کد خبر : 23226
تاریخ انتشار : ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 177 بازدید

باهنر : رقیب جدی مشائی من هستم؛ خاتمی هر وقت رهبری دستور می‌داد اجرا می‌کرد

    نایب‌ رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی می‌خواهند همه اصلاح‌طلبان را با چوب فتنه برانند، گفت: ‌مخالف این هستم که همه اصلاح طلبان را با یک چشم دید زیرا بسیاری از اصلاح‌طلبان به اصول نظام و رهبری اعتقاد دارند ولی با ما و جریان فکری ما اختلاف سلیقه دارند.         محمدرضا […]

 

IMAGE634898848714727853

 

نایب‌ رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی می‌خواهند همه اصلاح‌طلبان را با چوب فتنه برانند، گفت: ‌مخالف این هستم که همه اصلاح طلبان را با یک چشم دید زیرا بسیاری از اصلاح‌طلبان به اصول نظام و رهبری اعتقاد دارند ولی با ما و جریان فکری ما اختلاف سلیقه دارند.        

محمدرضا باهنر شامگاه پنج‌شنبه 5 اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری درخصوص دعوت از سلایق و جناح‌های مختلف در انتخابات ریاست جمهوری افزود: تردیدی ندارم که منظور مقام معظم رهبری اصلاح‌طلبان و حضور آن‌ها در رقابت سیاسی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بوده است.

وی در پاسخ به سؤال انحرافی بودن یا نبودن اسفندیار رحیم مشایی گفت: وی نه تنها انحرافی است بلکه در رأس هرم انحرافیون نیز قرار دارد.

مهمترین اظهارات باهنر در این مراسم را به نقل از مهر بخوانید:

  • صحبت در مورد تأیید صلاحیت اسفندیار رحیم‌مشایی در حیطه اختیارات و مسئولیت من نیست ولی اگر ایشان ثبت‌نام و تأیید صلاحیت شود، من رقیب جدی وی هستم. مصلحت نیست که اسفندیار رحیم‌مشایی رئیس جمهور ایران شود.
  • سه ضلع رقابت در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری ؛ باید بپذیریم که کاندیدای دولت، اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان سه رقیب انتخابات هستند و بدون شک ما رقبای خود را جدی می‌گیریم.
  • رئیس جمهور به طور کلی رویه و چارچوبی را که مجلس باید برنامه‌های دولت را به قانون تبدیل کند، قبول نداشت. رئیس‌جمهور انتظار داشت مجلس تنها در مورد خوب یا بد بودن آنچه که در دولت تصویب می‌شود، نظر دهد، نه اینکه تغییری در آن حاصل کند.
  • به عنوان مثال در موضوع تصویب بودجه، دولتی‌ها انتظار داشتند که مجلس این بودجه را یا قبول کند و یا رد کند ولی در واقع مجلس باید این لایحه را چکش‌کاری، هرکارشناسی و تحلیل کند و این چیزی بود که دولت آن را قبول نداشت.
  • احمدی‌نژاد فکر می‌کرد که رئیس جمهور خودش می‌برد و خودش هم می‌دوزد و فکر می‌کرد که دولت باید قانون تصویب کرده و اجرا کند و به طور کلی با رویه و ساختار مخالف بود و این فرایند را قبول نداشت.
  • در موضوع معرفی وزیر به مجلس نیز آقای احمدی‌نژاد معتقد بود که وقتی در دولت به اجماع می‌‌رسند که فلان شخص برای ورود به کابینه مناسب است، دیگر مجلس مخالفتی نکند.
  • به لحاظ ولایی بودن باید انصاف به خرج داد و گفت که در دوره ریاست جمهوری خاتمی هر وقت مقام معظم رهبری دستور صریحی می‌دادند وی نیز اجرا می‌کرد.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

بابا مشايي رو اينقدر بزرگ نكنيد اينا نفت و رسانه دستشونه اينطور جولان ميدن . وگرنه احمدي نژاد پول از كجا مياره براي مشايي خرج ميكنه

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

آفرین خدا پدرت را بیامرزد.

[پاسخ]

همه شما مقابل مشایی عددی نیستین

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۷ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۹:۴۵:

مشایی کیه .مشایی مشایی !

[پاسخ]

چرا همه خودشون رو با مشايى رقيب ميدونن؟ مشايى رو فقط رسانه ها بزرگ كردند و بس. همه اين سر و صدا ها براى ايجاد التهاب أفكار عموميه كه برخى رسانه ها ناخواسته در دام اين فريب انتخاباتى افتادن و دارن مشايى رو گنده ميكنن.

[پاسخ]

وروجک پاسخ در تاريخ دوشنبه ۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۵:۱۴:

مشایی کیه من که اولین باره اسمشو میشنوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۵:۱۸:

زنده باد تورج

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :