کد خبر : 23654
تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 387 بازدید

مسئول ستاد مردمی قالیباف در شرق لرستان انتخاب شد

  طی حکمی از سوی صیامی مسئول ستاد مردمی دکتر قالیباف، وحید کوچک زاده به عنوان مسئول ستاد مردمی این کاندیدای ریاست جمهوری در شرق لرستان انتخاب شد. به گزارش  میرملاس ، برپایه این گزارش وی که تاکنون دبیر جبهه حامیان ولایت درشرق استان بوده است، مسئولیت ستادهای مردمی قالیباف از کاندیداهای دوره یازدهم انتخابات ریاست […]

News-634823322605713953

 

طی حکمی از سوی صیامی مسئول ستاد مردمی دکتر قالیباف، وحید کوچک زاده به عنوان مسئول ستاد مردمی این کاندیدای ریاست جمهوری در شرق لرستان انتخاب شد.

به گزارش  میرملاس ، برپایه این گزارش وی که تاکنون دبیر جبهه حامیان ولایت درشرق استان بوده است، مسئولیت ستادهای مردمی قالیباف از کاندیداهای دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری در شهرهای دورود، ازنا و الیگودرز را برعهده گرفت.

مسئول ستاد مردمی قالیباف از کاندیداهای دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری در شرق لرستان به خبرنگار فارس در دورود گفت: با توجه به نامگذاری سال جدید با عنوان حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از جانب مقام معظم رهبری وظیفه تمام دل‌بستگان به نظام اسلامی و نیروهای ولایی دعوت مردم به حضور در صحنه و همچنین هدایت آحاد جامعه به انتخاب فرد اصلح است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رییس جمهوری بهش نمیادوا….؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همشهري در گفته :

اتفاقا خيلي خوب بهش مياد

ناشناس در گفته :

اگه ميشه و اطلاع هم داريد مسئولين ستاد هاي وي در مابقي شهرستانها را نيز بنويسيد هر چند كه در شهرستان كوهدشت مشخص شده و بنظر مي رسد خرم آباد هم مشخص و فعاليتش را هم شروع كرده است.

به نظرم ادم توانمندی است

تنها کسی که میتونه کشور رو از این بدبختی نجات بده در حال حاضر دکتر قالیباف است

اقای امرایی من هم با نظر شما موافق هستم

رییس ستاد دکتر قالیباف دراستان حاج حجت اله یگانه مرد خستگی ناپذیر وتلاشگر است

بر اساس شنيده ها مسئول ستاد ايشان در كوهدشت كامياب تيموري شهردار سابق است

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :