هالو یعنی آدم ساده یا یعنی دایی؟

ناشناس در گفته :

خاک بر سرت هالو بر سر توواحمدی نزاد ومشایی

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :