کد خبر : 23497
تاریخ انتشار : ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 143 بازدید

‌کواکبیان‌: به نفع خاتمی کنار می‌روم

  کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ‌با بیان اینکه موافق برقراری رابطه با آمریکا است، گفت: فایده این رابطه در این است که تحریم‌ها و قطعنامه‌ها علیه ایران به حداقل می‎رسد. مصطفی کواکبیان در جمع مردم شهرکرد با بیان اینکه اصلاحات یک امر مهمی است که در قرآن کریم هم به آن سفارش […]

IMG20442531

 

کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ‌با بیان اینکه موافق برقراری رابطه با آمریکا است، گفت: فایده این رابطه در این است که تحریم‌ها و قطعنامه‌ها علیه ایران به حداقل می‎رسد.

مصطفی کواکبیان در جمع مردم شهرکرد با بیان اینکه اصلاحات یک امر مهمی است که در قرآن کریم هم به آن سفارش شده است‌، افزود: این در حالی است که تا اسم اصلاحات در کشور آورده می‎شود حساسیت برای افراد به وجود می‏آید و آن را گونه دیگری جلوه می‎دهند.

کواکبیان با بیان اینکه اصلاح‎طلبی به مفهوم براندازی نیست، تصریح کرد: اصلاح‌طلبان اساس نظام را قبول دارند و در چارچوب آن عمل می‎کنند.

نماینده مردم سمنان و مهدیشهر در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی بر ضرورت اجماع اصلاح‌طلبان تاکید کرد و گفت: اگر اصلاح‌طلبان در انتخابات گذشته با هم اجماع لازم را داشتند احمدی‌نژاد پیروز انتخابات نمی‎شد.

کواکبیان در ادامه اسم دولت خود را دولت اخلاق عنوان کرد و افزود: دلیل این نامگذاری این است که در سال‌های اخیر بداخلاقی‌های بسیاری در کشور شکل گرفت.

وی ادامه داد: ریشه این بداخلاقی‌ها از لفظ “بگم‌بگم” شروع شد و تا یک‌شنبه تلخ در مجلس ادامه پیدا کرد.

کواکبیان در ادامه با بیان اینکه خاتمی کاندیدا نمی‎شود، تصریح کرد: این در حالی است که اگر کاندیدا شود من به نفع خاتمی کنار می‌روم.

مدیرمسئول روزنامه مردم‌سالاری با بیان اینکه مشایی اقبالی برای ریاست جمهوری ندارد، گفت: مشایی بدون رانت دولت یک میلیون هم رای نمی‎آورد.

کواکبیان یادآور شد: مشایی اگر رد صلاحیت شود احمدی‌نژاد نمی‎تواند برای او هیچ کاری بکند چون پایگاه مردمی ندارند.

وی با بیان اینکه موافق برقراری رابطه با آمریکا است، اذعان داشت: فایده این رابطه در این است که تحریم‌ها و قطعنامه‌ها علیه ایران به حداقل می‎رسد.

منبع:فارس

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :