کد خبر : 23103
تاریخ انتشار : ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 124 بازدید

جریمه یک عامل توزیع برنج در کوهدشت/ با متخلفان به شدت برخورد می شود

  به گزارش میرملاس ؛ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کوهدشت از جریمه یک عامل توزیع برنج در این شهرستان به علت گران فروشی خبر داد. علی یاری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: مقدار شش تن برنج دولتی در اختیار یک توزیع کننده قرار گرفته بود که قرار بود با نرخ مصوب […]

 

به گزارش میرملاس ؛ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کوهدشت از جریمه یک عامل توزیع برنج در این شهرستان به علت گران فروشی خبر داد.

علی یاری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: مقدار شش تن برنج دولتی در اختیار یک توزیع کننده قرار گرفته بود که قرار بود با نرخ مصوب هر کیسه 39 هزار تومان بین مردم توزیع شود اما این توزیع کننده کیسه های ده کیلویی برنج را با قیمت 44 هزارتومان و به صورت آزاد به مردم فروخته بود.

وی ادامه داد: در این راستا بازرسان این اداره با ارائه گزارشات مردمی به محل اعزام و فروشنده متخلف به تعزیرات تحویل داده شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کوهدشت افزود: این توزیع کننده ی برنج متخلف از سوی اداره ی تعزیرات شهرستان به پرداخت مبلغ چهار میلیون و 200 هزار تومان وجه نقد به عنوان جریمه ملزم شد.

یاری با اشاره به تشدید نظارت و بازرسی ها از سطح بازار کوهدشت، تصریح کرد: با سوء استفاده کنندگان و متخلفین در بازار به شدت برخورد خواهد شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ایشالا که همه مسولان با متخلفانی که از مایحتاج مردم سوء استفاده میکنند برخورد قاطع داشته باشند.

[پاسخ]

درد روغن در گفته :

نمرديم يه بار جريمه اي شد دراين شهر

[پاسخ]

آفرین بر یاری عزیز

[پاسخ]

تازه این دفعه نوبت روغنه.
هر دم از این باغ بری میرسد
تازه تر از تازه تری می رسد……

[پاسخ]

مرسی از آقای آزادبخت برای اطلاع رسانی،باید با افراد سود جو برخورد جدی شود

[پاسخ]

آقای یاری امیدوارم همیشه موفق باشید

[پاسخ]

بازاري در گفته :

از مسولين شهرستان عاجزانه تقاضا ميكنيم نسبت به افزايش خودسرانه اجاره مغازه ها توسط مالكين بي تفاوت نباشند من 160 هزار اجاره ميدادم الان گفتن 350 يا برو بيرون!!!!

[پاسخ]

فرامرز در گفته :

آقای علی یاری طایفه بزرگ ایتیوند را در این مدت کوتاه تصدی مدیریت سربلند کردی……امیدوارم همیشه صادقانه به همشهریات خدمت کنی.

[پاسخ]

فرهاد در گفته :

اخی راستی مگه خودتون برنج بهش ندادید حتما اشنایی در کار بوده اول برید مغازدار خوب و با انصاف پیدا کنید بعد برنج بدید بهشون

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :