کد خبر : 23353
تاریخ انتشار : ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 288 بازدید

احمدی‌نژاد: آرزو دارم بیت‌المال به مساوات بین مردم تقسیم شود، اما نمی گذارند/ اگر با من دعوا دارید،‌ چرا با یک جوان پرکار و مومن برخورد کردید؟/تقدیر از شیخ​الاسلامی

    رئیس‌جمهور گفت: آرزو دارم بیت‌المال بین همه ملت به طور مساوی تقسیم شود اما می‌بینید که نمی‌گذارند و باید با چنگ و دندان و سنگر به سنگر کار را پیش بریم.  محمود احمدی‌نژاد که در بیست و چهارمین جشنواره ملی تقدیر از کارگران و واحدهای کارگری نمونه کشور در مجموعه ورزشی آزادی سخن […]

احمدی-نژاد-در-مناطق-زلزله-زده-26
 
 
رئیس‌جمهور گفت: آرزو دارم بیت‌المال بین همه ملت به طور مساوی تقسیم شود اما می‌بینید که نمی‌گذارند و باید با چنگ و دندان و سنگر به سنگر کار را پیش بریم.
 محمود احمدی‌نژاد که در بیست و چهارمین جشنواره ملی تقدیر از کارگران و واحدهای کارگری نمونه کشور در مجموعه ورزشی آزادی سخن می‌گفت، ادامه داد: وقتی می‌خواهیم دو زار پول به جیب مردم برود، همه مسائل تاریخی از زمان حضرت آدم تا کنون را می‌آورند و در کنار دشمنی‌های غرب شرایطی به وجود می‌آید که کارها خراب می‌شود.
وی به برخی برخوردها با دولت که آنها را در راستای بهانه‌جویی‌ها ارزیابی کرد نیز گریزی زد و با تقدیر از وزیر سابق کار و رفاه اجتماعی به انتقاد از استیضاح وی توسط مجلسی‌ها پرداخت.
احمدی‌نژاد گفت: آقای شیخ‌الاسلامی را 28 سال است که می‌شناسم و خدا را بابت این آشنایی سپاسگذارم و او را انسانی دلسوز، پاک و از مدیران برجسته می‌دانم. آقای شیخ‌الاسلامی در وزارت کار بسیار زحمت کشیده‌اند اما می‌بینید که چگونه برخورد می‌کنند و به قول معروف گنه کرد در بلخ آهنگری/ به شوشتر زدند گردن مسگری.حکایت کسی است که در بیرون با یک فرد قدرتمندی درگیر شده اما حریف او نشده و حالا که زورش به او نرسیده، تلافی آن را سر اهل خانه درمی‌آورد؛ اگر با من دعوا دارید،‌ چرا با یک جوان پرکار و مومن برخورد کردید؟
گزیده سخنان وی از این قرار است:
·         کسانی که در داخل هستند متوجه سرعت تحولات نیستند اما آنها که از بیرون تحولات را با نگاه تاریخی ارزیابی می‌کنند تغییرات و پیشرفت ما را متوجه می‌شوند.  اتفاقا یکی از دلایل اصلی بداخلاقی‌ها حرکت جهشی ملت ایران و سرعت حرکت ما در غلبه بر مشکلات و فتح قله‌هاست. آنها وقتی عظمت ملت ما را می‌بینند بهانه می‌آورند و مضیقه درست می‌کنند و کاری هم ندارند که آن چه القا می‌کنند واقعی یا غیرواقعی است و مانند فرد بهانه‌جو هستند که هر روز به بهانه‌های بی‌ربط شیشه یک مغازه را می‌شکنند و آخر سر صاحب مغازه به او گفت نیازی نیست بهانه بگیری. شیشه‌ات را بشکن و برو.
·         ما می‌خواهیم ایران را بسازیم و بداخلاقی‌ها و بهانه‌جویی‌ها در اراده و مسیر روشن و همبستگی ما خللی ایجاد نمی‌کند.
·          بهترین حالت برای یک جامعه زمانی است که همه برای ساختن جامعه حرکت کنند والا اینکه هر کسی برای خودش کار کند به جایی نمی‌رسد.
·         معجزه وحماسه وقتی تحقق می‌یابد که همه تلاش‌ها و همت‌ها صرف پاسخ به نیازها و حرکت همگرا در جهت ساختن و پیشرفت کشور باشد.
·         کارفرمایی که برای کارگر دلسوزی ندارد، کارفرمای موفقی نیست. موفقیت پر بودن حساب شخص نیست بلکه آن است که روزی که پرونده‌اش بسته می‌شود، درخشان باشد.
·         {در پاسخ به یکی از کارگران که خواستار اجرایی شدن تخفیف 2500 میلیارد از سوی مجلس برای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان شده بود} نوشتن کاری ندارد و اگر چنین است من می‌نویسم 3 هزار میلیارد بدهند اما باید شرایط اجرا فراهم شود و من نمی‌خواهم شعار بدهم.
 
در این جشنواره همچنین رییس جمهوری با اهدای لوح تقدیر از خدمات این عضو سابقه کابینه دولت دهم تجلیل کرد.
منبع : فارس
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

چرا نميگي اگه ٢٥٠ هزار تومان بدي قيمت ها هم پنج برابر ميشه؟

[پاسخ]

آزادبخت در گفته :

ناشناس تو باز ی چی گفتی آدم عاقل تورم ماله تحریم هاست و مقصرشم کسایی دیگن زنده باد احمدی بت شکن زنده باد اسفندیار ایران

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۸ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۳:۲۴:

گفتم چرا حالت خوب نميشه ؟
گفتم يا نه ؟
ميخواي بگم؟ بگم ؟
چون دولت عدالت محور محمود براي واردات دارو ارز مرجع تخصيص نميده … بنابراين روند درمان شما طول ميكشه
پيشنهاد ميكنم طول درمان بگير و از دولت غرامت بخواه … به خدا حالت اصلاً خوب نيست

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۸ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۶:۰۰:

اوني كه تو ميگي بت سازه. نه بت شكن
اوني كه تو ميگي افراسيابه نه اسفنديار

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۵:۴۷:

دمت گرم

[پاسخ]

زنده باد عدالت زنده باد احمدی پاینده باد مشایی

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۸ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷:

آزاد بخت و علی یه نفرن
کلا این آدم خودش را برای مشا کشته

[پاسخ]

کلا خرافاتی هستی ناشناس جان چن نفر مخالفت باشن ی نفر میبینیشون من کوشکیم چ دخلی با آزادبخت ها داره به کوری چشم امثال شما مشایی صد در صد برنده میشه

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۸ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۶:۰۷:

كور شدم
كور شدم

[پاسخ]

منم واسه برد مشایی دعا میکنم علی آقا

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۸ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۴:۳۴:

علي ، محمد ، آزادبخت ، كوشكي و هر اسم من درآوردي ديگر !

لطفاً براي ما فيلم بازي نكن ما خودمون اينكاره ايم
صداقت هم چيز خوبيه
ضمناً كشور اينقدر هم بي صاحب نيست كه مشايي و آدماي احمدي نژاد رأي بيارن .. اينا بايد جوابگوي اين هشت سال باشن نه اينكه دوباره اشتهاي رئيس جمهوري داشته باشن .
تمام مشكلات تو زير سر تحريم داروئه و گرنه تا حالا خوب شده بودي

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۸ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۴:۳۵:

آقاي لك
براي شفاي خودت دعا كن
فعلاً شفاي شما واجب تره

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

اصلاً احمدي نژاد با همين حرف ثابت ميكند درك درستي از ابتدايي ترين مؤلفه عدالت ندارد و بسياري از آدم هاي خام را هشت سال است كه دنبال خود مي كشد.
يك مسلمان پيدا نمي شود به اين دكتراي ترافيك بفهماند كه عدالت با ” مساوات ” فرق مي كند . عدالت يعني هركس به حق خودش برسد . يعني اينكه هركس مستحق تر و نيازش بيشتر و ضعيف تر است سهم بيشتري دارد .
مساوات يعني اينكه همه مثل هم ببرند. سرمايه دار و ضعيف مثل هم ببرند

[پاسخ]

زنده باداصلاحات در گفته :

بااینکه هرگزبه احمدی نژادرأی نداده ام وهمیشه به برنامه هاوعملکردوی انتقادداشته ام،امانمی دانم چرااین روزها خیلی دلم برای ایشان تنگ شده!! البته ازاینکه جناب دکترخیلی مشتاق هستندبه طبقه محروم خدمت نمایندشک ندارم اماشایدراه رااشتباه می روندویه خورده خودرأی وخودمحورند.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵:

دلت براي مردم مستضعف تنگ بشه كه زمان احمدي نژاد له شدن

[پاسخ]

ناشناس تو دلت بسوزه کافیه همه میدونن احمدی نژاد یه دونس و گرنه قشر مستضعف همه دعا به جون احمدی نژاد میکنن امثال شماها باید انسان های ظالم بالا سرشون باشه تا قدر دولت احمدی نژاد رو بدونن که آزادی بیان به این ملت داده شماها یه فرد مثل هاشمی میخاین

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۵:۱۶:

آره والله. زنده باد هاشمي

[پاسخ]

لك پاسخ در تاريخ دوشنبه ۹ اردیبهشت , ۱۳۹۲ ۱۵:۲۱:

درد هاشمي اَر كول احمدي

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

فقط خاتمی را ع ش ق است

[پاسخ]

كاش يه كم فرهنگ حرف زدن با همديگر را ياد مي گرفتيم بعد در مورد ديگران اظهار نظر مي كرديم

واي به حال ما براي جوانان روشن فكرمان ……………….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :