کد خبر : 2339
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۲:۵۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 299 بازدید

مهندس پیریایی : به یاری خداوند مردم در 12 اسفند حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد‌.

به گزارش میرملاس نیوز ؛ کرم رضا پیریایی با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات و ضرورت استفاده از ظرفیت اطلاع‌رسانی و تبلیغات محیطی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی‌، اصناف و همه اقشار باید از تمام توان خود برای افزایش شور و نشاط در فضای انتخابات استفاده کنند…

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری همدان، استاندار همدان ضمن بازدید تبلیغات محیطی انتخابات در سطح شهر همدان از اقدامات انجام شده در راستای فراهم ساختن حضور حداکثری مردم در انتخابات تشکر کرد.

کرم رضا پیریایی با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات و ضرورت استفاده از ظرفیت اطلاع‌رسانی و تبلیغات محیطی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی‌، اصناف و همه اقشار باید از تمام توان خود برای افزایش شور و نشاط در فضای انتخابات استفاده کنند.

وی افزود : فعالیت تبلیغاتی داوطلبان انتخابات نیز نقش به سزایی در حضور حداکثری مردم دارد.

استاندار همدان حضور با‌شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن را مصداق ولایتمداری مردم استان دانست و اظهار کرد: به یاری خداوند مردم استان در 12 اسفند حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد‌.

در بازدید 2 ساعته استاندار و فرماندار همدان نحوه تبلیغات محیطی دستگاه‌های اجرایی و ستادهای تبلیغاتی داوطلبان در سطح شهر همدان مورد بررسی قرار گرفت.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :