کد خبر : 23446
تاریخ انتشار : ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 104 بازدید

دکتر کاییدی : اشتغالزایی مطالبه اصلی مردم پلدختر از دولت است

  نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغالزایی برای جوانان بیکار و تحصیل کرده، مهمترین مطالبه مردم پلدختر از دولت است. به گزارش میرملاس ، علی کاییدی در جلسه ای با حضور استاندار لرستان گفت: پلدختر با دارا بودن پتانسیل‎های مختلف کشاورزی، دامداری و وجود معادن غنی از بیکاری رنج می‎برد. کاییدی با […]

 

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغالزایی برای جوانان بیکار و تحصیل کرده، مهمترین مطالبه مردم پلدختر از دولت است.

به گزارش میرملاس ، علی کاییدی در جلسه ای با حضور استاندار لرستان گفت: پلدختر با دارا بودن پتانسیل‎های مختلف کشاورزی، دامداری و وجود معادن غنی از بیکاری رنج می‎برد.

کاییدی با بیان اینکه سال‎های متوالی از شروع ساخت طرح‎های آبرسانی به دشت‎های پلدختر می‎گذرد و تاکنون این پروژه‎ها به بهره‎برداری نرسیده‎اند، گفت: در صورت بهره‎برداری از طرح آبرسانی دشت واشیان، جایدر و بن بازه برای پنج هزار نفر اشتغالزایی صورت می‎گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به خشکسالی در پلدختر اشاره کرد و گفت: 800 هکتار از باغات پلدختر به دلیل کمبود آب در حال خشک شدن هستند که با اختصاص 500 میلیون تومان می‎توان این اراضی را از خطر خشکسالی نجات داد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

اقای کاییدی اگر یک شهروند پلدختری در جشنواره ای موفقیتی کسب کند استاندار (دهمرده )برای خودش درب استانداری بنر میزند ان هم از بیت المال اما برای کسب رتبه اولی لرستان در بیکاری ………………..

[پاسخ]

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغالزایی برای جوانان بیکار و تحصیل کرده، مهمترین مطالبه مردم پلدختر از دولت است.

آفرين برشما با اين همه ذكاوت؟///// خوب حالا شما در رفع اين مشكل چه كارهايي كردين؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :