کد خبر : 23103
تاریخ انتشار : ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 121 بازدید

جریمه یک عامل توزیع برنج در کوهدشت/ با متخلفان به شدت برخورد می شود

  به گزارش میرملاس ؛ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کوهدشت از جریمه یک عامل توزیع برنج در این شهرستان به علت گران فروشی خبر داد. علی یاری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: مقدار شش تن برنج دولتی در اختیار یک توزیع کننده قرار گرفته بود که قرار بود با نرخ مصوب […]

 

به گزارش میرملاس ؛ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کوهدشت از جریمه یک عامل توزیع برنج در این شهرستان به علت گران فروشی خبر داد.

علی یاری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: مقدار شش تن برنج دولتی در اختیار یک توزیع کننده قرار گرفته بود که قرار بود با نرخ مصوب هر کیسه ۳۹ هزار تومان بین مردم توزیع شود اما این توزیع کننده کیسه های ده کیلویی برنج را با قیمت ۴۴ هزارتومان و به صورت آزاد به مردم فروخته بود.

وی ادامه داد: در این راستا بازرسان این اداره با ارائه گزارشات مردمی به محل اعزام و فروشنده متخلف به تعزیرات تحویل داده شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کوهدشت افزود: این توزیع کننده ی برنج متخلف از سوی اداره ی تعزیرات شهرستان به پرداخت مبلغ چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان وجه نقد به عنوان جریمه ملزم شد.

یاری با اشاره به تشدید نظارت و بازرسی ها از سطح بازار کوهدشت، تصریح کرد: با سوء استفاده کنندگان و متخلفین در بازار به شدت برخورد خواهد شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ایشالا که همه مسولان با متخلفانی که از مایحتاج مردم سوء استفاده میکنند برخورد قاطع داشته باشند.

درد روغن در گفته :

نمردیم یه بار جریمه ای شد دراین شهر

آفرین بر یاری عزیز

تازه این دفعه نوبت روغنه.
هر دم از این باغ بری میرسد
تازه تر از تازه تری می رسد……

مرسی از آقای آزادبخت برای اطلاع رسانی،باید با افراد سود جو برخورد جدی شود

آقای یاری امیدوارم همیشه موفق باشید

بازاري در گفته :

از مسولین شهرستان عاجزانه تقاضا میکنیم نسبت به افزایش خودسرانه اجاره مغازه ها توسط مالکین بی تفاوت نباشند من ۱۶۰ هزار اجاره میدادم الان گفتن ۳۵۰ یا برو بیرون!!!!

فرامرز در گفته :

آقای علی یاری طایفه بزرگ ایتیوند را در این مدت کوتاه تصدی مدیریت سربلند کردی……امیدوارم همیشه صادقانه به همشهریات خدمت کنی.

فرهاد در گفته :

اخی راستی مگه خودتون برنج بهش ندادید حتما اشنایی در کار بوده اول برید مغازدار خوب و با انصاف پیدا کنید بعد برنج بدید بهشون

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :