کد خبر : 23099
تاریخ انتشار : ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 240 بازدید

مسافربران شخصی نرخ مصوب را شکسته اند/ تاکسی داران کوهدشتی خواستار نظارت مسئولان شدند

    به گزارش میرملاس ؛ تاکسی داران و رانندگان مینی بوس فعال در ترمینال کوهدشت با اعتراض به فعالیت مسافربرهای شخصی خواستار نظارت و کنترل متولیان امر شدند. برخی از این رانندگان تاکسی و مینی بوس های کوهدشت به خبرنگار ما گفتند: 70سواری زرد و 40 مینی بوس در این ترمینال فعالیت دارند و […]

 

 

به گزارش میرملاس ؛ تاکسی داران و رانندگان مینی بوس فعال در ترمینال کوهدشت با اعتراض به فعالیت مسافربرهای شخصی خواستار نظارت و کنترل متولیان امر شدند.

برخی از این رانندگان تاکسی و مینی بوس های کوهدشت به خبرنگار ما گفتند: 70سواری زرد و 40 مینی بوس در این ترمینال فعالیت دارند و حق کمیسیون و عوارض خود را پرداخت می کنند.

آنها ادامه دادند: این در حالیست که مسافربرهای شخصی با اینکه نه عواضی می پردازند و نه حق کمیسیون، کمی دورتر از ترمینال مسافرهای کوهدشت – خرم آباد را زیر قیمت مصوب سوار می کنند.

تاکسی داران کوهدشتی گفتند: بیشتر ما هنوز نتوانسته ایم اقساط خودروهای خود را به موقع پرداخت کنیم و اگر این وضع به همین منوال پیش رود باید ماشین های خود را برای پرداخت اقساط بفروشیم.

بنابراین گزارش در راستای حل مشکلات این افراد جلسه ای با حضور فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان، رئیس پلیس راهور، رئیس صنف تاکسی داران و فرماندار کوهدشت برگزار شد.

فرماندار کوهدشت در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: دراین جلسه مصوب شد نیروی انتظامی در مکان مورد نظر مستقر شود تا از فعالیت مسافربرهای شخصی جلوگیری کنند.

حمزه پور ادامه داد: همچنین در این جلسه مصوب شد از این پس مشکلات مربوط به تاکسیرانی از مجرای قانونی خود رفع شود.

وی با بیان اینکه قرار شده است صنوف نسبت به ساماندهی و تامین امکانات رفاهی و مسافران اقدام کنند، یادآور شد: همچنین در راستای رفع مشکلات ترمینال شهر کوهدشت مقرر شد نماینده  فرمانداری و بهداشت از محل بازدید کنند تا امکانات رفاهی و بهداشتی آن تامین شود.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

اهالي شهر در گفته :

تمام شهرها ترمينالشان بيرون شهره ما داخل خونه هاي مردم ؟ والا از دست اين راننده گاراژ خرم اباد اسايش نداريم درضمن هميشه كوچه منتهي به منازل را بستن جناب فرماندار وجناب رييس پليس راهوار رانندگان ترمينال بايستي داخل گاراز مسافر سوار كنند ياداخل خيابان كوچه محبت كنيد مشكل حل كنيد

[پاسخ]

از ساعت 5 شروع ميكنن بد بيراه به هم ديگه تا شب چرا؟ مگه نوبت نميدن ؟ چرا مگه پول نميدن ؟ چرا كسي كه صاحب اين گاراژه فقط پول سرويس ميگيره بايد نوبت بزنه تا اينقدر اذيت نكنن

[پاسخ]

فرهاد در گفته :

اره دمتون گرم گاراژ خرم اباد وسط شهر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :